Моя мрія збулась🎈

Яна нубийцы растут медленнее… Как по мне - то маловато у меня сейчас козочка короткоушка с прилитием нубийской крови 74 см обхват груди. 23 жовтня було 5 місяців заміри робила 24 жовтня

1 лайк

Яночка вітаю і тут тебе з здійсненням мрії! Мартін просто красенем став! :blush: :heart_eyes: :sparkling_heart: :rose: :rose: :rose:

1 лайк

Дякую :heart:Ірочка!за Мартіна дякую,мужчинка видний,то старі фото зараз возмужав,красень.

3 лайка

Нубійці ростуть довго ,але ж роооостуть! Батько його Патріс весь час мінявся і став велетом на двох :grin: :sparkling_heart:

7 лайков

Красень :heart_eyes:Мартіну 8місяців буде,так що росте уверено.

1 лайк

В мене кози Зума посходили вже четвертий день гуляють,2 числа погуляли,і досі незаспокоються.


Загрузка 20211129_203623.jpg
Доброго вечора! дівчинка моя як колобочьок.

11 лайков


15 лайков

Яб з ними цілий день сиділа,вони мої антідіпрісанти, Люблю їх.

7 лайков

100%.
Я не раз задумывалась, как бы найти денежку и пристроить ближе к козлятнику комнатку для меня.
Старшая дочка мне уже сказала, что я коз люблю больше чем своих детей.

10 лайков

аналогично) а разве не правда? там любовь совсем другая, как будто релаксируешь от повседневности. А дети - ответственность, контроль, напряжение. Чуть расслабишься и сядут на голову. А к козочке прижмешься: бочок теплый, пушистая шерсть щекочет щеку, пахнет она сеном и ты летишь в свое детство. Ну разве не чудо?

17 лайков

Мені і діти і чьоловік,кажуть що кози твоє все,ну а як їх нелюбить,вони необідятьть неосудять,з ними просто добре.Щяс скільки всього навалилось,депресія страшенна, тільки там в сараї думки уходять і просто ними любуюсь балакаю, дуже вони мене заспокоюють.

10 лайков

Хочю трошки щось про нашу родину розказать, чьоловік в мене на групі, хворіє цукровим діабетом,у нас п’ятеро діток,які не дають скучять,так поболіли то Слава богу все добре,41температура була і непонятно від чього,Матвєю вчора гіпс зняли,в хаті в мячика гуляв і на рівному місці поламав,но вже бігає на двох.Я люблю кулінарити випікати,і це все бистро поїдається,ще три собаки,хулігани,котик тьома.

14 лайков

Фото чьомусь незагрузились

Мої найдорожчі в світі

4 лайка

детки замечательные, улыбчатые. Я так поняла, что трое девчат и двое мужичков?

2 лайка

Троє синуль,і дві лапочьки доці,помощніки мої,допомогають,хлопці в мене каратісти,подобається їм ,доця старша любе вірші писать.

12 лайков

Вітаємо на форумі ,так люблю багатодітних ще з кізками с хазяйством .Молодці .Дуже раді вітати вас ,і в нас колись було три синочка і дві лампочки дочки😁,а зараз Слава Богу сьоме ждем😘

9 лайков

Дякую приємно,ой ви також молодці, здоров’я вам і діткам,Дай Бог виносить і родить

2 лайка

Я дуже важко п’яту доцю винашувала,і роди дуже важкі були,розриви,26швів,єлі відійшла,на цьому все,бистро ростуть,а на ноги треба ставити.

2 лайка