Кози "З Срібних Озер" / "Z Sribnyh Ozer". Тернопіль

Щиро дякую ! Тепер ще прочитаю про усі ці препарати, бо я такий знаток що деякі назви я ще і навіть не чула )
Дуже правильне рішення.
От і я хочу купити все необхідне хоча би частково. Бо в разі гострої необхідності, думаю з ветеринаром ще можливо зв’язатись, але якщо нема препаратів і нема можливості поїхати і де купити то і ветеринару буде важко якось допомогти…

2 лайка

А ми радіємо, що наш класний ВЕТ відкрив свою аптеку. Його ферма знаходиться близько від нашого дому, хвилин 7 пішки, і на фермі хтось є постійно. Це трохи заспокоює і розслабляє.

7 лайков

Тоді і справді можна розслабитись! Добре вам))
А мені за вет препаратами тільки в місто треба. А якщо маршрутки знову відмінять, то буде проблемно кудись виїхати… А з цими “антирекордами по ковіду” думаю, що цей час не за горами…
А з медичними препаратами простіше, в сусідньому селі є аптека, і наш фельдшер в селі також найнеобхідніше має.

3 лайка

Із запізненням, але ж треба показати свою маленьку дівчинку Стрекозу :sparkling_heart: ( Ласкина доня)
Відео ще зроблене тоді як була публікація “Карусель” і фото теж за ті дні (додам вечером)
Ця дитина довго ходила безимянною, я трохи хворіла, фантазія була на О і нічого не приклеювалось… А ця кізочка із своїм милим характером додавала мені сил… Коли я до них приходила, щоб годувати, то вона на відміну від усіх інших, замість того щоб гратись поміж козенят - постійно лізла на ручки цілуватись)) І якщо я стояла і навмисно не підхоплювала, то вона без зупинки стрибала і падала, але щоб таки потрапити на ручки)) І так, поки її не візьмеш до лиця.
От так я її обізвала один раз Стрекоза ( стрибаюча коза )) , а назва взяла і приклеялась. От так тепер у мене вдома є своя Стрекоза! (Нехай Катя простить, це не був плагіат її хазяйства :wink:)
Моя солодка дівчинка :kissing_heart:

19 лайков

Ось воно!
Маленьке щастя козовода! :wink:
Тепер треба просити в Бога здоров’ячка, сили і підходящої погоди - щоб усе обробити, посіяти і надіятись на врожаї для улюблених козюль :heart:
Єжа збірна, Костер безостий, райграс багаторічний, конюшина біла повзуча, конюшина рожева, еспарцет, суданка, козлятник і інокулянт для бобових :hugs:

Надіюсь, що “Все буде добре!” - і буду випробовувати нові для мене культури в господарстві)

20 лайков

Білу конюшину мої не їдять, зозлятник сходив, але рісгидотно в наших умовах. Решту підтримую

З суданкою обережно, коли посуха,приморозок чи самозігрівання, може накопичувати ціаногенні глікозиди. Для профілактики її ріжуть і дають вивітритися

1 лайк

Я білу конюшину взяла заради підживлення азотом злакових трав буду сіяти разом, на сіно в полі… Принамі надіюсь на це, читала таке…
Козлятник, дуже надіюсь, що буде рости як оброблю інокулянтом із спеціальною бактерією для нього. Його будемо сіяти на городі у батьків. У них ще й бджоли є. Вони щораз фацелію висівають а так було би і сіно весною для кіз і цвіт для бджіл восени… Як кажуть “надія помирає останньою”))
Суданку взяла, на зелений корм літом, тут прочитала)) Але ще не придумала куди її впихнути)) Але дякую за інформацію, буду знати!:rose:
А взяла всього по чуть, щоб хоть щось та й було…
З люцерною було дуже тяжко весною без власної техніки… Город за 4 км… Завжди коли пора косити сіно, то сезон дощів, вона переростає, вилягає і довго сохне скошена… Проблемно забрати з поля вдень, бо обсипається… А вечером важко допроситись транспорту…
Спробую, побачу що з цього вийде

6 лайков

Збирали напередодні на копичку, возили зранку. Суданка боїться приморозків, і любить вологу.на сухому росте поганенько, це в нас, у вас дощів більше.

1 лайк

Сійте еспарцет, його бджоли сусідські поважають

2 лайка

Ідея то гарна, але є багато випадків що якщо на ніч зібрати на копичку то вночі “добрі люди” допомагають зібрати сіно з города… Тільки невідомо куди…

Ps…Ще й з почуттям гумору) Один раз замість копички чоловік з села виявив пакет з могоричом і запискою “Випий, закуси і ще накоси” )) Оттаке кіно буває))

8 лайков

:dizzy_face: :frowning_face: :japanese_ogre:
Оце так! Ніби ніхто майже і живності не тримає…

5 лайков

Заночувати під копичкою з Вашою собачкою :rofl: :wink:

5 лайков

Оля, доброго дня! Не можу знайти Ваш телефон. Ми з Вами спілкувалися про Ваших кізочок.

Добрий день. Мій тел. 0664546292

Dg-08-01.pdf (9.1 МБ)

3 лайка

Яка несподіванка, пані Оксано! Насправді, дуже приємно! :blush::rose:

Ви лише недавно телефонували, а вже є публікація у газеті! Колись у дитинстві, і в молодості передплачуючи і читаючи вашу газету “Добрий господар” хіба могла подумати що потраплю у випуск на першу сторіночку? Спасибі Вам за цікаву розмову!Обов’язково куплю декілька примірників на пам’ять!
Дякую Вам і цьому форуму - завдяки йому це сталось :bouquet:

16 лайков

Ми вдома!
Сьогодні насправді чудовий день! Приємна несподіванка тут, а ще більша радість приїхала додому!
Час хвилювання і очікування, коли сидиш і чекаєш як на голках…
Ііі… довгоочікуваний красунчик, про якого я мріяла так довго! Пів року очікування винагороджені! В нас тепер є господар гарему моїх кіз!

Знайомтесь - Добриня :sparkling_heart:
Наталія (@Ekl), спасибі вам за чудову дитину! :rose::rose::rose:
Добринюшка просто чудо! Попив молочко після дороги , швиденько освоївся і вже смачненько жує рідне сіно (турботливо покладене йому у придане Наталією). Я ще не можу повірити, що ще одна мрія здійснилась і в нас є 100% Альпійський козлик :blush::heart_eyes::+1:
Нехай росте великий і красивий, як і його тато Тайсон! І наробить багато- багато альпійських молочних кізочок! )
Емоції мене переповнюють, щастя ллється через край!
Все, біжу до хазяйства, бо ж треба приділити побільше уваги новому жителю!
Всіх цілую, па-па :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:!

Ми в дорозі додому

38 лайков

Желаю Добрыне продуктивной карьеры и Вам хороших козочек от него.

9 лайков

Ну нічого собі ! Цікаво було б почитати …

Одна новина крутіша за іншу ! Олю , вітаю з новим красатуном ! Нехай росте величезним дєвкодєлом !

12 лайков