Кози "З Срібних Озер" / "Z Sribnyh Ozer". Тернопіль

Фотосесія в козенят)
Погляд зі сторони - що відбувається за об’єктивом фотоапарата… “карусель, карусель” (тут в голові крутяться слова відомої пісеньки з старих мультфільмів):smiling_face::upside_down_face:
Весело працювати фотографом із такими “живими” моделями :grin:
Синочок трошки мене теж вирішив познімати телефоном, то я внепланово теж потрапила у кадр)
Ось це фото мушу поставити, а то ще форумчани подумають, що я ось така грязнуля ходжу завжди) Це доказ, що декілька хвилин назад мій светр був ще чистий)

Басіна доця “дефілює” як модель на подіумі)

Ну і помічники наводити фокус, масажисти - два в одному, як же без них?)

Ну і власне, сама “карусель”):heart:

33 лайка

Залишилась я сьогодні без Азидину в аптечці на всякий випадок…
Нічого не трапилось, але вчора перевіряла термін придатності в ліків і викинула все що вже прострочене. А сьогодні їздила в місто то ж одразу планувала купити заміну -щоб було вдома. І я поосто була в шоці! В тих трьох (!) ветаптеках в які я встигла забігти, мені намагались продати Азидин 2018 року виготовлення… Термін придатності у нього два роки і він прострочений майже рік… Я свіжіший вчора викинула…
Ну як так можна?! А якщо хтось купить, не порахує термін і введе тварині?! Слів цензурних не можу підібрати… Тут інколи кожна година важлива а препарат то вже тю-тю… і тваринка може тоді піти туди ж…
Буду замовляти через інтернет…
А написала це для того, щоб і ви були уважні. Не соромтесь все перевіряти, не спішіть… Нє, ладно б один, але ТРИ різних точки? На мої зауваження всі робили круглі очі, типу вони дуже здивовані і не помітили цього… Бо вони ні -ні, такого не продають…

16 лайков

Оля муж вчера вообще еле нашел его .В районе обошел четыре ветаптеки ,только в последней был в продаже. В предыдущий мой приезд я тоже не могла нигде Азидин найти, и попросила закупить , ещё и действие и нужность препарата объясняла.А так даже и не завозят выходит его.

1 лайк

Я також зiткнулась iз ситуацiю, що в наших мiсцевих ветаптеках дуже багато прострочених медикаментiв, також азидин траплявся такий, антибiотики, простроченi уже по пiвроку. Якось незвикла терм iн придатностi лiкiв перевiряти, тепер вчуся, гавiть окуляри беру з собою

5 лайков

Якщо зберігали в належних умовах, то день в день дія препарату не закінчується, і краще вколоти такий ніж ніякий. Хоча продавати таке не повинні, звісно

1 лайк

Так, день в день чи навіть декілька то ще допустимо. І то за необхідності, зважаючи, якщо нема іншого виходу. Але в нього термін два роки, дрібним шрифтом. Дату ставлять тільки виготовлення. Хто не звик перевіряти і сам вираховувати запросто може купити і вколоти… Тепер порахуйте, якщо дата на флаконі стоїть 2018 (!)… Це вже ні в якому випадку не годиться…
А якщо ще й купити на зберігання, щоб був під руками якщо “припече” і ще потримати деякий час - бо ж купив недавно…

1 лайк

По роботі нам потрібні антибіотики, от закінчилися, є з холодильника прострочені два роки, попробували - працюють, а свіжокуплені пізніше, але китайського виробництва працюють слабко. Це з власного досвіду. Я не закликаю користуватися старим, свіже краще. Але поки свіже не взяв, в наш час хай старе лежить.

3 лайка

Можливо. Я не фармацевт не претендую на правоту. Антибіотик можливо я б і ризикнула прострочений в безвиході…
Але не протипаразитарні препарати… Це ж яд у правильній кількості… І не знаю які реакції він вже пройшов за цей час… А в більшості випадків коли колють Азидин то тварині вже й так погано… Бабезії це ж не розлад травлення…

1 лайк

В мене склалось враження, що просто через карантин ветаптеки не роблять замовлень, а просто допродують все те, що не встигли продати раніше не зважаючи на терміни… Без встиду і совісті…

Зайдите на сайт броварфармы. Там и азидин есть и имкар (пиростоп). Пошук - Імкар-120, 10 мл флакон
Пошук - Азидин-вет, 0,24 г флакон

Это производитель, там сроки годности хорошие. И может другие препараты понадобятся. Я там амоксициллин, тилозин, противомаститку, глистогонное , кетопрофен и мелвет беру. Даже с пересылкой получится дешевле, чем в местных аптеках.
Ольга, извините, что у Вас на страничке, просто вопрос поднялся.

10 лайков

Обратите внимание, что каренция на молоко у азидина 3 дня (на мясо -20), у пиростопа и имкара -7 дней (на мясо -110).

3 лайка

Ого…оце так строк каренції

1 лайк

Оля, день в день не заканчивается, по факту, где-то треть срока годности препарат еще можно использовать. Но не больше года же просрочки. Антибиотики быстрее приходят в негодность.

1 лайк

Зато азидин - какой удар по печени! Имкар и пиростоп намного безопаснее.

1 лайк

Інна, канаміцин 10 літньої давності давив бактерії, експериментально. Але з холодильника

3 лайка

Раз уже тут така розмова. Ранком годую свиней, а у них спини наче комарами покусані… Ясне діло - віспа!. В свинячій аптечці є і пеніцилін і біцилін , але теж до 10.20 р. Чоловік поїхав в ветаптеку, купив всього по 2 флакони, цинкову мазь і ще порошок-антибіотик. Зараз змішаю і піду мазать свиней. Вет каже - з учорашнього дня телефон не змовкає, отака вспишка зарази. Добре, що хоч препарати купити можна.

1 лайк

Дякую дуже,Наталія, за підказку по препаратах і посилання. Я вчора якраз на цьому сайті дивилась Азидин і Імкар теж візьму. Але ще не зробила замовлення, бо хочу за вихідні подумати що можливо ще треба взяти про запас і все разом замовити. Дивилась ще на Цифлур від кліщів і Цифлур -комбі для обробки території. Тому ваше повідомлення з переліком ліків єдуже доречне :relaxed::rose:
А от про протимаститку на “скору поміч” я щось не подумала… Що саме там можна купити козочкам для екстренного випадку? Для корів в мене колись завжди лежав Мастієт-форте в холодильнику і Окситетрациклін 200 іспанський… А от що вибрати на сайті Бровафарми підходяще для кізочок не знаю… А взяти треба, бо обстановка така з цим карантином, що треба надіятись на себе…

Інно, дякую за поради. Корисно почути думку фахівця :rose::relaxed:

@Jkmuf, @Greta, @zoia1 дякую дівчата, що ділитесь думками! Колективний розум це сила!:+1::rose:

1 лайк

Я беру них амоксициллин ПД, бистрепен (аналог пенстрепа), противомаститку сульфацеф, бровармаст С (для консервации), броваглюкин (аналог кальфосета), фос-бевит (аналог Катозала), мелвет, кефен (противовоспалительное, нет каренции на молоко), оксипрол - откситерациклин, присыпку ранойод, тилозин 20%, для кроликов тилозин 5%, гель для вымени нежнодой, броэстрофан, окситоцин, репродуктазу, нормотел, дае-вит. Но Вы не думайте, что у меня такое больное стадо. Это я беру на ветатеку. Еще год назад во время первого локдауна наш вет предложил мне сделать ветаптеку с самым необходимым, в основном для коров: антибиотики, противомаститка, противовоспалительное, от кетоза и от пареза. Но очень удобно, когда все это есть в наличии и не надо никуда срочно ехать.

10 лайков