Кози "З Срібних Озер" / "Z Sribnyh Ozer". Тернопіль

Ні, Олю, ще мене не з’їли) Жива, дежурю дальше)
Ті КозИ наїлися - напилилися і пів третьої
вночі полягали собі спокійно спати :upside_down_face: Ну і я трошки до свого ліжка пішла. І далі ходжу, щогодини до них заглядаю… Вже і Бася собі за компанію кряхтить , печальні очі мені строїть, жаліється на важке козяче життя… В неї ще навіть хвіст не обхоплюється, а вона туди ж - хазяйкою маніпулювати :wink:
Знають видно, що хозяйка пожаліє) Пам’ятаю, як в останні тижні вагітності було важко, і хотілось пошвидше народити) Щоб ніхто всередині мене не копав коли спиш, а в них там справжні бандитки сидять з чотирма ногами і не по одній… Як тут не стогнати… :hugs:

11 лайков

Камеру Вам надо, присоединяйтесь к команде камеронаблюдателей. Мне вот уже одной мало, вторую присматриваю.

6 лайков

Зірка вже відстрілялась!
Трьома козлами і плацентою… Ех… А я її так просила, так просила козочок…
Одне радує, що все обійшлось без проблем і допомоги, я тільки спостерігала, заспокоювала, хвалила і крала з під хвоста дітей :wink: :hugs::sparkling_heart:

17 лайков

Вітаю! Козликам знайти гареми, а козочка щоб давала багато-багато смачного молочка.

5 лайков

Вітаю з легким окотом! всім здоров’я та молочка…
Який рахунок кізоньки/козлики?

1 лайк

Оля поздравляю с лёгким окотом козочки!На сырочки и молочко.А козликам багатых гаремов и добрых хозяев.

3 лайка

Спасибі за привітання дівчата! :kissing_heart::rose::rose::rose: Я все ж таки думаю, що далі будуть козочки…)

Рахунок… Від двох кіз вже є 5 козлів і 1 кізонька :heart:

8 лайков

Малеча від Зірки
(народились 10.03 три козлики)
Перший козлик)

Другий козлик)

Третій, найменьшенький

Які ж вони вийшли різнобарвні… :smiling_face_with_three_hearts:

30 лайков

Вітаю Олю! Бажаю знайти гарних господарів і великі гареми хлопчикам. :tulip:

1 лайк

Дякую Анічка за побажання! Нехай збувається!
А я все на вашу сторіночку забігала, чекала гарних новин про Даю. Дуже рада що їй вже краще! Здоров’я вашій кізочці і прекрасних малюків!
Аня, ви така позитивна і завжди знайдете теплі слова і підтримку будь кому у різних ситуаціях… Я так не вмію… Часто не знаю які слова будуть доречні людині у цей момент, і підказати нічого теж не можу… то читаю, хвилююсь і не пишу нічого, трохи я закрита людина… А ви відкрита і щира і залишайтесь такою ж! Спасибі ще раз!:relaxed::rose:

8 лайков

Олечка спасибо на добром слове.А за открытость это вы все правильно сказали,но в моей жизни она бывает и лишней.Я часто верю людям и впускаю их в свое сердце,а потом очень жалелю об этом.К моему счастью это были не близкие мне люди,поэтому такие моменты легче пережить.Поэтому и я ограждаю себя от некоторых людей.Прощаю,но при этом уже никогда не подпускаю к себе и своей жизни.А тут на форуме я чувствую очень многих людей сердцем,они могут быть богаче материально и духовно чем я,образованее или наоборот,но тут ЛЮДИ.И я счастлива что Вы все у меня есть. :revolving_hearts:

22 лайка

Ну от і моя чорненька Бася вечером справилась! (21.03.21)
Обдарувала мене двома козликами, а потім таки зжалилась наді мною і добавила ще й кізоньку! ! ! :heartbeat:
Послід також уже вийшов. Тепер йду годувати свій козячий дитячий садок) Тоді можна і чуть поспати. Поки Манюня не надумалась на роди. В неї завтра ( ой, це вже сьогодні😀) 150 день, але видно що цей “танкер” своїх пасажирів доставляє мені по графіку))

22 лайка

Поздравляю с вновь прибывшими пассажирами, особенно, с пассажиркой!

5 лайков

Дякую, Ірино! :relaxed::rose: Я на радостях не моола повірити і вже напевно разів п’ять перевірила: скільки в неї дирочок під хвостом і чи не виросли “ОО”))

12 лайков

Поздравляю Оля.Молочка побольше козочке.А Манюне лёгкого беспроблемного окоза и тоже чтоб девочкой порадовала :tulip:

5 лайков

Все! Цієї ночі можна вже спати спокійно і не ходити туди сюди на провірку - щоб дізнатись, а що роблять кози. Вечером Манюня “висадила мені своїх пасажирів”. Трійня - два козлики і кізочка , так як Анна готорила😊
Отож у нас загальний рахунок. Чотири кози - і є 12 козенят ( 9 козливів і 3 козочки)

19 лайков

Урааа! Поздравляю Олечка с новорожденными козодетками!Какая Манюня умничка троих лялечек выносила.И девчушку подарила хозяечке на радость! Супер! :+1:t3:Много молочка мамочке ,а деткам расти крепкими и счастливой судьбы. :stars:

4 лайка

Поздравляю :rose: козомаме скорее восстановиться после окота и давать много много молочка , чтоб всем хватало

2 лайка

Маленька милота :sparkling_heart:
Вчора в нас виглянуло сонечко то провела хоч трошки фотосесію малюкам і додам сюди цю милу фоточку :smiling_face_with_three_hearts: (окрім Манюніних козенят, бо вони запізнились і не встигли прибути з її животика, а тепер погоди знову немає…)

26 лайков

@Chernomorka1, @FeldSHEr
Анна, Алена спасибі за привітання! :smiling_face_with_three_hearts: :rose: :rose: :rose:
Перекажу обов’язково своїм дівчатам, вони умнічки, ніколи мені молочка не жалували дуже їх люблю :hugs:

7 лайков