Кози "З Срібних Озер" / "Z Sribnyh Ozer". Тернопіль

А в нас вже неначе весна - надворі +11!
Два минулі дні було +6, сніг тане, довелось трошки попрацювати, поки ще не з’явилось болото. Повивозила майже всю теплу підстилку від кіз ( бідолашні вже на такій висоті були, що їсти з кормушки їм доводилось на колінах), повилазили з під снігу “собачі підсніжники” які останні два тижні маскувались у снігу- тож і їх теж потрібно було поприбирати.
А ще, сьогодні, я вирішила після перерви вигуляти кіз на природу. Зранку вийшла і перевірила маршрут - йти було нормально, бо за ніч примерз верх у снігу. Ну ми і пішли. Прийшовши до початку лісу вирішили дальше не йти. Наша стежка на гору іде яром і повністю ще занесена снігом… Але і на цьому місці кізки там трошки пожували гілочок, спробували травичку яка містями вийшла з під снігу, погризли кору, почухали свої обезрожені голови до кущів, поспостерігали як мухи літають над снігом та й через годинку пішли назад. Але не тут то було… Виявилось це непросто… Від яскравого сонечка сніг дуже швидко почав танути і кози почали провалюватись у сніг по самий живіт, картина маслом… (а животи величезні, до родів вже недалеко…) Якими очима вони на мене дивились…)
-І що, куди ти нас привела?!..

-Совісті у тебе немає ані грама!..

-Ти що хочеш, прямо тут козенят ловити? Ми можемо, не сумнівайся, тобі такий подарунок зробити! Будеш знати, як нас по таких снігах водити!..

-І взагалі, якщо тобі треба то йди собі сама, а ми і тут постояти можемо!..

Ну… І що робити, я пішла протоптуючи стежку… А тоді вони “гуськом” потихенько сунули за мною)) Час від часу виясняючи хто за ким повинен іти )) Тоді якась персона вилітала з колії, мабуть робила козячого ангела і виколупувалась із снігу))…
На завтра в нас знову +11 і сонце. Але ми більше не підемо, ми вже вчені)) Чекаємо тепер коли сніг увесь зійде. Потім дощі показує… А там окоти на носі… Коротше, мабуть тепер сидимо вдома… Надіюсь що вони котитись будуть таки за графіком після сьогоднішньої фізкультури…
Вік живи і вік учись! Отак понесло мене сьогодні… Надіюсь що все буде добре…

15 лайков

У нас вся округа в козячих ангелах :laughing:, але то вони самі експериментують, дивні створіння, їм розчистили майже 6 соток снігу, вже травичка навіть обсохла, а вони з розбігу в сніг пірнають ніжками :see_no_evil:. Це як є професія “переворачиватель пингвинов” ( ті особини, які впали бо задирали голови на вертоліт у небі) їх і піднімають дяді і тьоті за гроші :laughing: то я цими днями маю професію “виколупувач кіз” зі снігу :joy: безвоздмєздно :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

15 лайков

Ну от.
П’ять днів назад я написала, що більше не підемо в ліс з козами до окотів. (Самій з себе смішно :grin:)
І як було висидіти вдома, якщо на вулиці безвітряно, тепло і сяє сонечко? Сніг вже майже увесь зійшов, лише там де були найбільші перемети - то козам лише по коліна снігу. До обіда були вдома, а перед вечером все ж таки пішла попасти козунь. Зелена травичка підсохла і піднялась і цього разу смакувала їм набагато більше. А ще я помітила, що козам зараз стала смакувати набагато більше кора і гілочки. Мабуть вже сокорух в деревах пішов. Хоч тиждень назад була ще зима)
Цього разу дівчата жували на повні роти і швиденько допихали свої кругленькі животики)

Бася:
-Мабуть вже пора іти додому…

І вечірнє сонечко…

15 лайков

Трошки гумору)
Наболівше від собачників, але козоводам це мабуть теж дуже знайоме))
І особливо актуально в весняний сезон продаж козенят - “Види покупців”

"Мозгоклюи:

А у щенков есть документы? Прививки? Чип? А скока стоит? А девочка,а мальчик? А скока им? Хотя вся информация указана в объявлении…

Тестоманьяки:

А тест на дисплазию, катаракту, подвывих,вывих, жопоглаз, мозготечь, яйцавынь, лапахрень, простосдох есть?

А у вашей собаки есть тест что она собака? А на сколько процентов она собака?

Пытающие:

Здравствуйте,мы выбираем между вашим щеночком и пауком-птицеедом…

Начинающие:

…мы хотим или чихуахуа или тибетского мастифа

Начавшие:

…в детстве у меня уже был заморский пинчер, чукотская гончая, королевская сторожевая…

80 лэвэл или уровень “бог”:

пришлите мне фото щенка ,сделанное в реальном времени,снятое с 40 градусов северной широты и 78 западной долготы,повернутого на пол оборота с полуприподнятой мочкой носа , со 140 % гарантией шоу перспективы в возрасте 23 часов от рождения…

Предсмертники:

Сообщение от абонента отправлено 20.01.в 9:15

Здравствуйте, меня интересует ваш щенок!

Ответ на сообщение от абонента 20.01 в 9:17

Здравствуйте, да,спрашивайте,что именно Вас интересует?

20.03 - абонент был последний раз в сети 20.01 в 9:15

Гости из будущего:

  • Здравствуйте, а у вас ещё есть свободные щенки?

Здравствуйте, да, конечно, 36 мальчиков и 43 девочки

  • А когда будут следующие щеночки? Мы лет через 138 планируем приобрести щенка ,вот и подыскиваем…

Марсиане:

Здравствуйте, мы готовы приобрести вашего щеночка, а есть у вас доставка на пятое кольцо Сатурна, девятой галактики седьмого измерения ?

Сказочники:

Мы очень хотим приобрести щенка супер мини померанского шпица 100% “мишку” на сдачу с батона, чтоб ещё на корм хватило…

Боги торговли:

Здравствуйте,вы хотите за щенка 1000 евро?

Готовы купить у вас за 200 евро

Яжродители:

Здравствуйте, ой, моя доченька ВСЮ ЖИЗНЬ мечтает о щеночке чихуахуа, вот думаем ей на годик подарить щенка…

Волшебники:

А ваши 2.5 месячные щенки уже приучены к пеленке, к ошейнику, к поводку, к стойке, к ринговке, к поиску наркотиков, ОКД, ЗКС, собака-поводырь…

Список можно продолжать вечно…"

( © чесно стирено з інтернету :stuck_out_tongue_winking_eye:)

18 лайков

Дивлюсь тут на форумі на такі милі фото козо-дирижаблів і мені теж вдалося зробити хоча б одне таке фото на пам’ять.
Мій “колобочок”- Манюня

Якщо я правильно порахувала, то вже 140 день… :hugs:

29 лайков

Більше на танкер схожа :kissing_heart:
Головне чітко знати дату покриття, а таблиця окозів вкаже дату ( я ми чекаємо +/- 5 днів)
Легкого окоту Манюні :smiling_face_with_three_hearts:

5 лайков

Я просто в флоті не дуже розуміюсь, то для мене вона колобок))
Дякую за табличку, дуже зручно, навіть рахувати не треба -подивився і готово! Дату покриття я знаю точно, Манюня покривалась 14 жовтня. То нам приблизно на 13 березня чекати поповненя. Але чує моє серце, що з таким багажем це буде трохи скоріше.
Але я все одно вже тримаю всіх під контролем. Бо Ласка покривалась перша 11 жовтня. І вона вже вчора їсти зернові на станок не вистрибнула з розгону, а поставила передні ноги і чекала щоб їй зад підсадити)) Звязки розійшлись, хвостик обхоплюється і животик опущений. Хвилююсь і чекаю… Ще й похолодало знову…

8 лайков

Ох от души хохотала…супер :+1: как знакомо

1 лайк

Я з Вами . Чекаю окоту своєї Сари на 14 березня.

3 лайка

Мої перші цьогорічні манюнічки :sparkling_heart:
Вчора, 6 березня 2021 року, вдруге народила Ласка (від аренд. альпа Пончика)
Першим народився козлик з вагою 2.300 - татова копія

Другою на світ з’явилась кізонька з вагою 2.880

І третій з’явився козлик - нежданчик з вагою 2.270
А нежданчик, бо я не думала що в цьому невеличкому животику їх може бути троє.) Після другого я Ласку вже напоїла і почала доїти молозиво щоб діток погодувати - а тут з’явився він))

По ходу, на двох останніх дітках, мама постаралась проявити хоч трохи свої нубійські проценти і вуха - вертольоти :crazy_face:

Дітки почуваються добре, апетит відмінний, отже - виростуть! :muscle:

Фото малюкам робила вже сьогодні, бо вчора вже ніяк… З тими нічними дежурствами до кізочок і похолоданням з морозом я застудилась і вчорашній день був дуже важкий… Завжди не хочеться серед ночі тепло одягатись , коли йдеш дивитись до хліва … Хоча треба… :pensive:

32 лайка

Олічка, поздоровляю з малечею! З початком окотів! На ріки молочка!
В тому році в мене також був нежданьчик, але дівчинка, з найменшою вагою. Виросла найбільшою козою.

5 лайков

Олюшка, вітаю! Такі чарівні дітки! Я в захваті від ваших красунь! І завдяки саме вашим коментарям, враженням та фото особливо стала придивлятися до альпієчок.
Здоров"я мамі та малечі, море молочка і вам втіхи і радості!

5 лайков

Вітаю з козодітками, красотульки та скорішого одужання)

3 лайка

Поздравляю с детками, пусть растут здоровенькими и молочными :rose:

1 лайк

Оля вітаю з чудовими манюнічками :heart_eyes:На сир на маселко.
Бережіть себе, завжди одівайтеся , одужуйте як найшвидше. Нам неможна хворіти, хто буде доглядати за кізоньками?

2 лайка

Девочка вообще огонь! У меня такая есть и уже родила. Они прикольные! Поздравляю!

4 лайка

@irina44, @Zarechnaya, @retera, @Natkaviktor, @Nastusya, @Ivanna - дівчатка, спасибі за привітання, надзвичайно приємно!
Зі святом! :bouquet:
І картинка в тему сьогоднішнього дня) :wink::grin:

20 лайков

Классные малышики :heart_eyes: поздравляю :rose:

1 лайк

Вирішили Зірка і Манюня спати сьогодні не лягати… Стоять, ногами переступають… Вимя наповнюють…
То ж і мені сьогодні спати мабуть не доведеться) Вже роздумую над тим, що може собі сюди ковдру принести і замість них на поличці примоститись))
Доброї ночі усім!

UPD. Десяте березня,1.00. Вирішила я собі трошки прилягти, постеливши покривало в кормушці у кіз, на сіні. Все одно ж ніхто не їв… Ага, щоб часом… Одразу морди прийшли обнюхали лице, спробували перевірити кишені в куртці і почали з під мене своє сіно виколупувати… Особливо з під моєї “подушки”… Встала, принесла свіжого сіна, пороскладала їм повсюди - на полках, підстилці. Кози забули про роди. Почався нічний ЖОР. Думаю, тепер мені можна лягати спати у їхній кормушці :grin:

21 лайк

Оля, як там нічне чергування пройшло? Тебе разом із сіном не з"їли?

5 лайков