Кози "З Срібних Озер" / "Z Sribnyh Ozer". Тернопіль

Це його подарунок минулого року мені до дня народження. Нехой буде і тут на моїй сторіночці, на пам’ять… :blue_heart:

На картині з бурштину- мій кавказець Грозний і я.

31 лайк

Царство небесное вашему родственнику Оля. :pray:t3:
И светлая,добрая память о нем на многие года в вашем роде.

1 лайк

Класна картина , десь у мене є точнісенька така сама фотка з моїм кавказцем ! :thinking: :+1:

1 лайк

Картина пречудова.Царство Небесне Вашому дядьку.Хай з Богом спочиває.Життя воно таке.А на пам’ять Вам залишив дуже гарний подарок.

2 лайка

Сьогодні :stuck_out_tongue_winking_eye::sparkling_heart:
Поки що, нас ще не повністю засипало снігом. І тому у козочок ще є можливість підживитись вітамінками )
Ягідки то є дурниці.) А от як дивно спостерігати, як вони жують колючі гілки шипшини))

11 лайков

Пасемося значить ми собі сьогодні з козочками за лісом, а до нас моя сусідка прийшла за компанію! Вона приїжджає з міста і теж захотіла свіжим повітрям подихати і шипшини на компот собі нарвати.
Вона вирішила скоротити собі шлях і піднімалась до нас крутим підйомом одразу від дороги. І тоді й зробила нам з кізоньками фото телефоном :sparkling_heart: Я у відповідь нагородила її сухариками для кіз і мої “продажні дівчатка” одразу мене проміняли)) Ходили хвостиком за нею ( ну я канєшно тоже) Потім вони з вдячністю провели їй козотерапію, активно допомагали нарвати шипшину, берегли її руки і все у неї забирали, щоб часом не перевтомилась і не поколола пальчики)) Але потім моє серце зжалилось і я козуль в сторону відвела. Щоб вона хоч кулачок шипшини могла нарвати і сховати собі. А то ще б її чоловік не повірив чого вона до лісу ходила)) Загалом були задоволені всі і потім разом потопали додому.
Загалом було цікаво нам сьогодні)
Оце мені прислала фото

33 лайка

Практически лето) А у нас снега по колено.

2 лайка

Інно, на схилах сонячної сторони у нас точно весна, і навіть є декілька затишних галявинок із зеленою, смачнющою травичкою. Але в загальному нам, на Тернопільщині, до Ані Чорноморки клімату не прирівнятись)
Це теж вчорашнє фото, але вже на рівній галявині. І вітер був дуже сирий і холодний, я ходила одягнута як космонавт)
Щоб вам не обідно було, ось така картинка))

Трошки снігу ще є, він лише чуть випадає і одразу починає танути… Мій малий дуже чекає коли впаде багато снігу, щоб на санах кататись…(по секрету, і я також не проти)) А його нема і нема… Можете поділитись і прислати трохи снігу нам )

19 лайков

Боже как у вас красиво!Ещё и лес рядом.Как же я его люблю и скучаю.Тут на Херсонщине,лес насадной,это совсем не то. :pensive:

5 лайков

А я вот скучаю за своими степными просторами … За его запахами и черной земличкой…

3 лайка

Люда я тоже полюбила эти безкрайние Херсонские степи,они красивы в любое время года.Как будто восточный торговец предлагает разноцветные ковры. весной ярко- зелёные ковры сменяются белоснежными коврами ромашки окаймленные в фиолетовые облака мышинного горошка.Дикие маки всех оттенков от прозрачно- белого до алого а иногда и сиренево- фиолетового цвета,и даже жёлтые, также делают степь нарядной,юной, как школьницы- на выпускном вечере.Поля цветущего рапса и подсолнухов сливаются воедино с синим небом,и я вижу наш живой Украинский флаг,не помятый и выгоревший как это бывает на админзданиях.Летом степь одевает яркие цветастые платья.Иногда в зелёный горох ,это самые сладкие Херсонские арбузы спеют и наливаются соком.Иногда в красный сарафан на полях помидор и болгарского перца.Желтый перец и дыня делают степь яркой девочкой,но июль,август и сентябрь заставляют ее одеть и соломенную шляпу от нещадного жгучего солнца.И вот уже осень.Октябрь,ноябрь одевает темные пуховые платки перепаханой земли,но и яркие косынки не снимает.Еще можно увидеть и поля красного перца,помидор,дынь и арбузов.Зима одевает Степь в свадебный наряд не часто,этой зимой она лишь примеряла платье невесты.Но скоро Весна! :revolving_hearts:


Всем светлого,доброго настроения!

30 лайков

:blue_heart::snowflake:
Ой снігу, снігу білого
Насипала зима!
Прийшов наш час з лопатою-
відкидуєм дарма!
:snowflake::snowflake::snowflake:
І мої помічники- “трамбувальники снігу” кавказькі вівчарки Бархана (8,5 років), Атланта (9 років) і Грозний ( майже 10 років). Я “шуфлювала”, а вони за мною протоптували стежки.))
Хоча все даремно, бо вітер вже рівнесенько загладив, підсипав і подекуди насипав снігові замети! Але не дивлячись на це, настрій чудовий - згадалось дитинство!
Залишилось лише зробити сніговика і ангела у снігу- тоді щастя буде повне!:blue_heart::snowflake::blue_heart:

І трошки відео зробленого в цей день. Мої кавказюки :hugs::sparkling_heart:

32 лайка

Ну от і інтернет кабельний вирубився… Добре що хоч електрика ще є…
А надворі сонечко з’явилось! Краса! Все біло, сніг іскриться, навіть шкода в цій красі стежки прокладати😁

6 лайков

Зима, 12 лютого :snowflake:2021 :snowflake:
“Собаки і кози”

Від моєї роботи і прокладених стежок у снігу тоді до ранку не залишилось слідів, треба було починати роботу з початку… Зате як гарно! Все біленько, рівненько, сніг на сонечку іскриться! Краса! Собакам подобається! :+1:
Кавказюки Еріда і Айра

Правда, кози цю красу не оцінили. Були трохи в шоці від побаченого надворі і температури -15°С :flushed:
Їхньої прогулянки вистачило десь приблизно на 15 хв, а далі сказали, що вони вже ноги розім’яли, в снігу покупались, з них досить знущання і такого “казкового сніжного королівства” і взагалі вони хочуть до своєї теплої хатки! :scream: На цьому їхня прогулянка була завершена.:rofl::wink:

22 лайка

По прогнозах сьогодні остання сильно морозна ніч -18, а далі має теплішати. Тож, поки ще пасує до сезону, поставлю декілька фоточок своїх улюблених козоморд, зроблених пару днів назад :sparkling_heart:

Мій летючий “Табун” :hugs:

Що це все означає?!.. Щось цього снігу тут забагато!
Квіточка, Ласка, Зірка і голова Басі :slightly_smiling_face:

І на чому тут пастись? Трава де?! :roll_eyes:
Ласка, Манюня і Бася

І взагалі, не козяче царське діло просто так по снігу ходити!
Сестрички - Ласка і Бася

Ласка

І Квіточка - літати їй не заважає нічого :rofl:

P.S. Хай простять мене адміни цього форуму за багато фото :see_no_evil: :rose: Чесно, я обіцяю, що не все оттак буду “насипати” фото, але не можу втриматись, щоб не поділитись цими “сніговими” козами і у цій своїй домівочці… :hugs:
Хто знає чи ще будуть у нас такі сніжні зими…

29 лайков

Красуні альпійочки! Шубки, як у ведмедиків. А Квіточка, як наша Мілка, і колір, і рожки, та і характер летючий.

4 лайка

Шикарнючі кози , шикарнючі фото , наче вживу всіх побачила ! Погодка класна !

4 лайка

Олечка, какие красивые ваши альпиечки :hugs:
Ласка меня покорила. Красотка.
Вот опять начинает хомяк будоражить меня.

2 лайка

@Jkmuf Oльго, @ladusja Ладо, @93799922 Таня - щиро дякую за компліменти і приємні слова для моїх дівчат! Так, люблю їх усіх, але дивлячись на Зірку і Ласку мені перехоплює подих, розумію що такі кози -то є МОЄ :heart:

От я вже думала, чому саме вони, альпієчки, так мені в душу запали? І мабуть знайшла відповідь. У мене вже не має німецьких вівчарок - і неначе їхнє місце перейшло тепер цим козуням. Коричнево-чорні, із швидкою реакцією, темпераментні і активні, дуже тонко відчувають твій настрій і орієнтовані на господаря… Щось таки у цьому є ))

12 лайков

Олю , це ж так і є ! Я більше 20 років тримала кавказьців , а тепер їх місце у дворі зайняли ламанчі безвухі ! :stuck_out_tongue_winking_eye: :+1:

7 лайков