Копчение мяса. Дополнительный заработок или основной бизнес. Открываем секреты бизнеса в реальном времени



Сегодня ужинать будем рёбрышком копчёным.

15 лайков

Друга фотка взрив мізок,я прийшла з роботи відварила мною ліплені пельмені,зараз кава з молоком і моцарелою,здавалося на такі фото вже можу реагувати якось спокійніше,а ні.Ох і повезло вашій дружині.

6 лайков

Могу Вас научить делать такую вкуснятину. Копчение у меня сейчас вызывает гораздо больший интерес, чем сыр в свое время. Тут процессы более простые, логичны и понятны. А самое главное- это рёбрышко ещё 2 часа назад висело в шкафу, а сейчас я им поужинал. Если ставить на коммерческий уровень- то и привязанность к мясу гораздо меньше чем к сыру, при тех же инвестициях

6 лайков

Научите делать такую вкуснятину.

1 лайк



20220103_225655
Завтра по плану балык сырокопченый по технологии РАПИД. Уникальный продукт, до безобразия прост в приготовлении

14 лайков

17 лайков

Как можно с Вами связатся ?

0967501663, звоните. Кстати продаю свою коптильню из пищевой нержавеющей стали


3 лайка





Можливо комусь буде актуально. Професійні коптильні з харчової нержавіючої сталі. 0967501663

6 лайков






Коптильні з харчової нержавіючої сталі.
Холодне, гаряче копчення, сушка, вялення.
0967501663

5 лайков

Пропоную Вашій увазі коптильні з харчової нержавіючої сталі. Серійно виготовляємо 2 стандартні моделі- 45×47×95см всередині, загрузка 25-30кг і 32×35×58см всередині, загрузка 8-10кг.

Коптильня 25-30кг

Розміри всередині- 45×47×95см
Розміри ззовні- 50×54×102см+висота труби 7см.
Матеріал обшивки- харчова нержавіюча сталь AISI304 товщиною 0.5мм
Матеріал рами- харчова нержавіюча сталь марки AISI304, профіль 25×25
Утеплювач- мінвата на фользі.
Вентилятор конвекції
Тен- 2.0кВт
Вентилятор просушки
Терморегулятор ЦТР-2Т
Димогенератор- харчова нержавіюча сталь товщиною 2мм. Діаметр 76мм, висота 240мм.
Охолоджувач диму- діаметр 76мм, висота 200мм. Охолоджувач зроблено по принципу дистилятора, через охолоджувач проходить труба 3/4, навколо нього водяна рубашка. Може бути під проточну воду, або НЕ під проточну воду. Ефективність такого охолоджувача дуже висока, дим чистий, холодний, відсутня волога. Підключення димогенератора- різьби 3/4 дюйма.
В комплекті лоток для збору жиру, полки 3 шт. На кожній полці по 3 ряди, відстань між рядами 13 см. Відстань між полками 30 см. Кількість і конфігурація полок може бути змінена при замовленні.

Коптильня-малютка 8-10кг
Розміри всередині- 32×35×58см
Розміри ззовні- 37×41×65см+висота труби 7см.
Матеріал обшивки- харчова нержавіюча сталь AISI304 товщиною 0.5мм
Матеріал рами- харчова нержавіюча сталь марки AISI304, профіль 25×25
Утеплювач- мінвата на фользі.
Вентилятор конвекції
Тен- 1.5кВт
Терморегулятор ЦТР-2Т
Димогенератор- харчова нержавіюча сталь товщиною 2мм. Діаметр 76мм, висота 200мм.
Підключення димогенератора- різьби 3/4 дюйма.
В комплекті лоток для збору жиру, полки 2шт. На кожній полці по 2 ряди, відстань між рядами 13 см. Відстань між полками 27см. Кількість і конфігурація полок може бути змінена при замовленні.

Телефон для замовлення та консультації 0967501663





4 лайка

Доброго часу доби! Лячно навіть спитати- які ціни за описану комплектацію? :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

2 лайка

Вітаю. Ціни гуманні. Малютка коштує 15500грн, велика 25000грн. Якщо здається дорого- перегляньте ціни на дерев’яні будки, скажемо так- деревяна аналорічна по розмірам моєї малютки коштує ±13000, велика від 20000. Тільки термін служби дерев’яної- 3 роки, знаю з власного досвіду.

5 лайков