Кооперація козоводів України і популяризація натуральних продуктів

кооперація планується по Україні БУДУТЬ ЛОКАЛЬНІ молокопереробні цехи…але початок буде в Львівській області…Вам потрібно згрупуватися пр регіонах…ми придумаємо анкету для групування…ПРОПОНУЙТЕ!

3 лайка

страхувати непотрібно кожен випадок будемо обговорювати індивідуально…на фермі всяке буваж.є процент падежу…
Ідея в тому шо Ви усі маєте працювати як одна велика ферма…думаю так …якшо в Оксани здохла коза то її можна замістити від Ольги…і якшо в Ольги погано коза її можна зарізати і замістити від Івана …і так далі…Ну звичайно в межах розумного…Хотя я думаю так не вийде з вашими козами …Я думаю ми будемо за свій рахунок доукомплектовувати і покривати падіж…в нас на фермі з кроликами все іменно так і проходить гірших замінюємо кращими…ну кози то не кролики…треба це ще подумати як зробити…але я думаю це не вдарить по нам як організаторам …на ОБЄМІ це має бути невідчутно…природне явище…ВІДБІР…в кожному регіоні має бути керівник проекту і ветеринар…
НАС ЦІКАВИТЬ ЯКІСНЕ МОЛОКО!!

7 лайков

Весной буду страховать и дом и животных,пока ищу страховую. На страховке не надо экономить, наши люди идут в самую дешевую фирму, экономят гривен 10-20, а потом удивляются.

3 лайка

Тарас, вы хотите забирать у козовода всего 20 литров в день? Транспортные расходы сожрут всю прибыль, даже если сыроварня будет в 10 км от козовода.

Думаю, еще и в убытке останетесь. Ну разве что, возить молоко на велосипеде.

3 лайка

На мой взгляд идею можно реализовать только кооперируясь с фермерским хозяйством среднего уровня.
1.Хозяйство должно иметь ресурсы для содержания примерно сотни коз
2. Быть укомплектовано техникой и персоналом
3. Иметь хотя бы 100га пастбищ
Тогда себестоимость литра молока за счёт объема будет ниже и доход хозяйства от этого направления выше.
Как я понял Тарас хочет производить сыры и др молочную продукцию и реализовывать их через свои каналы, через которые он реализует кроликов.
Ему нужны стабильные поставки качественного молока.

С другой стороны.
Если несколько мелких хозяйств объединится в среднее, то в таком виде вполне могут сотрудничать с Тарасом по этой схеме.
Но зная неспособность к объединению и неготовность к компромисам наших селян, такой путь маловероятен.

Так что @FermaK ищите средние хозяйства и кооперируйтесь с ними.

1 лайк

И дело наверно даже не в бензине, а в том, что наши “дороги” делают машины одноразовыми…

1 лайк

Ничего себе, не в бензине - 27-28 гривен за литр - это ерунда? На 100 км молоковоз потратит литров 20 - это 500 гривен сразу.

А сколько стоит ремонт ходовой части? А порванные ямами колеса? А поломанные диски? А легковушки, которые бросает на встречку?

2 лайка

Я вважаю,що пропозиція навіть дуже цікава.Нам дають безкоштовно кіз і ще плюс можливість заробити на них.Я думаю,що навіть чисто по-людськи ми зобовязані давати молоко найвищої якості.

4 лайка

А ось тут починається найцікавіше. Молоко найвищої якості - це не просто в чистому одязі, помив дійки, акуратно видоїв, процідив… Це набагато складніше.
Якщо ви підписуєте договір - ви стаєте постачальником харчових продуктів - зокрема молока. І у вас уже повинна бути скважина, аналіз води, сертифікати на корма (сіно в тому числі), сертифікати на пасовище, відстань до житлових будинків, до гноєсховища (бетонованого доречі, а не як у всіх ). І навіть якщо у вас це все буде - ніхто вам не гарантує гарних аналізів в лабораторії на різні там коки. Розміри штрафів знаєте?
І нікого не цікавить, що у зразковій Європі повно золотистого стафілококу в стадах і прихованих маститів, які не піддаються лікуванню.

17 лайков

Але ,Тарас,питання чи Ви з цього будете мати зиск.? Я особисто Ваша землячка,я зі Стрия.І тому не хотілося щоб Ви самі себе обкрадали.Давайте разом порахуємо.До прикладу Ви купите 100кіз і будете купляти 300літрів молока в день.Це означає,що 30020=6000грн.в день.А в місяць 600030=180000 Плюс розходи на транспорт і інвестиції в кози.Так. А чи не краще Вам купити тих же 100кіз і взяти в оренду приміщення ферми ,найняти 5 працівників і не мати роходів на транспорт.Давайте порахуємо : оренда-5000,зарплата-5*5000=25000 ,корма -одна коза в день це 2кгсіна(6грн.),0.5кгзернових(2-3грн)і +корнеплоди(бульба,буряк,гарбуз прблизно ще 2-3 грн).Підсумуємо:Собівартість однієї кози в день приблизно 10грн.А 100голів -це 1000грн.А в місяць-30000грн.Тепер додайте оренду ферми 5000грн плюс зарплату обслуговуючому персоналу 25000грн. І того 60тис.грн.проти 180тис грн.І головне все на місці і Ви впевнені за якість.

7 лайков

А витамины-премиксы не даем? Услуги ветеринара не считаем? Лек препараты? Лизунцы? Водопровод или скважина? Содержание ремонтного молодняка? Обслуживание доильной аппаратуры, дезинфекция помещений и обработка от мух/комаров.Наверняка, я еще то-то забыла.

У вас за 5 тысяч люди работают на фермах? У нас за 8 тысяч не найти работника.

7 лайков

Все правильно кажете …і ще додам потрібно ще знайти людей які будуть в цьому розумітися…якщо ферму то мене зовсім не цікавить 100кіз…мене цікавить 10 000шт…на такий обєм цікаво працювати…а з сотнею це підсобне господарство якому буде вигідно працювати зімною( якщо я це організую)…і на 10000шт де мені їх пасти і де мені їх тримати і де мені їх доїти …це міліарди інвестицій…ви за мої витрати не хвилюйтесь…я аже все порахував…і за 5000 в місяць я Вас прошу…зараз одні пияки за такі гроші на роботу не хочуть ходити…а Ви кажете доярка вет лікар персонал на молокопереробному…ОБЄМ І ТІЛЬКИ ОБЄМ
НАС ЦІКАВИТЬ ЯКІСНЕ МОЛОКО І БАГАТО !!

3 лайка

Вітаміни ми проколюємо 2 рази на рік-весна,осінь.Це більш ефективно,ніж в корм давати.Лизунець один вистачає для однієї кози на рік.А стосовно доїльного апарату,то я своїх 15кіз вручну доїла за годину.Мені так було краще видно яке вимя і молоко в кози,чи немає якихось проблем.Але це суто моя думка,у кожного своє бачення.

3 лайка

Добре,тоді давайте говорити предметно.Ви мені даєте в користування припустимо 10кіз і доїльний апарат.І зобовязуєтеся купляти в мене кожний день 30літрів молока по ціні 20грн.Так,я правильно зрозуміла?Кожний день Ви купляєте молоко,без вихідних.Я ж в свою чергу зобовязуюся на постійній основі Вам продавати якісне молоко.Все правильно.?

2 лайка

І ще питання.А якщо я в змозі буду Вам продати більше ніж 30літрів,то Ви також купите в мене?

все молоко краще 500л

1 лайк

А якщо, я захочу продавать вам молоко із своіх кіз,щоб не брати ваші кози такий варіант ви розглядаєте.

2 лайка

А кози які даєте?Молоді недоячі кітні чи вже доячі?І коли плануєте починати Ваш проект?

так від ваших кіз теж будемо брати …такий варіант розглядаємо …але молоко повинно бути з високим вмістом білка зааненська порода не пасує…вихід сиру повинен бути до 2кг з 10л молока …в раціон потрібно вводити зернову групу і годувати за відповідним рецаптом…