Кооперація козоводів України і популяризація натуральних продуктів

Мали кози, вівці. Залишились “ширпотреб”-його слова, які дають по літру.
Якщо з нуля хочете будувати, то вийде дуже дорого.
В мене з чоловіком є цехах, які ідеально підходять для ферми, випас біля нього, є де сіно зберігати

2 лайка

Це не завжди так. В мене цілий рік козел жив разом з козами - ніякого запаху.

На форумі є ціла тема, присвячена обговоренню цього моменту. Поцікавтеся.

11 лайков

ми ферму не хочемо…в нас є кролеферма…цікавить згуртувати людей так щоб було вигідно…гроші це питання друге…цікавить можливість і пропозиція

Скоріше не із-за запаху, а хаотичних і незапланованих покрить

3 лайка

може і так …кажу що знаю…але молоко повинно бути вищого сорту

Так, зрозуміло, що вонюче молоко нікому не потрібно)

2 лайка

И я пройдусь по этому высказыванию :slight_smile:
Это ошибочное суждение, что запах молока зависит от приближенности козла. У меня сейчас 10 козлов разного возраста. Они не прямо с козами в стаде, но через загородку. Запаха в молоке нет никакого даже в период гона и охоты.

10 лайков

Запах молока у кози залежить:1)у кожної кози є свій присмак молока,буває що і несмачне молоко 2) від годування,якщо коза тільки на паші і не отримує концентратів(зернових) то і молоко не буде мати жирності а відповідно і смаку 3) від приміщення в якому утримують кози,щоб вони не були в гною 4)від доїння,якщо вимя чисте і перші цівки молока здоюються окремо а не в загальний удій.

1 лайк

А якщо з цього молока мають виготовлятися йогурти для дитячого харчування(бо саме це молоко ідеально для цього підходить),то тоді молоко має бути солодке і мати жирність.

Я бы не согласилась, это только цветочки весь договор читать надо, какого возраста козы, чем кормить и т.д. обслуживание аппарата и норма слачи молока…замануха стремная…

5 лайков

Народ причому тут замануха…Основні тези в договору в пості…якщо є проблемо з обслуговуванням апатата…можемо включити в договір як обслуговування наше…
чим годувати? це Ваша задача …годувати так шоб молоко відповідало нормі по жирності і білку
Що нарахунок віку кіз ,то це ми можемо Вам добавити кіз докупити стадо доукомлектувати .
Кози ви і самі можете докупити (за наші гроші)
Також судячи з дописів багато людей незнають як правильно годувати і чим годувати кіз…ми будемо Вам робити концентровані-вітамінізовані корми по собівартості (складники плюс зарплата працівників електроенергія і плюс 5-10%) наша ціль це отримати від Вас якісне молоко…
Чи Ви зможете нам за таких умов забезпечити нам якісне молоко?

НАРОД НАС ЦІКАВИТЬ МОЛОКО!!

8 лайков

девчата, и правда - при чем тут замануха. Человек рассматривает варианты - стоит ли этим заниматься. Никто ничего конкретного не предлагает. Нравится лично вам такой расклад - обговаривайте! Не нравится - проходите мимо. Для многих такая идея - очень заманчива. лично я пока не готова. Но это пока, дальше будет видно. Почему не готова? У меня козы стоят каждая в отдельных стойлах, максимум при таких условиях = 12 голов. Проблема первая - куда девать козлят? Ремонтных козочек тоже некуда будет ставить. Так, как сейчас - 4 дойных и 4 ремонтных меня устраивает Для своей семьи мне надо 7-8 литров в день, на продажу останется не очень много, А условия, на которых он предлагает содержать коз, очень пристойные. Может, и созрею со временем. Особенно нравится ветеринарное обслуживание и предложение по комбикорму

11 лайков

Мне это реально интересно. И я не так просто спрашивала про помощь в строительстве сараев, у меня сейчас семь коз, еще на 10-15 у меня хватит сил и выпаса но где их селить?
Если поможете с сараем и поголовьем то я подписываюсь. Весной с большим удовольствием начну с вами работать.
И да на таких условиях я смогу обеспечить качественное молоко.

3 лайка

А ви звідк Ви ?..

А вот это самое сложное. Одесская область.

Если чистота в козлятнике, вовремя ветобслуживание и вьіпас на лугах. Молоко не качественное не должно бьіть.
Ну, если реально заробіток 18000 в мес. будет, то можна козлятник и построить.
Как мне кажется надо еще и коз хороших подобрать.
И еще о говорить момент потери козьі. Как с єтим бьіть? У нас в стаде бьіл случай 5 лет назад. Чужая коза разпорола живот. Козу соседка даже не спела дорезать.

1 лайк

Я думала о этом у нас же у всех есть еще и “добрые соседи” Инна надо страховать все и животных и имущество. Иначе никак.

Два раза в день будут забирають молоко? Вьігодно ли будет со Львова в Одесскую обл. ездить? Я тоже из Одесской обл. вот и интересуюсь.

Марина у Вас козьі реально застрахованьі? Я об є том никогда не думала, и думаю у нас в стране не будут вьіплачивать страховку. Люди с машинами добится не могут.