EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Колбасное дело

(Инна) #161

Ну, дивчата, молодцы! Я только слежу за темой,а они уже колбаску кушают. Прийдется наверное всех рожденных козликов расти до осени. Что бы на зиму много было колбаски.

(Наташа) #162

Ну подивимось,яка получиться ковбаса,роблю перший раз.

(Ксюша) #163

Напала и на меня сегодня “колбасная лихорадка”:grin:

(Наташа) #164

А моя вже в духовці.

(Ксюша) #165

Наташаааа ауууу,как там колбаска?

(Наташа) #166

Мар’яна,в коптилку зразу гарячою,бо вище написано ,що положить у холодну воду на 3-4хвилини. У мене менше часу йде. Пройшло тільки 4 години,а температура у середині ковбаси 65 градусів. Це нормально?

(Наташа) #167

В духовці,вище написала. Хвилююся,перший раз.

(Ксюша) #168

Не хвилюйся,менi твоя ковбаска вже запахла :wink:

(Марьяна) #169

Нормально!
В коптилку ГАРЯЧОЮ! Як що ковбасу відправити в коптилку холодною, то утвориться конденсат і ковбаса стане мокрою.

(Наташа) #170

Мар’ян,а після коптілки в холодну воду клали?

(Наташа) #171

Ларіса,а як понять не забульониця.

(Марьяна) #172

Ні не клала. Можливо не правильно.
Просто залишила охолонули приблизно при 18°

(Марьяна) #173

Наташа, давайте показуйте уже свою ковбаску.
Бо дуже вже цікаво!:upside_down_face:

(Наташа) #174

Ось прикопчу і сфотографую. А завтра дам звіт,коли розріжу,спробую,якщо не отруюся :joy:опишу вже подробно.

(Наташа) #175

Дві прикаптила,а дві залишила так.

(Марьяна) #176

На вигляд дуже апетитно! Чекаємо звіт про смак! :slight_smile:

(Ольга) #177

Ох и заразились вы меня колбасками

Начало есть.

(Инна) #178

Здорово) Как быстро развивается у нас колбасное дело) Летом сырочки, зимой колбаски)
А дальше что будет? Жарить, коптить?

(Ольга) #179

Хочу привялить и коптить. Завтра придумаю. Как я намучалась с тоненькими кишечами, надо другую насадку.

(Наташа) #180

Так,дєвочки,звітую по смаку. Прикопчувала в духовці,так як коптильні нема. Тому дуже копченого не чуть. Ну мені не вистачало магазинного смаку. І не було такого сильного запаху ковбаси.Мені відчувався смак м"яса,як буженина. Думаю,що без тих нюансів,як фарш потрібно збити на емульсію ,додавати фосфати, оболочку набивати шприцом.магазинного смаку не добитись. Або у мене були помилки. Щоб сказать,що я у восторзі,не скажу. Можливо тому,що для мене м’ясо,що є,що його не має. А ковбасу магазинну я люблю. І от свою ковбасу з’іла кусочок і більше не хочеться,а магазинну ще б відрізала.А от на салати,на бутерброди буде дуже класно. Ну буду ще робити,експерементувати ,можливо разочок фосфатів добавлю.А вообщому ковбаса смачна. М’ясо не перевела.