Кізюнь-кізюнь Терапія

Доброї пори доби, шановні форумчани.
Звуть мене Наталія Юр’ївна, колишня медична дитяча сестра, мешкаю в м. Коростень. Лікуюсь козами з 2005 року. Дуже рада бути з вами, читаю Вас вже 3 роки. Нарешті зареєструвалась, сподіваюсь на плідне спілкування. Пізніше познайомлю вас зі своїми козами.

46 лайков

Щиро вітаємо Вас на на нашому форумі. З нетерпінням ждемо Ваших розповідей.

1 лайк

Здравствуйте, тезка). Очень интересно продолжение.:goat::rose:

1 лайк

Вітаю на форумі, розповідайте про терапію, показуйте господарство. Дуже цікаво.

2 лайка

Добро пожаловать на лучший форум!!!

1 лайк

І Вам доброї доби. Віаємо на форумі. Дуже -дуже цікавий Ваш досвід у козотерапії. Я теж придбала кізоньок для лікування душі та тіла. Будь-ласка діліться своїм досвідом.

4 лайка

Дуже приємно :slight_smile:
Ждём фотки козюль

1 лайк

Вітаємо! :rose: Розказуйте та показуйте ваших помічниць!

1 лайк

Вітаю на Форумі! Колишніх медсестер, а тим більше дитячих, не буває. Це покликання душі на все життя. Так що будете порадницею для наших малих форумчан і внуків форумчанок.

4 лайка

І я вітаю з новосіллям!87256145_large_3850e6689562a9176b0e41ca0dcfa51d_fraisier_4

дякую,це мій перший досвід в спілкуванні в мережі.Син відкрив
сторінку і поїхав в Житомір…фотки це його завдання.чекаємо разом.
Друкую повільно.вчусь,написати хочеться багато…
сльзи на очах від вашої уваги,теплих слів,кращий форум!согласна на
всі100!
назва народилась сьогодні ВМИТЬ
Вчора ми купили кізоньку Фею, родом із господарства “Babushka-11”, в мене внуків нема, хоч діти вже за 30, тому я не бабушка :cry:

20 лайков


26 лайков


24 лайка


28 лайков


23 лайка

25 лайков

Кізоньки красуні! А що це у чорної рогатої кози на рогах, дуже цікаво?

Дасть Бог , будуть онукі і змінете свій “нік”, головне щоб були всі здорові. Не сумуйте :grin:

3 лайка

коли треба покликати козеняток,а вони не всі ще реагують на ІМ`Я - то зву “кізюнь-кізюнь”
ТЕРАПІЯ-початок сумний пройшла школу онко…якщо каєшся,даєш
БОГУ-сотворити ЧУДО!треба знайти РАДІСТЬ постійно
ДІТИ і всі рідні -цінуєш кожну мить
що я любила робити в дитинстві?..пасти овець,коров…мене відвозили до бабусі в село…запах утра 4-5-год
переїхали ми зцентра Коростеня на окраїну,пару років ні якого хозяйства:біла киця Аманда пуделихаЖужа і принесла доця собачку Рекса щоб вирос і охроняв…курей не заводили…
По дорозі від поліклініки до школи,де я працювала,купила сир і молоко козин,з моїм …дуже корисне!!!
через кільк місяців купила за 20гр.свою першуМарту один місяцьїй був.Почалась реабилитация-рєжим поїти,кормити,а прогулянки,обнімашкі-оці положительніе емоции.

24 лайка

О! Наташенька, теперь я знаю, куда Феечка переехала! Стараюсь всех животных из моего хозяйства отслеживать - прошу новых хозяев не пропадать, рассказывать хоть иногда - что получилось!

7 лайков

Вітаю!!! :rose::rose::rose: