Вперше

Доброго вечора всім! Мене звати Наталія. Я з Хмельницької області. Нещодавно зрозуміла чим я хотіла б займатися від душі. Офісна робота не влаштовувала ні морально, ні матеріально. Коли рідним повідомила, що збираюсь зайнятися козівництвом, то мало не відмовилась від цього задуму. Проте неабиякими зусиллями вдалось вмовити чоловіка на поїздку на козину ферму і, …вуаля…, маю на сьогоднішній день уже дві двохмісячні зааненські козочки. Тішусь ними як мала дитина, але розумію, що досвіду в козівництві зовсім не маю, тому, знайшовши даний форум, безмежно зраділа, що можна буде поспілкуватися з більш досвідченими людьми. Вірю, що з Вашою допомогою у мене все получиться.

37 лайков

Все у Вас вийде!
Ласкаво просимо у нашу віртуальну сім’ю козолюбів!
Дотримуйтесь рекомендацій по годівлі і ветпрофілактичних процедурах, утриманню і виростуть ваші козочки молочними і плодовитими. І ви не оглянетесь як у Вас буде вже стадо :smiling_face_with_three_hearts:

9 лайков

Вітаю на форумі. Наталя! Тут хмельничан багато і я думаю, що скоро у вас будуть дійні козочки. А то ще скільки чекати молока від цих малявок.

5 лайков

Добро пожаловать в клуб единомышленников :goat:
Очень скоро,вместо двух козочек у Вас будет стадо,в холодильнике сыры,а в морозилке мясо :wink:

11 лайков

Дякую! Ваші слова та до Бога!

2 лайка

Вітаю на форумі :slightly_smiling_face: :hibiscus:

1 лайк

Поздравляю с козочками и регистрацией на форуме!:star_struck::heart::heart::heart:

Поздравляю! Вы очень правильно сделали что зарегистрировались на форуме, говорю вам как новичок такой же как вы:slight_smile: Здесь столько всего интересного и всегда найдете ответы на свои вопросы. Удачи :rose:

2 лайка

Всім дякую за підтримку! :cowboy_hat_face::blush:

Наташа приветствуем вас в нашей дружной компании козонутых :blush::wink: , показывайте свою малышню :hugs: .

1 лайк

Вітаю. :rose: :rose: :rose:

21 лайк

21 лайк

Нарешті вдалось завантажити і своїх дівчаток. :grin:

2 лайка

Поздравляю с вступлением в семью! :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:

1 лайк

Наташа, дуже гарні кізки. Нехай приносять вам багато молока і задоволення від спілкування.

3 лайка

Дякую! Ну до молока ще далековато, а от задоволення, як то кажуть, уже повні штани! Вони ж як діти. Як ними не тішитись.:heart_eyes_cat:

13 лайков

Наташа, малышня очаровательная :hugs: . ттт на них, пусть растут крепкими и здоровыми, и в будущем тебя порадуют.

2 лайка

Козенята як на картинці до казочки, ттт, нехай виростуть удойними кізками :smiling_face_with_three_hearts:

3 лайка

Дякую за гарні побажання! Шановні козолюби, напишіть хто і як дає своїм кізочкам пійло і овочеві мішанки. Я пробувала і те, і інше. Не хочуть ні їсти, ні пити. Навіть моркви не хочуть. Читала, що добре давати часник. Не зацінили. Може, якщо не хочуть, то й не пропонувати?

2 лайка