Вперше

Галина, мені теж дуже подобається це фото. Це моя Квіточка так позувала.

На форумі повно інформації по годуванню козенят і кіз, лупа вам в допомогу. Якщо пару словами, то пійло не рекомендують взагалі, а зерносуміш пропонуйте , навчаться їсти.

2 лайка

Наталя, яке пійло? Кози - не корови і не свині. Зараз трави море, всього їм буде вдосталь. А моркву мої і восени не їдять, не те що зараз. Цибулю кози їдять. Зараз своїм даю стрілочки-цвітухи з цибулі, їдять, а потім хочуть цілуватись.
ще даю своїм листя з горіха, доросла коза коли їсть, а коли і відвернеться. Малишки, їм місяць, з"їли по одному листочку і все. Листочки з суниці ідуть на ура.

4 лайка

Зерносуміш їдять давно і гарно. Просто я ж відео в ютубі кучу передивилась про годування кіз. Деякі господарі дають своїм козам пійло із запареним зерном і там ще із чимось. Тому я і питаюсь. Це навіть добре що не треба давати. Лишні клопоти. Дуже вдячна Вам за відповідь.

2 лайка

А взагалі я і не очікувала, що козюльки такі розумні створіння. Якщо чогось не хочуть, то і не “запхнеш”. У моїх батьків є корова і свині. З козами справи ми ніколи не мали. Я для себе прямо Америку відкрила.

2 лайка

Ой, какие красоточки довольные) Счастливые мордашки!

1 лайк

Ну и молодцы, что не хотят есть пойло. Козам не стоит его давать.
Про кормление козлят и коз на форуме есть большущий раздел. В двух словах не опишешь. Поищите, почитайте.

3 лайка