Информация из первых рук от форумчан

Дякувати Богу, що кормів вистачає. Може конячкою будуть орати городи.

4 лайка

Таня, де тепер ті конячки? В кого є сила, в того мотоблок у дворі, а не кінь.
А садити будемо все і багато-багато, щоб всім вистачило!

16 лайков

Запасіться засобами від паразитів (кліщів, глистів), від гризунів, азидин, антибіотики для тварин. Вся логістика страждає. Багато виробників в гарячих точках. Літо попереду.

26 лайков

Олічка, мотоблок є, та хазяїн захищає Україну, а я не вчилась ним працювати, от і маєш(

4 лайка

Скажіть ,а як закрутки-це ж стекляна тара, ми більше на варениках специ.

Вибачте, що розбавляю вісті з фронту майже мирним життям. У нас кумедна ситуація з козинім молоком. В наше селище приїхало близько 200 чоловік з міст (до рідні). В більшості жінки з малечою. Загалом у нас десь 2000 населення. В магазинах проблеми з дитячим харчуванням. Я думала зараз козинє молоко потрібно буде багатьом. Та де там. Навіть безкоштовно бажаючих треба пошукати. Діткам до півроку привозять харчування з гуманітарки і розподіляють. В нашому селі до 10 корів мають постійних клієнтів, за 7км ферма на кілька десятків корів втратила збут на завод - привозять в магазини бочками на розлив 50грн за 3л, за 10км завод “Органік-мілк” втратив логістику і розвозить елітне молоко по сільським магазинам 25грн літрова пляшка.
Так що доведеться таки качоту варити.

32 лайка

Оля, у нас багато людей готують сир-творог і віддають для приготування пиріжків-вареників для захисників. Бачила, що і машина молоко збирає.
До нас теж багато людей приїхало, діток в школу записували, хоч і дистанційка, але ж зайняті.
А ми своїх козюль ще чеаємо.

5 лайков

Мабуть для мене не варіант, бо на одного нормального десять з вавкою “фу, козинє”. Так само і з мясом.

12 лайков

А у нас получается: я в город на кухню, для обороны вожу брынзу и козлятину. Едят и не спрашивают, что за мясо!

16 лайков

Доброго вечора)Рада всих чути.Пишу з підвалу…в нас більш-менш нормально,не звачжаючи на постійні вибухи навкруг …вже звикли .Пів села виїхало,з продуктами в селі більш-менш вже нормально.Чоловік,зять,племінник,брат -в теробороні,я на роботі,вдома,волонтерю трохи .Кози норм,корма поки є.Молоко розбирають навіть ті хто фукав…своє відвожу в магазин ,а також в знайомого козовода забираю .Продаю зараз по 50грн,хто не має змоги -даю без грошей,також завожу на пекарню молоко та сироватку (для тероборони)

28 лайков

У вас на юге народ более открытый для кулинарных экспериментов.

Более того, у нас в райцентре как-то была бесплатная раздача коровьего молока с предприятия. Так нашлась мадам, которая фукала на ФБ, что молоко видишь ли к кастрюле пригорело - еле отодрала…

8 лайков

Такая она хозяйка, не умеет с молоком обращаться. И на ФБ это объявила :rofl:

14 лайков

От придурок эта дама. Простите за мой сленг. Безрукая .

5 лайков

Привіт , Нелічка ! Рада , що твої всі живі-здорові ! Тримайтеся , ЗСУ боронить і вас , і нас всіма силами . Помогаємо один одному , у мене також з’явилися деякі молоді мами , яким немає чим годувати малечу - даю їм молоко безкоштовно , і рікотту також . Сьогодні їздила поторгувати у Козин , там люди побогатше , ціну довоєнну їм казала - бо на зерно виклала всі свої заощадження - а тепер і собі треба підзаробити налічку .

18 лайков

Я слідкую за вами в фейсбук😉Рада що у вас всі живі,здорові💪Тримаймося,ми зможемо🙏

15 лайков

Новини за вчорашній день.
Новобіличі попала ракета у гаражний кооператив не далеко від училища 8 і 19 зовсім рядом з моїм жилим будинком.
Будинок 16 поверхів діти на 8 поверсі.
Від волни вибуху прорвало стояк з водою на 13 поверсі в училищах повилітало скло у вікнах а гаражі розгромлені і рядом машини які були припарковані теж розбиті вщент.

6 лайков

Катя з дітьми звязалася?

Дівчатка,я так розумію сьогодня День народження у Людочки @Mila koza ,скажіть щось відомо чи вижили вони у тому пеклі?

1 лайк

І скажіть про нашу Інну з коза ностра щось відомо?

Діти якраз були дома , сказали що загув дім а поиім прорвав стояк.
Добре що ще не пішли по роботах то визвали аварійку то перекрили воду і поставили хомут.
Так що всі живі але не звонять щоб мене не накручувать.Така в мене невістка що слова не витягнеш.
Ходять помогають готовить їду і розносять по постах і куди просять доставить де недостатньо їжі.
Люди сидять по підвалах і не виходять зараз вистріли зачастились.
Алене можуть понять хто чи мародери чи руси вонючі.

3 лайка