Домашняя ферма ОгОгО "Кози-Кози"

Лариса, прошу Вашого дозволу погукати форумчан на мою сторінку для дискусії з приводу змін у законодавстві які стосуються кіз. Зміни відбулись рік тому, хто що може прокоментувати з цього приводу.

2 лайка

Несколько фото с прогулки.

38 лайков

8%D0%BC

9 лайков

Козлик султан просто замечательный! Красавчик! Мне очень понравился От такого наверное козлятки будут очень хорошенькие

1 лайк

Спасибо,фото козлят выложены выше

Дівчатка рідненькі,не стягуйте старий шифер.В Італії,та і Європі,бояться його як ладану,Не знаю ще в якому році вийшов закон і заставили скинути криші з шиферу і перекрили всі доми,підприємства,хати черепицею важкою з глини /натуральною/.Шифер сильний карцероген,поки він новий не тріснутиий,то ще нічого,а старий має повно мікротріщин,а той що битий,то взагалі треба вивозити зразу.Це азбест.В Італії бачила звалки.куди звозили той шифер,тисячі і тисячі штук в занедбаних місцях поскладані і люди до цих пір,хто живе в радіусі по моєму трьох кілометрів пікетують,щоб забрали,бо статистика каже,що в цих місцях набагато вища смертність населення .Я себе картаю до цих пір,що мій чоловік цим шифером гулявся безкінечно,бо перед його смертю ми перекрили всі приміщення і через три роки він помер.Він його складав,перекладав,той бився,цей сюди,той туди,битий викидав,з цілішого щось загороджував,скільки я просила,щоб він його вивіз.Він не був здоровим після Чонобиля ніколи,але в кінці рак легенів.Заставила вивезти з подвір"я до цурки.Шукайте другі способи.

Це все перекриті доми,новіші новішими матеріалами криють.Але там роблять навіки.Такої черепиці як лепешинка там нема.Що десять років не видержить.Добротні дорогі матеріали,як зробили,так і забули.

25 лайков

Далеко нам з нашими прибутками до Італії. щоб сараї і сінники черепицею крити :wink: Підождемо.коли і в нас такий закон приймуть і дадуть матеріали :grin:

7 лайков

А деньги им государство выдавало на перекрытия?

1 лайк

А Султан случайно не от Симы? Так похож на моего Магнуса:slight_smile:

Ми перекривали не із за бзіків ,що я була в Італії,а тому що з 1982 року шифер потріскав,місцями текло,місцями зсувався і мусили.Він поки на хаті,то ще нічого,а якщо вже на землі поламаний,то не користуйтесь,якщо Вам дороге Ваше і дітей здоров"я,є дерево,є якісь отходи,рубероїд.а врешті як хочете.

Люда,не скажу,бо не знаю,я не цікавилася,просто люди самі розказували,тай по телевізору бачила не раз ці пікети.Але із свого гіркого досвіду знаю,що тішилася,що хоть на голову до смерті не буде текти,бо єврочерепиця і т.д.В перші три роки порвало всі як їх.звати,що вода стікає.Потім то там,то там на зломах почало текти.Ще трохи і буду з відрами по горищі бігати.А та черепиця одна назва,гарно дивитися,але вже думаю хоч би мені не перекривати самій ще раз.

1 лайк

У них один отец Джоджо.
А матери совершенно разных линий - Султан от Альки, дочери Ветки.

Лариса, а кто отец Альки? Мне почему-то кажется что Бяша.

.

Да, так и есть

Но Бяша козел не простой!
Он отдельная история и все дочери его - супер!

3 лайка

Началась вторая волна окотов.
Сегодня вообще случилось чудо!
Наша старушка Мотя, которая уже два года живет в хозяйстве, ходила эти годы яловая , естественно не доилась и вдруг - родила!!!
Козленок очень красивый , черно-белый полукровка, но в сожалению мальчик!
Как она рычит и бросается на других коз - это нужно видеть.
Все таки козы - супер-мамы!!:smiling_face_with_three_hearts:

Да, к сведению желающих обзавестись козликом-козочкой с доставкой - в пятницу 22 марта буду по фермерским делам в Запорожье - доставка козлят бесплатная и цена приятная.:wink:

15 лайков

а к нам когда? Ты ж вроде планировала на 14-15 марта…

1 лайк

Позвоню - расскажу.
Были ньюансы.

1 лайк

Окоты продолжаются.
Сегодня уникальный случай для нашего хозяйства - Полька родила ЧЕТВЕРНЮ!!!
Два козлика и две девочки, все расписные полунубы.
Польке 9 лет, почти всегда двойни были, в прошлом году тройня, а в этом четверня.
Это первый раз четверня у козы у нас, у ромашек были, а у коз - никогда.
Вот старушка учудила.

Только вчера Марина рассказала о четверне у ее знакомой, я поудивлялась.
А сегодня - получите и распишитесь…:smiling_face_with_three_hearts:

44 лайка

Супер , вітаю, з прибутком. Ларочка хотіла у Вас запитати, кози коли б’ються (доросла коза дуже потужно відгамселила ярочку), чим це може бути викликано? Я колись читала, що Ви писали що наче б’ють хворих кіз?

2 лайка

Больных, если было все спокойно и начинают все дружно гамселить одну, словно выгоняют из стада.

А спарринги бывают во время гона, и перед окотом - освобождают место для козлят.

Ну и при стабунивании после раздельного содержания устанавливается заново иерархия в стаде.

12 лайков

Поздравляю! А я не удивлена)), Полькина дочь Милка в прошлом году четверню привела

2 лайка