Дневник Микрозелень или как еще называют " микрогрин" учусь, наблюдаю, употребляю

А вот что еще не влезло в проращиватель, пораскидала уже на лотки , но теперь уже и не одноразовые полотенца и не в грунт, а на бинт сложенный в 4 слоя.
Сдесь
семечки подсолнуха очищенные из супермаркета
Горчица сидератная купленная из мешков на развес в цветочном магазине
Чечевица красная обыкновенная из супермаркета
И свекла красная, семена из микрогрина, специализированные, но в этот раз пробую не в грунте, а как написала выше, на бинте в 4 слоя.

Фото выложила тех культур, которые меня изумили, ведь семечки чищенные, а чечевица помоему не смотрелась как цельная из экоупаковки, а они, как видно по фото, всеравно прорастают! Вот и на этих семенах здорово можно сэкономить денег.

Эх, расжиться бы еще кукурузой…дешовой… у кого какие идеи есть?

6 лайков

Юля, а яку кукурудзу треба? Та що просто на городі виросла не годиться? Я ще невстигла облущити качани солодкої і якоїсь простої Ф-1 . І соняшників назбирали. Оце кажу чоловікові - раз я нічого робити неможу, то нажар мені соняшникового насіння, буду лузкать руками (зубами не вмію), хоч час пройде швидше.
Колись знайомі нашої дочки займалися проростками, в Дніпрі живуть наче, здавали в ресторани. А потім переключились на іншу діяльність

2 лайка

Згодиться геть люба кукурудза із городу , сорт взагалі не має ніякого значення.
Я взагалі в наступному році планую вирощувати культури на своє насіння. У нас в селі такі дивні люди, купити в них неможливо, або нема, або самим треба, аще в них такий вираз обличчя, неначе я попросила продати мені свою душу, а не кукурудзу.

Є ще ідея піти на базар, де продають худобі різні зерна, але ж хто його знає єкологічність цієї кукурудзи, треба буде шукати саме дрібних фермерів, їм дорого заливати свої поля.

3 лайка

На базарі можуть продавати просушене в промисловій сушарці насіння. Нам таку кукурудзу привозять на паї. Але, чесно, я не пробувала її садити. Піду зберу свою кукурудзу, лежить у пустому хлівчику,колись облущу.

1 лайк

Круто развернулась, Юль! Эх, у меня места маловато.

1 лайк

Мій перший урожай ( посів 07/10) , вирощенний на одноразових кухоних бумажних полотенцях складених в 4 шари.
Льон.


Смак спочатку наче як горошок, потім переходить в легку гірчинку, трохи схожу, що у маслі. Одним словом, їсти можна, смаки не гострі.

Ось зразу викладаю статтю про його користь


Микрозелень льна - продление молодости

Молодые проростки имеют нейтральный вкус, без ярко выраженного послевкусия.

В кулинарии используют в виде украшения к различным блюдам, в соках и смузи.

Микрозелень семян льна содержит в себе комплекс витаминов и аминокислот, антиоксидантов и клетчатки, а так же такие уникальные кислоты как Омега-3 и Омега-6, которые особенно необходимы для правильно и своевременного роста детей.

Весь этот “коктейль” здоровья в росточках микрогрина помогает в укреплении иммунной системы, для лечения подагры и артрита, а так же способствует профилактике женских заболеваний и продлевает молодость организму в целом.


И еще его можно везде купить, и в аптеке и в супермаркете по вполне доступным ценам.

Растет, как Вы заметили, очень быстро, всего 7 дней.

Будем молодеть!

6 лайков

Олю, якщо будете пророщувати, то кукурудзу їдять дуже молодюсіньку, до загрубіння проростку, коли загрубіє, то кажуть, що вже гірчить. А так вона дуже солодка. Там у відео Альонин сад про неї розповідається.

1 лайк

Бачила насіння всяке в магазині Чай-Ка, треба спробувати, але ще і чоловіка треба приучити.

1 лайк

А где вы такой брали?

Я взяла сдесь

Это чистый Китай. Американский или корейский стоит вообще космических денег…

Но если порыться в поиске на пром, есть дешевле в 2 раза, но там они в 1 этаж.

Насколько мой целесообразен - это уже покажет история…

2 лайка

Рецепт з льону, для дітей.
Хлібчик+масло+зелень лону, трохи придавить у масло і полити медом.
Молодшому споживачу стало до вподоби, а мені до вподоби, що він з’їв корисне.


Потрохи і привчиться до корисного.

Льон мало того, що НАДКОРИСНИЙ, він досиупний в продажу , не дорогий, і швидко зростає, 6 днів і вітамінно Омега 3 антиоксидантна бомба готова!
Я вже по вайберу всім кумам і друзям розіслала заохочення до пророщування цієї культури.

22 лайка

Так, завтра куплю льон у магазині і в коробочку на проростання. Сама буду їсти., хоч і без меду (не їм я його, той мед :rofl: )

2 лайка

Мабуть не тільки кумам і знайомим розіслали заохочення, а і незнайомим😉. Буду і я пробувати ,тільки аж на наступному тижні))

1 лайк

Вчора їли все те саме, але замість меду малосольгий оселедець філле. Малому також сподобалось.
Краще, якщо купувати коробочку, то зверніть на "котячого т., нового, звичайно :joy:) там на сеточку кдадетемарлю, а корінці звисають вниз, можна завжди поміняти внизу воду, щоб уникнути застою. Такі спеціалізовані коробочки продають по 300 грн, а вони нічим не відрізняються від того самого котячого т. Тільки останній коштує 50 грн. І досить великий

6 лайков

А та, что козам даём не подходит?))

Что именно? Какие именно семена даем козам?

А ось ще делікатеси
Галета, сир кротен, мікрозелень льону, мед.
На смак солонуватий сир із пліснявою, відтіняється медом, зелень нейтральна на смак, але додає яскравих барвів та настрою. До чаю - неперевершено!

19 лайков

Ну й і проростки льону в класичній кухні, чоловіку на вечері. Їв, йому сподобалося.


Томати, гірки, майонез домашній і льон

Хліб, масло козяче, льон , оселедець філе.

Смак страв ніяк не змінився, але став дуже “нарядним” і підвищив їх поживну кориснісність.

15 лайков

Супер!Так аппетитно выглядит!Все пошла завтракать.а то аж слюнки бегут!:yum:

1 лайк

Юля поражаюсь вашей неиссякаемой энергии.
Вы всё еще платите за электричество? Подсоединяйте все приборы к себе вместо розеток, хотя от вашей гиперактивности и энергии они могут сгореть :grinning:

5 лайков