Цены на козью домашнюю молочку и другую домашнюю продукцию 2021

Время переехать в новую тему.

7 лайков

Народ, подскажите цену на домашнюю курицу ( тушка)

1 лайк

Инна 120 грн забирают в драку. А вообще планирую уже по 150 продавать с нового года.

11 лайков

Какие у кого мысли по ценам на молодую козлятину в этом году?Мясо на кости,не обрезное.Больше конечно Интересует Киевская область.

И молозиво по чем продаёте ?Не нашла нигде цен,озвучила 100грн/литр.Козье.

Домашня козлятина по 120 уже готовая тушка а живым весом по 60 грн

Девочки, поделитесь за сколько Вы яйца продаёте?

1 лайк

Підходить час , щоб знову передивитися свої ціни … Зерно подорожчало з 50 грн за відро на 70-80 грн за відро . :astonished: :astonished: :astonished: Сказати , що я в шоці - не сказати нічого… Добре , що я ще з літа підняла свої ціни , нагадаю :
молоко =60 грн / 1л , бринза 400 грн , халумі 500 грн , белпери 600 грн , качоти 700 грн . Але з новими цінами на зерно полагаю , що незабаром буду вимушена ще раз підняти хоча б на молоко . Тому морально налаштовуюся казати 70 грн за 1 л молока .

Завжди ціна 1 десятка рівнялася на ціну за відро пшениці . Тепер це 70 грн . :scream: :astonished: :thinking:
Я не засуджую фермерів , що вони хочуть заробляти , а не виживати … хоча з теперешними цінами за газ та світло - знову будемо виживати …

Такий початок року 2021 … не дуже весело щось .

14 лайков

Я з такими цінами на зерно та сіно,також планую підняти ціну на продукцію,але не знаю як це коректно зробити,як до цього поставляться покупці…Я й так продаю дорожче за всих в селі,але вважаю свою ціну обґрунтованою .

8 лайков

Яйця моя свекруха продає по 50грн,але зважаючи на те що ціна в магазині в нас зараз 37грн,мабуть це вже дешево…

4 лайка

Молоко в мене 50/л,бринза 300/кг,Качотта -500/кг,творог жирний-250,Кротен-600

1 лайк

Цікаво дізнатися ціну на вершки,масло,якщо хтось продає,а також знежирене молоко та творог знежирений?Планую розширити асортимент,а в цінах не орієнтуюся на це.

1 лайк

Ну це дуже дешево)Я б у вас купляла😂В мене по 200 готові брати,та немає що запропонувати.

3 лайка

@Nelya Приезжайте к нам) по весне все козлят продают по 50 грн. Будет мясо)

2 лайка

Доречі,не поганий варіант для бізнесу🤪,але я продаю тільки своє)

3 лайка

Девочки, помогите, почем продавать молозиво в жидком виде?

1 лайк

Видела, кто-то по 100 гривен продавал.
А еще попадалась информация, где-то на западе козье молозиво стоит 8 евро 125 грамм.

3 лайка

Мы же в Европу стремимся, все цены по-европейски нам выставляют, и на свет и на газ, а мы что?

7 лайков

Цены это наше всё.
Я яйца по 40 грн на Новый год продавала, знакомый сказал, что мы потерялись немного…уже по 50-60 грн продают домашним, потому что в магазине больше 30 грн стоят. А я реально отстала, как у увидела эти цены, кошмарики.
Что и как ставить по весне, вообще ума не приложу, клиенты нищают, единицы кто вообще понимает, что такое эко натуральное.
Молоко 35 было, ого как дорого говорили, представляю что за 50 грн скажут.
Но за меньшие деньги не продам, лучше займусь сырными экспериментами.

9 лайков

Я нещодавно по 100/л продавала.Ціну не знайшла тому як сказала ,так і купили