Чем засеять луга, для пастьбы и на сено

Підказуйте багаторічні злакові трави,є де сіяти

Ось тут гарненько з фотографіями розписано.

6 лайков

Дякую,я вже теж познаходив інформацію,тепер діло за насінням,де купити

Оля хотела посоветоваться.Мы в прошлом году закупили в тюках сено овса ,экспарцета и ячменя.Сено зеленое пахучее.в тюках.Свои разнотравье и люцерна,кукурузу режем на сичкарне.Покупали потому что своего мало,а люцерна закупается теперь в хозяйствах оптом сразу вся.На следующий год надеемся будет своя люцерна и если успеем то и разнотравье.По осени агрофирма практически везде перепахали где косили люди.Что необходимо еще из трав закупить?

Что-то из многолетних злаков. Пока сама в раздумьях. Есть площади под засев.

2 лайка

Многолетние злаки це що? Можете назвати?

Хочу засеять огород Козлятником Восточным. Может кто уже сеял, как козы едят с него сено?

В нас він сходив, але хирів, жовтів і гинув. Було три спроби, покинули цю марну справу. Люцерка і есрарцет - те на чому зупинилися. Конюшина класно, але швидко випадає. В нас дуже сухо і личинка хруща .

3 лайка

Може кому знадобиться: конюшину не можна підспівати до конюшини. Старі рослини не дають рости молодим.

5 лайков

Читала на просторах інтернету, що змішати вівсяницю лучну з еспарсетом 1:1і кукурудзу як покривну культуру, тобто на зелений корм, хтось пробував, виходить?

2 лайка

На зорі нашого сільського життя вчили мене експарцет сіяти чистим, а люцерку, якщо мокра весна, трішки підсівати овесом, або ячменем. Але хто знає, яка буде та весна. Останнім часом сіємо чисту культуру - люцерка або експарцет.

7 лайков

Могу рассказать о своем опыте,В прошлом году засеяли огород люцернапод покров ячменя,Сделали укос ячменя зелененьким-укос шикарный 30 сотк.Козы его едят с огромнейшим удовольствием.Зерно брали класс элита-мешок-450грн,Сено пахнет медом ,летом и свежескошенной травой,Купили у соседа 70 тюков-сена из ячменя-простое зерно -пахнет сеном,козы просто едят,потому что зелененькое,Из-за засухи мы не взяли ни одного укоса люцерны,Рядом возле дома,огород к ставку посеяна чистая люцерна-на одной половине пять укосов,вторая половина четыре и слабых.Разница в земле.
Да и по поводу экспорцета-купили мы в прошлом году шикарное сено экспорцета и овса посеянного под покров.Овес уходит наулет,экспорцет-это в основном палки,Больше его ни сеять ни покупать не буду,это скорее корм для коров-козы едят но с большим трудом

4 лайка

Поділюсь і я своїм досвідом.
В старому саду порозкидала весною насіння конюшини, яке в мене пролежало кілька років, прямо по садовій траві(не знаю як називається, але така вона широколиста з корінням як у пирію). В рік посіву були поодинокі рослини конюшини, а на другий рік конюшина була суцільним килимом в перемішку з садовою травою. Кілька укосів зробили, сіно “бомба”. Осінню позасипала цим насінням всі участки які косимо на сіно і в молодому саду, побачу як буде цього року. Такий в мене “лінивий” результат.

10 лайков

классный результат! Може, и себе так попробовать?

1 лайк

Попробуйте. Думаю не пошкодуєте, але так як насіння не приорюється мені зійшло фактично через рік, при тому що у нас вологий регіон. Так що вже розкидайте, щоб встигло набухнути від вологи і зійти.

2 лайка

Я сіяла минулого року в перемішку з піском , пісок насіння прибив трошки за рахунок більшої ваги і видно де сіяла, а де ні, і після пари дрщів почало прокльовуватися.

2 лайка

Юля, що з піском сіяли?

Люцерку і суміш трав , купляла у нас в магазині природа, а що саме в суміші уже не пам’ятаю нажаль(

2 лайка

Мы тоже сеяли люцерку в ручную. Поделили огород 15 соток на кавдратики по сотке. И на каждую сотку сеяли по 250 грамм семян. А что бы лучше было видно, как равномерно семена рассеиваются, то пол тазика песка брали. Хорошо семена с песком перемешивали и рассеивали по кавдратику. Потом по два килограмма ячменя сверху раскидывали и граблями скородили. Взощла довольно равномерно. Первый год даже два укоса сделали, первый с ячменём, а второй просто люцерку. Может и третий надо было косить, да посчитали, что низковата. А теперь жалею. По всему участку теперь одни палочки торчат. Что теперь делать не знаю. Просто скосить эти палочки или уже с отросшей новой люцеркой. Так спортит же сено эти палки.

Оля, а Ви ,здається сівалкою сієте?