Чем засеять луга, для пастьбы и на сено

Я ще купила трохи сорису, але попробую окремо садити .
Садите просто розсипаючи і заграбуєте, чи валкуєте? Я хотіла сівалкою ручною сіяти рядочками бачила так в неті .
А скільки укосів за сезон з суданки?

Насіння розкидаємо, зверху проходимо граблями і закатуємо катком.
Минулого року взяли п’ять укосів.
Як осінь тепла, то можна і шість взяти.

3 лайка

До якої висоти даєте вирости?
Сіяти треба щороку?

Может не по теме совсем, но сколько сена выйдет с 15 соток. Хватит ли на 4 взрослых козы? И как лучше хранить его?

1 лайк

Так, суданка сіється щороку. Вона дуже боїться заморозків.
А до якої висоти - навіть не скажу точно, дивимося по листу, не даємо листочку старіти.

1 лайк

Светлана, всё зависит от того какой урожай соберёте. Но мне кажется, на год с 15соток четырём козам будет маловато.

5 лайков

Ось така зараз моя Люцерна ,яку я сіяла в ручну минулого року(густувато,проте зовсім без бур’яну)&Загрузка IMG_0799.JPG

17 лайков

Мені сорго не сподобалось, воно гірше відростає, чим суданка.
А що таке СОРИС?
У нас дощик пройшов, наче і суданку сіяти було б добре, так заморозки передають на 18,19.04. Прогноз бреше, що кому вигідно. А суданка холоду боїться.
Інтернет знає все. Тепер і я знаю, що таке СОРИС. Бачила таку рослину восени, коли їздили по маслята, але навіть не подумала зірвати декілька мітелочок. На далі буду знати.

3 лайка

Неличка мы сыроваткой смочили люцерну в корыте большом.а потом добавили туда ячмень и все хорошо вымешали.Засыпали в мешки и к огороду.а там трактор с сеялкой.Ему хватило проехать раз пять по всему огороду.Сейчас уже зазеленело.

3 лайка

А я так “на глаз насыпала” ну ещё не взошла(сеяла 10го числа),надеюсь взойдёт))У нас неделю почти дождик идёт,но холодно

1 лайк

Ми даємо до 50 см, бо вища, то стебло робиться трубочкою,довше сохне. А як скосили, то довго на ньому сушити не можна, бо отава швидко відростає.

5 лайков

Вчера покупала суданку и спросила как ее посеять с кукурузой. На что продавец сказала что так не садят. Она даже мужу агроному звонила и спрашивала, он сказал, что с кукурузой не садят, а нормы посева 400 грамм на сотку, а если в ручную сеять то расход до килограмма.

4 лайка

Это точно, мы в том году сеяли, то так и получилось 1сотка 1 кг. В этом году уже купили 25 кг, продавец уступил в цене из-за количества. Сказал так по 30,а нам по 28 продал.

2 лайка

А ще дівчата порядьте. Я хочу посіяти суданку на полі де нічого не садили понад 7 років а може й більше. Мені порадили сухостій скосити, спалити, пирій полити хімією, через 2 тижні виорати, продискувати а тоді сіяти. Це правильно?
Хто винищував пирій таким чином?
Буде суданка рости на такому городі?

1 лайк

А не легче пырей косить?

2 лайка

Я второй год до пахоты стараюсь уничтожить пырей антипыреем, покупала в разных местах. Не работает он ничерта. Что поливала, что нет. Думаю, подделка. То-то оно мне керосином воняло.

2 лайка

Ми піднімали полепісля пирію вікоовсом. Зорано було навесні, але сіяли дуже рано, мій дід порадив і дав 2 мішка на 25 соток. Старі методи з догербіцидних часів. Але щоб приглушити пирій, воно повинне відродити, косити зеленим не можна. Ми молотили, багато висипалося, але на осінь зелень шикарна була з падалішнього. На другий рік садили картоплю:+1:

3 лайка

Я минулого року посадила на ділянці "вкритій "пирієм.Спалили,переорали,посадили суданку.Трава майже повністю забила бур’яни .А вище скинула фото з люцерною,там також був пирій.Три роки чи чотири до того там нічого не садили.Думаю так вийшло через те,що густо посіяла траву і вона встигла швидше зійти чим бур’ян

3 лайка

Цього року засіяла точно так же ще восьми сотках,але взагалі на цілині,побачу що з цього Вийде ))

2 лайка

Я таки спробую, все уже придбала, результатом буду ділитися . Частину засаджу топінамбуром, в мене його кози їдять на ура, трохи кукурудзи.

1 лайк