Чем заняться во время войны, как готовиться к будущему

Я ни с кем не хочу спорить, но вера или неверие не гарантия, что человек останется человеком. Я не религиозный человек, но что такое “хорошо” и что такое “плохо” различаю (как мне кажется). Очень тяжело видеть, как люди-верующие, принадлежащие к разным конфессиям, сражаются между собой. Аж плакать хочется.

А есть у меня знакомая, русская по происхождению, одесситка по рождению, верующая (баптистской церкви, не пропускает ни одного собрания, но это не важно), мать 6 детей, которая с пеной у рта мне кричит, что вторжение оправдано, что нас “освобождают”, что Украина справоцировала и во всем сама виновата

9 лайков

Що це така за віра, що дозволяє вбивати дітей вагітних, людей похилого віку, нищити житлові будинки?

15 лайков

Она вправду считает, что это не правда, Украина так настраивает Мир против россии. Это все фейк и монтаж

То не вера, что человек, который не смотрит в окно, только в телевизор

6 лайков

Запрошуємо її особисто зіграти у цій виставі, бажано в Маріуполі, може тоді дійде, що страждають ні в чому не винні люди.

6 лайков

Це все індивідуальні випадки, які не повязані з вірою чи атеїзмом. Якщо нам всім будут говорити і показувати з телевізора, ща в Антарктиді живуть слони - то ми, мабуть, повіримо.

12 лайков

Наверное, поверим, если сами не живем в Антарктиде. Но моя знакомая в Одессе! Она видит эвакуацию Николаева, видит наш ЖД вокзал. И утверждает, что это паника и истерия. Взрывы в начале войны: “Это только воинские части бомбят, гражданским ничего не угрожает”. Ой, у меня снова слезы и давление поползло вверх

9 лайков

Ну, в Одессе и в Мариуполе - это две большие разницы. И опять же - это не вопрос веры или атеизма.

5 лайков

спорить о религии это глупо, знаю только одно: когда нам больно и плохо, мы зовем Бога и маму.

22 лайка

на счет вашей знакомой, тут дело не в вере …тут дело в голове, есть нет мозгов то вера их не прибавит

16 лайков

это зомбация :sob: у меня вокруг такого много… полное ощущение, что я внезапно оказалась в матрице

12 лайков

Что-то тема получилась вообще не про то, чем заняться во время войны хахаха :slight_smile:

1 лайк

Ну, вы сами в первом посте обозначили вектор.

10 лайков

коли молися стае набагато спокійніше. Можно і молитися і робити щось руки вільні.Що молива не допомогае може сказати той що ніколи не молився

16 лайков

Сьогодні важко не думати про війну. Проте психологи кажуть, що навчання допоможе знизити стрес та відволіктися. Тому пропонуємо хоча б на короткий час закрити стрічку новин та переключитися на опанування чогось нового.

Зараз багато освітніх проектів надають українцям

безкоштовний доступ до своїх ресурсів. Зібрали для вас список корисних онлайн-платформ, вебинарів та курсів👇

:books:Кампстер — курси з програмування, маркетингу, тайм-менеджменту, вивчення мов, копірайтингу тощо

:books:Prometheus — онлайн-курси на різні теми від інформаційної гігієни до управління фінансами

:books:EdX — англомовна платформа з вивчення більш ніж 30 дисциплін

:books:Вебінари «Реальність без ілюзій» від Бізнес-школи УКУ та Центру Лідерства УКУ про кризове лідерство та життєстійкість

:books:Курс «Основи проектного менеджменту» від школи RedCamp — можливість освоїти професію проєктного менеджера з нуля

:books:Busuu — платформа для вивчення іноземних мов надає безкоштовний доступ до преміум-підписки

:books:LingQ — онлайн-ресурс відкриває преміум-акаунт для українців

:books:Ling App— додаток з вивчення іноземних мов

:books:uTalk — додаток з вивчення найуживаніших слів будь-якої зі 149 мов

:books:Babbel— додаток для вивчення іноземних мов дає можливість протягом трьох місяців вивчати одну з 14 доступних мов безкоштовно.

18 лайков

Спробував польську. Сподобалось. Dziękuję bardzo

9 лайков

А у мене день розпочинається і закінчується молитвою. Тим більше син пішов захищати Україну. Але це ніяк не мішає вивчать, щось нове.

21 лайк

Центр протидії дезінформації при РНБО України наводить перелік онлайн-ресурсів з вивчення іноземних мов та хто дарує можливість вивчати їх безкоштовно: • Busuu дарує 90 днів преміум-підписки для вивчення всіх 12 доступних на сервісі мов; • Drops дає українцям доступ до преміум-версії на рік; • LingQ відкриває преміум-аккаунт для українців (доступно 24 мови). Для активації зверніться до служби підтримки; • Preply скасували комісію для українців. Також для користувачів з України запровадили програму підтримки з вивчення іноземних мов; • Duolingo надав дозвіл на використання застосунку безкоштовно; • Ling App надав безкоштовне користування для українців; • UTalk відкрив вільний доступ до свого застосунку; • Coursera на своїй платформі надає безкоштовний доступ українцям; • Платформа Mondly надала безоплатний доступ до курсів для українців, які переїхали до європейських країн. Важливо: під час реєстрації вказуйте українську як рідну мову, щоб отримати преміум-доступ.

12 лайков

А я задавала лично попам вопрос: надо ли молиться по канону или своими словами? Ответ: лучше своми, лишь бы от души.
Я агностик.

5 лайков

Смотря какой атеист, читавший Кастанеду, наверно вспоминает рассказ Дона Хуана о последнем танце воина перед смертю.

У нас в селі є така мода: зходитись на вулиці до фігури Божої матері (такі часто біля криниць стоять) і молитись там, ну і нехай, - це відкритий простір, вже краще ніж непровітрюване приміщеня каплиці і традиція цілувати там хрест всім по черзі, я своїй мамі заборонила в часи коли ковід лютував, саме через ці антисанітарні норми ходити в каплицю. А до кринички - хай ходить, ясно, що на хід війни їх молитви не вплинуть, але як метод самозаспокоєння і щоб трохи відволіклась від телевізора - нехай.

Ну не знаю.
Все від людини залежить.
Я теж віруюча. Пятидесятниця.
Але тут питання не в тому, яка в мене конфесія і чи я вважаю її кращою чи правильнішою, ні. Я ходжу саме туди, бо там мені краще. Нікого не рівняю на православні, баптисти чи т.д.
Бог один! Просто в кожного різний спосіб спілкування з Ним.

І те, що та жінка ходить в ту церкву не робить
Її чимось чи кимось. Вона людина. А у людей купа помилок, хибних думок і т.д і тут не в релігії діло. Багато цього кажуть і православні і атеїсти. Тому таке ото.
.
Повторю, я релігійна людина. Але для мене чорне це чорне. На нас напала росія і нашої вини в цьому немає. Щодня гинуть наші чоловіки, сини, батьки захищаючи нас від московитів. Я це адекватно оцінюю і розумію.

Тому ваші слова з натяком на релігійну принадлежність тієї жінки є образливими. Я знаю баптистів, що на передку. Православних хлопців в окопах під Бахмутом. Пятидесятників, що по воєнних госпіталях хлопцям смаколики носять.

Все залежить від людини не від віри.
Така то жінка…заблукала в російській пропагарді.

16 лайков