Будиночок для друзів на хуторі Михайлівським

С новосельем :bouquet::goat::bouquet:
И сразу вопрос - Ева живёт отдельно от более крупных коз?

Поздравляю с открытием виртуального домика! Так красиво у вас. Козочки и фазаны супер.

2 лайка

Декорація - для души звісно. А звичайні мисливські - на яйце і на м‘ясо. Коли виникла потреба з медичної точки зору кардинально переглянути свій раціон - з’явилися цесарки і фазани. Але цесарки - то не з для слабкодухих, ми тільки три роки їх витримали. А фазани - в них одна проблема канібалізм. Спеціальні окуляри не завжди рятують, але вони ж не хворіють і їдять небагато. Тушки, правда, маленькі, десь біля кіло, але який бульон! Яйця дуже диєтичні, м‘ясо також, бо це ж дичина.

9 лайков

Вітаю з відкриттям власного будиночка. У Вас все так красива, цікаво як в зоопарку.

2 лайка

Так вийшло. Я мала на меті тримати двійку маленьких кіз для нас з чоловіком. Але несподівано виявилося, що наші діти, які виросли на асфальті і не вживають сирого молока, теж хочуть пити кози не молоко і їсти сир. А ще кози можуть померти після окоту, а козеня ж хотіли виростити для себе, і треба було негайно десь купити дійну козу. Знайшлась така поблизу тільки у Едуарда. Якщо все буде добре - буду мати таких мінісів.

12 лайков

Поздравляю с открытием домика.
Красиво у вас. А птички отдельный разговор. Мне очень нравиться. Я так рот открыла, что и сердечки забыла поставить. Сейчас исправлю.

3 лайка

Ні, чоловік збудував в цьому році козовник 4 на 6 , і місця вистачає для кожної кози окремої стайки.

5 лайков

В нас є сусіди, які приходять із внуком до нас, коли діти його привозять, обов‘язково кожного разу. Так, у нас для друзів контактний зоопарк, а якже …

6 лайков

м. Це наші кури. М‘яса з них теж обмаль, але яйця несуть добре та й насаджують стільки, що й не знаєш , що з ними робити…

53 лайка

С новосельем вас.Так интересно.сердечки правда кончились к сожалению.Фазанчики обалденные.я их правда привыкла на воле видеть у нас их тут море.но такой расскраски нет.А куры это вообще что-то:.Козочки красулички…Буду забегать в гости и к себе приглашаю.

8 лайков

Спасибо! Я ,уважаемые козоводы, каждый раз ,заходя на форум, читаю все личные странички. Я в козоводстве чайник, да и многое просто не понятно, так как выросла на асфальте. Мы учимся всему, стыдно сказать, но я толком не знаю, как стог сложить… И вспоминать не хочу, как я первое время доила Козетту. Без ваших подсказок друг другу я бы ни-за -что не стала бы заниматься козами. Правда.

12 лайков

Вітаю з відкриттям сторіночки :rose::rose::rose:. Дуже цікаво і розказуєте і показуєте. Тваринки і птички просто клас. :+1:. Буду забігать у гості на чай :hole:

3 лайка

Закінчились і в мене сердечка :heartbeat::heartbeat: , я чомусь думала ,що ці курочки зовсім декоративні, і мало зовсім несуться))

3 лайка

Люда, вітаю в новому домі! Всі жителі у вас гарні, любимі. У нас племінник, вірніше - його син, 12 років, завів фазанів, але такі, як в лісі бігають. А у вас гарнющі!

3 лайка

Людочко дуже рада що приедналась до наших рядiв козоманов.
Так ми теж починали з одной потом двi i поехали.:dazedgoat::dazedgoat::dazedgoat::dazedgoat::stuck_out_tongue::smiling_face_with_three_hearts:

4 лайка

Так, у нас переважно кури, які вважаються декоративними - шовкові китайські хохлаті та бентамки. Є ще пара ухейілюй, вони яєчно-м’ясні. Були Геркулеси та мехеленські кукушкі чи зозулі, не знаю, як назва породи чи перекладається. Але м’ясні вже в морозильному ларі. Шовкі та бентамки добре виводять курчат та цесарят. Хоча і брали для фазанят, але купили інкубатори, бо вгадати неможливо, а вивести фазанів треба у визначений термін, не пізніше і не раніше травня-червня.

3 лайка

Олю, в мене теж є мисливські, і на весну ми залишаємо десь 12 самок та 3-4 півня. Але фото нема!

3 лайка

Вітаю з відкриттям власної сторіночкі. Цікаві у вас пташки, дійсно наче у зоопарку побувала. Кізки гарні :smiling_face_with_three_hearts: Все зроблено з любовью. Здоровья та наснаги. Запрошую і до себе на сторінку .

3 лайка

Людмила, вітаю з відкритям віртуальної хатинки!
Намилувалась вашими барвистими птахами аж настрій піднявся.
Пуша такого незвичного для ламанчів окрасу ( я таких ще не зустрічала) :heart_eyes:

3 лайка

Людмила, с открытием странички! У Вас очень красиво, тепло и уютно! :blush: Мы тоже «новосельцы», учимся всему с нуля, можно сказать, зато уже и дети с нами учатся. Форум - большой помощник!

1 лайк