Будиночок для друзів на хуторі Михайлівським

Мабудь, прийшов час і мені відкрити на форумі свою сторінку.

63 симпатии

Це мій хутір. Ні, звісно ми мешкаємо не на хуторі, а в селі. Але це стара частина села, що стрімко розросталося останні роки, бо село це під Києвом, але на нашій вулиці , яка виходила в поля-городи, людям не вистачило чи грошей, чи покупців, і тут будинки не заселені, не добудовані, ділянки не попродані, та й виходить, що поряд майже нікого нема. А ті, хто є, нас, які понаєхалі, не люблять, не вітаються та й в загалом вже й не бачать. Та й ми їх не чіпаємо. Так і живимо, як колись мої дід з бабою - на хуторі. Так нам комфортно. Діти при нас, друзі дитинства та родичі завжди приїзжають на вихідні та свята, так що нудьгувати ніколи.
Я шукала місце під Києвом років з п‘ять, але ніяке не влаштовувало мого чоловіка. Він казав, що в гуртожитку жити не хоче, доволі квартири. Мріяв про простори, озеро чи ліс. І врешті цю ділянку із старим домом він і вибирав. Будуватися почали в 2005 році, а переїхали сюди в 13-му.

37 симпатий

Оскільки я за фахом архітектор, хоча майже все професійне життя пропрацювала ландшафтним архітектором, то будинок и благоустрій - це все моє.

62 симпатии

Люда поздравляю с открытием странички. С Новосельем! Всего самого наилучшего в виртуальном и настоящем домах.

4 симпатии

Дякую! На взаєм!

1 симпатия

А це робота мого чоловіка. Всі вольєри для кур та фазанів, сарай та обладнання - це його руками зроблено, хоча він ніколи із свійськими тваринами не стикався. Як і я доречі, хоча в селі у бабусі була маленькою.

52 симпатии

На нашому хуторі разом з нами мешкають дві китайські хохлаті пуховки, кіт, кішка, фазани ( мисливські, золоті та жовті воротникові, срібні), кури , і вже трохи більше року - Кози!
Зараз у нашому господарстві ламанча, камерунка, нігерійський козел та коза із трьома козенятами.

26 симпатий

Вітаю Вас з новосіллям, такі гарні фото, красива природа. Будиночків з’являється все більше :blush:. Показуйте кізочок і фазанів, дуже цікаво.

1 симпатия

Дякую! От якщо б не наважилася приймати участь у новорічному конкурсі, то й сторінку ще б не скоро відкрила. А так є нагода.

Це срібний фазан.

55 симпатий

Це самец жовтого фазана.

58 симпатий

Ага, це точно, я теж в минулому році саме завдяки конкурсу створила свою сторіночку.

3 симпатии

Це самец красного. І там самочки такі сіренькі. Ну як завжди у птахів. Ось така в нас декорація. Це примхи мого чоловіка. Хоча вгадайте, хто їх годує?

56 симпатий

Ще є мисливські. Але фото чогось не знайшла, вони звичайні. А є от така пара мисливських. Оце ще граємося

49 симпатий

Мій чоловік теж про фазанів вже давненько заводив розмови. Їм же потрібні повністю закриті вольєри?

2 симпатии

Вітаю!! Оце краса у вас :star_struck:!! А фазанів ви тримаєте для душі ,чи на м’ясо , але ж такі гарні.
І ми теж живемо на хуторі , хоча насправді на околиці містечка , а мікрорайон називають хутором)).

5 симпатий

Це наша ламанча ( чи українська коротковушка?) Пуша та нігерійський козлик Філя. Пушу придбали на фермі у Едуарда після першого окоту і вона була молочною мамою у Філімона. Зараз чекаємо на мінісів.

46 симпатий

Це наша Єва. Придбана в віці 2 місяці у Ірини Миронової в одеській області.

59 симпатий

Людмила, Вы хотите мини ламанчат? Ой красивенные будут.

3 симпатии

А оце наша перша коза Козетта, придбана в вересні 18-го в Бучі після першого окоту. Та її трійка козлят, що я виставляла в об‘яві.
Ось таке наше господарство.

49 симпатий

Так. І ще під дахом треба сітку якусь, бо вони, коли злякаються, злітають свічкою і можуть травмуватися. А ще потрібен тамбур. Бо бува хтось погано зачинить двері чи ще щось - і пташка на волі. Зловити нереально. А чи виживе? В нас кожен рік одна- дві такі, хоч і тамбур є. І ніколи більш не бачили і не чули.

3 симпатии