"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Які ви всі гарненькі :heart_eyes::wink:!! Хай і надалі мрії збуваються!!

6 лайков

Дякую гарно, і навзаєм!

4 лайка

Оль, это судьба ) я не причём;) просто я всегда верю, что каждое животное приходит к нам не просто так, оно наше, я просто оказалась соединяющим звеном так наверное надо было :slight_smile: Я рада, что ваша общая мечта сбылась и ваша Умка теперь у вас! Пусть приносит радость! Она чудесная!

13 лайков

Знаєш ми коли Соньку вибирали, приїхали а там вибігло 4 цуцика, один мене за каблук гриз, другий щось там нюхав, третій поряд крутився, а Соня стрибнула на мене лапами обійняла і давай лизати, я одразу зрозуміла вона. Тиждень ще ми чекали поки забрали її, всі думки з нею були, так і до тепер скільки з нами всього пройшла.
Умка сама приїхала, але побачивши її одразу думка була моя, і так і є вона всіх нас прийняла одразу, ніби ми були завжди разом, і знаєш ми рішились в останню хвилину, а перед тим думали ще почекати, я дуже рада що все таки наважились :slight_smile:

11 лайков

Коли чоловік каже, що ялинки в цьому році не буде :slight_smile:
Коли він це побачив, вирішив все таки ялинці бути :smiley:

30 лайков

Щось в цьому році робиться з гульками :sunglasses: загадочні кози, вже думала козла нема того і впіймати не можу. Вже і кавалер на місці, і садка була і склалась, місяць пройшов, а дотепер зрозуміти не можу в положенні вона чи ні. І очі як очі, і живіт не сильно втягує коли трогаю з низу, і складки зовсім не розправилися на “розочці”. Чекаю далі.

4 лайка

Оленька, да что ж себя так изводить? В охоту не пришла - значит все по плану, котная. Все хорошо, ждите :goat:

4 лайка

. очі як очі, # , Оля , а які мають бути очі, а то я теж незнаю чи покрились чи ні .

Хотіла запускати, а якщо не кітна, то ще доїтиму. Особливо не мучусь, просто скільки тримаю ще не було такої не зрозумілості. Все буває вперше.

2 лайка

Тут Саша писала, тими роками дивилась вже на кітних, і справді зрачок був розмитий.

2 лайка

Спасибі ,піду заглядувать))

1 лайк

У меня не получилось определить по глазам в прошлую зиму.

1 лайк

Оленька, так по глазам же на более позднем сроке более менее видно и то не у всех. А что ж ты через месяц хочешь? Жди козляток))

2 лайка

В мене виходило раніше, але як пише Таня

Можливо і правда на більшому сроці, не памятаю.

Чекаю, якщо вагітна то певно козли, щось почала на подругу нападати.

1 лайк

А я своїх тільки що тіскала, і не бояться за животики, у нас день обіймів. :grinning: Але по інших ознаках - кітні. Не перегулювали, хоч Ліра і тихо гуляє, а Сіма - ГОЛОСНО!. Молочка добавили, цілуватись-обніматись хто перший. Будемо чекати, УЗІ у нас нема. ото вже як у вухо стукають, то вже надійно.

3 лайка

У мене теж сьогодні радість. Моя рука отримала привіт від козеняток Лани ії срок 23.01., а потім і побачила ці штовхання - це так приємно.

9 лайков

Тут точно. Та певно і моя кітна, садка була повноцінна, після того гульку не бачила, якби там не було чекаю :slight_smile:

Чудово, привіт так хвилююче, вже скоро малеча буде.
Кожного року це очікування таке приємне, а за місяць вже і сниться мені починає хто народиться :grinning:

2 лайка

Оля, як вже дітки підросли ! Це Таїсі 2 буде? І собачка маленька, як ви і хотіли. Друзі!

1 лайк

Так два. Кажуть чужі діти швидко ростуть, а як на мене то і свої швидко :slight_smile: так час летить.
Собачка маленька так, вона ще щеня, але буде і не велика.
Якби Рокі був маленьким жив би в нас, але він переріс мою стафку дорослу, тож поїхав охороняти в сусіднє село старших людей )

2 лайка

Продовжуємо працювати ручками :wink:

В спальні трохи рожевого :smiling_face_with_three_hearts:

26 лайков