"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!






18 лайков

А я подумала что это уже от Плямки 50% уши на все 50.Жаль что козлики.А Плямка еще же малолетка летняя выглядит уже как взрослая.

Це від ламанчі і нуба, шашлички ростуть. Рогатик і безрожик, малеча настрій піднімає)

1 лайк

Які гарненькі малюки!
Я хоча і вирішила зупинитись на зааненках, але ці вушка мені спокою не дають :kissing_heart:.

Вуха стоячі. Пляма має 8 місяців, росла холена от і вимахала, майже маму дігнала.

1 лайк

В мене була думка тобі запропонувати коричневого, мамка в нього 50 на 50 ламанча зааненка, 4,5 л.
Але навязувати не хочу, кому треба звернеться. Білий безрогий крупняк, він не зовсім білий, персиковий.

2 лайка

Козлик коричневий дуже гарний, але в мене дуже мало місця нажаль (( . Може з часом трошки розбудуємось буде тоді місце і для козликів :wink:. [quote=“olga_pukalo, post:226, topic:564”]
мамка в нього 50 на 50 ламанча зааненка,
[/quote]

А хто нубійські вушка дав, татко?

В мене коричневих вже два роки ламанча від нуба видає. Так що можна очікувати і на наступний раз :wink:
Так папа нуб, в мене один козел для кіз.

2 лайка

Почались окоти від синів мого добрині. Сіромаха комолий видає трьошки, господарі і всі хто з ним зводив дякують. Від Балу (мілкин) знаю що є козлик довговухий з висячими вушками. А він 12,5%. Добринька молодець, яких хлопів наробив, дівчата також не підкачали. Лілу глава стада, сама розумна і велика коза. Чупс також не підкачав. Спробую фото зібрати.

6 лайков

Трампа забирають на покращення стада


Дізель





11 лайков

Добриня




20 лайков

Добриня і Бруня маленькі, Мілка на память.


16 лайков

Дочка Добрині і Мілки - Лілу



14 лайков

Света а когда нужно одевать резинки моей козе 10 месяцев и она котная но рогами машет налево и направо только берегись

Лутше после окота,ато стрес там очень сильный на весну

Люда хочу поделиться своим наблюдением, козочка которой я одела резинки ей два года рога отпали и зарубцевалось и на месте рогов образовались горбики шерсть заросла и как будто так и было.
А вот козочка та которая родила 1 и з месяца я ей одела после родов но к моему удивлению рожки начали отрастать и такие шаткие и не стандартные, я считаю что я одела резинки рановато когда роговица еще была в росту вот такой мой опыт.

Девочки спасибо за консультацию, а то не хотелось бы иметь корявые рожки. я думаю к 1 году уже рога вырастут а потом их удалять

Люда опасно то что когда будут бодаться они могут кровоточить вот и надо намного позже им одевать а на молодняку.

У меня в этом году была коза точно как зааненка- гладкошерстная статная очень удобное вымя -как на фото у зааненок удой 3,5 литра после 1 окота очень легко и мяконько доилась. Но было одно НО бодала всех подряд коз одной козе ногу 2 раза пробивала рогами и пришлось продать. Она у меня на страничке БОБРОВСКИЕ ИМИРАТЫ с резинками на рогах - скажу сразу - бесполезно. Продала ее бабушке одной - бабуля очень довольна -говорит что много держала коз но лучше ее не было(но и коза у нее сейчас одна)

4 лайка

Всіх ВІТАЮ зі святами :evergreen_tree: бажаю миру з самим собою
Легких і гарних окотів і гарних приплодів, хай родить у кожній хаті ґаздам на радість і здоров’я
Щоб велося і моглося, хотілося і далося справа наша ГОСПОДАрська на добро і злагоду для нас і ближніх

11 лайков