"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

А работы ваши очень красивые и стильные… мне очень понравились))))))

2 лайка

Оля, в мене є старі книги по крою, але там напевно вже занадто прості речі, сама не шию так що можу поділитись з превеликим задоволенням ))).

1 лайк

Це було б чудово, маю пару журналів давніх, а в основному останніх років, так що думаю повторюватись мало що буде. Потрібні. І можна просто Оля, ато не завжди розумію, що до мене звертаються)))

Дякую Катерина, тепер шукаю себе в шитті повільно, пошук правда обмежується надією, що саме прийде, лінь страшна штука, напевно поки що немає гострої потреби.

Якщо буде можливість обгортку сфотографувати, в мене є пару старих книжок, якщо ж таких як у Вас не буде, з радістю би прийняла:)

3 лайка

Добре,сфотографую на днях, можна зі мною на “ти” )).

1 лайк

Дякую, взаємно! Точно робота піде швидше, коли так все в руки і іде(маю на увазі книги))
в мене малюк пішов, повзе і ходить в перемішку шеверношка))) тепер за ним глаз да глаз треба, але поки ще зима можна і піднапрягтись трохи(знайти час на шиття)

3 лайка

Олечка, работы супер, мне понравились!

Как классно когда умеешь шить!

Я тоже умею, обшивала в юности себя, потом дочке шила эксклюзивные наряды, пока не переехали в село жить. В новом доме даже оборудовала швейную комнату…и вот уже почти 7 лет швейная машинка и оверлок стоят и припадают пылью… но подрастает “модель”, и руки снова чешуться что нибудь пошить :relaxed:

Поздравляю, это событие! А сколько сынульке сейчас?

7 лайков

Татьяно дякую, так у Вас можно буде брати уроки:) :slight_smile: :slight_smile: blush:
В мене величезна проблема була з шиттям чоловічого пальто шила 2 роки, якось сфотографую, що вийшло. Ще є піджак для знайомого, це з чоловічого крім шаровар і брюк. Чоловіче взагалі складніше шити, дітям пару речей пошила, є деякі фото.

9,5 пішов в 9 як тато:)

1 лайк

Дякую за редакцію, з планшета не дуже зручно.

Будь ласка :relaxed:

Оля, я із великим задоволенням покажу свої вироби, але я в основному самоучка, а навчалася лише на курсах, коли дівчиною була, ще в шкільні роки.

Пам"ятаю, як пошила своє перше в житті плаття, вірніше не плаття, а шкільну форму :grin:

(завтра знайду фото і вставлю сюда)

Річ в тім, що коли я була школяркою, одежею батьки мене не балували і багато речей я вимушена була доношувати після своєї старшої сестри, які не завжди мені подобалися.

От і того разу мене поставили перед фактом, що придеться мені доношувати шкільну форму сестри, яка вже закінчила школу, а мені на один рік ніхто не збирався купувати нову. Тоді і прийшла в голову ідея пошити форму самотужки, з двох старих - одну нову :grinning:

Шила таємно, щоб батьки не бачили, викройку знайшла в книжці.
Рукав фонарик (з двох рукавів), на кокетці низ також з двох платтячок …і виріз… виріз вийшов дуже сексуальний:joy:

І фартуки пошила: чорний та білий. А ще тоді були білі воротнички і манжети в шкільних формах, які потрібно було постійно міняти, то їх також сама шила і в"язала крючком.

Красива вийшла сукня, а головне єксклюзивна, навіть однокласниці заздрили :sunglasses:

11 лайков

В мене та сама історія з старшою сестрою, при тому різниця в нас в 6 років, і нога в мене більша була, приходилось іноді скрутно, та в скруті не в обіді, всеодно дружно і радісно якось було.
Всі дерева були наші плодові, при тому що жили в Києві, ляльки з квіток, 20 дітей грають в хованки, приїзджаю тепер у той двір нікого майже не знаю і дітей майже немає. Ліричне відступлення)))
А шити почала з викройки халата з інтернету, на свій день народження, шила в ручну 2 тижні, закінчила в 2 ночі, не могла лягти поки не закінчу, після цього перевелась на другий курс дизайнера одягу з ландшафтного дизайна, потім поступила в ПТУ вже на 3 курсі. Там і навчили шити, а дизайн лише обгортка від пустої цукерки, тепер у всьому так багато фантиків.

7 лайков

А вещи то круто пошиты, молодец не хуже чем у известных дизайнеров

4 лайка

Дякую за оцінку:)

колись собі думала відомим дизайнером стати, а тепер розумію суєта це все. Мішура та показуха, а пошити практичну, якісну і потрібну річ не так то і просто, переконалась на своєму досвіді.

4 лайка

Ще пару виробів.




18 лайков


піджак

шаровари

12 лайков

Видать от бога ты кудесница.Молодчина ,это в жизни всегда пригодится а когда в семье есть детки то шить для них одно удовольствие и на много экономней чем покупать новое.

5 лайков

Бог надає терпіння, а вот шити для нього ще не навчилась, з Його милістю все можливо, треба тільки хоч трошки додати старання. В житті і правда виникає потреба, тепер можу комусь допомогти, щось підлаготити. Шила синочку распашонку лляну, а так поки що куми всім снабдили) а шити для діток і правда найприємніше, таке маленьке і гарненьке, чисте.

5 лайков

В мене до всіх прохання, допоможіть назвати сторінку по шиттю, якщо ви не проти її створю тут окремо і періодично буду виставляти що пошию.
тут остання робота, подарунок для доченьки моєї куми.


18 лайков

Ідея клас! Ми обома руками за!
Пропоную створювати сторінку в розділі рукоділля.

Дозвольте запропонувати наступні дві назви:

“Квіткова смужка”. Мені дуже подобається слово смужка для такої сторінки, а слово “квіткова” виникло як почуття після перегляду фотографій з вашими роботами.

“Льняна смужка”. Помітив, що ви любите льон, та й словосполучення милозвучне і відповідає тематиці.

6 лайков

Дякую Антоне:) квіткова смужка мені подобається, гарна назва.
Зараз створю сторінку, можно буде всі фото вже виставлені туда перенести?

3 лайка

І мені подобається. [quote=“olga_pukalo, post:207, topic:564, full:true”]
всі фото вже виставлені туда перенести?
[/quote]

Краще не переносити, а і там показати вдруге, адже ці фото також прикрашають цю сторінку :wink:

А всіх небайдужих до шиття, запрошуємо в тему [КВІТКОВА смужка] (Kaтрани vid Kутюр :))

5 лайков