Защита от собаки

Мариша, так я ж и не против и никого не склоняю ни к чему

Просто написала , что

:relaxed: :kissing_heart:

Все люди взрослые тутА и могут сделать выводы и свой выбор

2 лайка

Я обратила внимание, что Вы уточнили про Ваш случай. Просто решила написать, дабы никто не свершил роковой ошибки.

5 лайков

По-перше, у собак бійцівських агресія направлена не на людину, а на інших собак (бої то між собаками проводяться). Бійцівські собаки, котрі проявляли агресію до людини, ще у 18-му сторіччі знищувалися. По-друге, з будь-якої собаки із зооагресією можна зробити бійцівську, тому серед справжніх бійцівських собак можна побачити і алабаїв, і інших аборигенних волкодавів.
В кінології не існує такого поняття, як бійцівська порода. Піти, стафи відносяться до собак-компаньйонів, універсальних собак. Те, що ці собаки іноді потрапляють до рук неадекватних людей, які виховують з них монстрів, це не є показником неадекватності пород в цілому. Адже неадекватних собак неадекватні люди вирощують і з німецьких вівчарок, і з кавказів, алабаєв, лабрадорів, і навіть з ягдтер’єрів і такс.

Якщо то був бігун з собакою, той дуже довгий повідок - швидше за все потяг. Потяг також застосовується в собачих упряжках (з’єднує собак з грузом/бігуном/санями/нартами). У їздових собак агресії до людини немає абсолютно генетично,… Може Вам не варто шарахатися аж так всіх собак? Безхозних дворняг Ви теж так боїтеся?

4 лайка

По друге в мене стаф вже 12 років, знаю про що говорю. Якщо вона зосереджена на чомусь, то ні на що не відволікається, і в мене були кавказці їх не порівняти. Якщо стаф і люба інша собака проявляє агресію не на своїй території це відхилення, і можна розбиратися що стало цьому причиною, але особисто в мене небуло б бажання цим займатись, якщо моя дитина ходить цими вулицями. Точно би приймала міри безпеки для людини.

А може варто тримати свою собаку біля себе, нехай вона хоч як кошеня буде. Одне діло десь на природі, інше діло серед людей. Безхозних дворняг, особливо скішню, я наприклад обхожу, є не один випадок коли вони загризали людей, я їх не боюсь, але на рожон не лізу. Тим більше якщо зімною діти.

3 лайка

Ви занадто категорично висловлюєтесь.
Службові, охоронні собаки-тілоохоронці мають захищати свого власника будь-де, і ЗА межами своєї території також. У той самий час є породи, у котрих агресії до людей немає абсолютно, незалежно від того, де вони знаходяться. Приклад - їздові собаки, в них немає межі свій-чужий. Будь-кого чужого, хто влізе у двір вони зацілують.

Далі. В чому основна різниця між собаками домашніми і собаками безхозними? Домашні собаки так чи інакше соціалізовані, тобто навчені співіснувати з людиною. Бродячі ж собаки несоціалізовані, а лише лише частково адаптовані до суспільства людей. Тому вони найбільше керуються інстинктами. Ви пишете. що “не лізете на рожон”. Але собаки можуть кидатися на людину з різних причин:
захист території та місця годівлі; захист гнізда з цуценятами; “показуха” свого статусу перед членами зграї, особливо, коли у компанії є сука з тічкою; банальний страх (від страху собака також може атакувати об’єкт); собаці може не сподобатися запах людини - парфуми, алкоголь; також собаки дуже добре відчувають підвищений адреналін у людини, котрий підіймається не лише від страху, а й від будь-якої фізичної діяльності (біг, велосипед), і навіть від кави.
Мене завжди дивує, чому люди більше бояться домашню собаку на повідку, ніж бродячих диких собак.

Мова іде про собаку яка бігає без хозяїна. Те що хозяїна має охороняти, цілком згідна.

Я не скажу що боюсь, а відношусь обережно до дворняг якщо їх стая і дуже агресивні одиночки. І якщо бачу бультерєра з хозяйкою старою бабусею, також довіри не маю. Взагалі є люди які мають страх перед собаками, тож цілком розумію їх, і вважаю що тримати треба свого пса, щоб нікого не лякати, нехай собака хоч буде для хозяїна супер ласковою, вже мовчу про дітей, які якраз і можуть отримати страх на все життя.

5 лайков

Меня укусил не безхозный алабай. А просто голодный. Я его не боялась, тихо сидела на скамейке. И никак не могла догадаться, что ему может не понравиться запах кофе или духов от меня, или моего пота или наблюдающий взгляд, или он просто хотел меня прогнать. И я не знаю, да и не должна, бойцовская это порода, или охранная, или компаньон и как и кем она выращена. С тех пор я просто стала очень осторожная и внимательная относительно средних и крупных собак. Я их не шарахаюсь, но, по-возможности, стараюсь избегать собак без поводка. Да, теперь каждая из них (мелочь не считается) мною воспринимается, как потенциально опасная. Вы читали? — что неделю назад в Киеве амстафф на лестничной площадке в многоэтажке покусал двух женщин, одну на скорой увезли в тяжелом состоянии? Viderekoblingsmerknad Как этой женщине дальше жить? Почему хозяева допускают это? Как защититься людям от этого неожиданного зла? Еще у друзей трагический случай с этой породой связан, собака-любимица была в семье, не буду описывать. Поэтому тут не до шуток.
Есть правила выгула собак. Так же как и правила дорожного движения, призванные защитить всех участников дорожного движения - как водителя, так и окружающих его от него. И если эти правила соблюдать - ни у кого не будет недоразумений, это просто уважение людей друг к другу и законопослушность. А если хозяин среди людей выпускает потенциально опасную собаку без поводка и намордника (нарушает правила жизни в обществе) и говорит “да она не кусается…” - можно делать вывод о том, как он ее воспитывает, и об адекватности хозяина, а следовательно, об уровне адекватности собаки. И тут возвращаемся к вопросу - как защититься от такой собаки.
В полицию я сходила, рассказала, показала видео. Пообещали провести беседу с хозяевами. Но мамы своих детей в магазин за хлебом еще долго не будут пускать.

6 лайков