EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Защита от собаки

(Ірина) #41

Мариша, так я ж и не против и никого не склоняю ни к чему

Просто написала , что

:relaxed: :kissing_heart:

Все люди взрослые тутА и могут сделать выводы и свой выбор

(Марина) #42

Я обратила внимание, что Вы уточнили про Ваш случай. Просто решила написать, дабы никто не свершил роковой ошибки.

(Svitana) #43

По-перше, у собак бійцівських агресія направлена не на людину, а на інших собак (бої то між собаками проводяться). Бійцівські собаки, котрі проявляли агресію до людини, ще у 18-му сторіччі знищувалися. По-друге, з будь-якої собаки із зооагресією можна зробити бійцівську, тому серед справжніх бійцівських собак можна побачити і алабаїв, і інших аборигенних волкодавів.
В кінології не існує такого поняття, як бійцівська порода. Піти, стафи відносяться до собак-компаньйонів, універсальних собак. Те, що ці собаки іноді потрапляють до рук неадекватних людей, які виховують з них монстрів, це не є показником неадекватності пород в цілому. Адже неадекватних собак неадекватні люди вирощують і з німецьких вівчарок, і з кавказів, алабаєв, лабрадорів, і навіть з ягдтер’єрів і такс.

Якщо то був бігун з собакою, той дуже довгий повідок - швидше за все потяг. Потяг також застосовується в собачих упряжках (з’єднує собак з грузом/бігуном/санями/нартами). У їздових собак агресії до людини немає абсолютно генетично,… Може Вам не варто шарахатися аж так всіх собак? Безхозних дворняг Ви теж так боїтеся?

(olga_pukalo) #44

По друге в мене стаф вже 12 років, знаю про що говорю. Якщо вона зосереджена на чомусь, то ні на що не відволікається, і в мене були кавказці їх не порівняти. Якщо стаф і люба інша собака проявляє агресію не на своїй території це відхилення, і можна розбиратися що стало цьому причиною, але особисто в мене небуло б бажання цим займатись, якщо моя дитина ходить цими вулицями. Точно би приймала міри безпеки для людини.

А може варто тримати свою собаку біля себе, нехай вона хоч як кошеня буде. Одне діло десь на природі, інше діло серед людей. Безхозних дворняг, особливо скішню, я наприклад обхожу, є не один випадок коли вони загризали людей, я їх не боюсь, але на рожон не лізу. Тим більше якщо зімною діти.

(Svitana) #45

Ви занадто категорично висловлюєтесь.
Службові, охоронні собаки-тілоохоронці мають захищати свого власника будь-де, і ЗА межами своєї території також. У той самий час є породи, у котрих агресії до людей немає абсолютно, незалежно від того, де вони знаходяться. Приклад - їздові собаки, в них немає межі свій-чужий. Будь-кого чужого, хто влізе у двір вони зацілують.

Далі. В чому основна різниця між собаками домашніми і собаками безхозними? Домашні собаки так чи інакше соціалізовані, тобто навчені співіснувати з людиною. Бродячі ж собаки несоціалізовані, а лише лише частково адаптовані до суспільства людей. Тому вони найбільше керуються інстинктами. Ви пишете. що “не лізете на рожон”. Але собаки можуть кидатися на людину з різних причин:
захист території та місця годівлі; захист гнізда з цуценятами; “показуха” свого статусу перед членами зграї, особливо, коли у компанії є сука з тічкою; банальний страх (від страху собака також може атакувати об’єкт); собаці може не сподобатися запах людини - парфуми, алкоголь; також собаки дуже добре відчувають підвищений адреналін у людини, котрий підіймається не лише від страху, а й від будь-якої фізичної діяльності (біг, велосипед), і навіть від кави.
Мене завжди дивує, чому люди більше бояться домашню собаку на повідку, ніж бродячих диких собак.

(olga_pukalo) #46

Мова іде про собаку яка бігає без хозяїна. Те що хозяїна має охороняти, цілком згідна.

Я не скажу що боюсь, а відношусь обережно до дворняг якщо їх стая і дуже агресивні одиночки. І якщо бачу бультерєра з хозяйкою старою бабусею, також довіри не маю. Взагалі є люди які мають страх перед собаками, тож цілком розумію їх, і вважаю що тримати треба свого пса, щоб нікого не лякати, нехай собака хоч буде для хозяїна супер ласковою, вже мовчу про дітей, які якраз і можуть отримати страх на все життя.

(Оля.Ко) #47

Меня укусил не безхозный алабай. А просто голодный. Я его не боялась, тихо сидела на скамейке. И никак не могла догадаться, что ему может не понравиться запах кофе или духов от меня, или моего пота или наблюдающий взгляд, или он просто хотел меня прогнать. И я не знаю, да и не должна, бойцовская это порода, или охранная, или компаньон и как и кем она выращена. С тех пор я просто стала очень осторожная и внимательная относительно средних и крупных собак. Я их не шарахаюсь, но, по-возможности, стараюсь избегать собак без поводка. Да, теперь каждая из них (мелочь не считается) мною воспринимается, как потенциально опасная. Вы читали? — что неделю назад в Киеве амстафф на лестничной площадке в многоэтажке покусал двух женщин, одну на скорой увезли в тяжелом состоянии? https://www.google.com.ua/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjitv6Fsv3fAhUCjywKHTX5DYQQzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fvesti-ukr.com%2Fkiev%2F320987-v-kieve-staffordshirskij-terer-napal-na-dvukh-zhenshchin&psig=AOvVaw3XrJdQAc1pgmTlIlygIvza&ust=1548109127032442 Как этой женщине дальше жить? Почему хозяева допускают это? Как защититься людям от этого неожиданного зла? Еще у друзей трагический случай с этой породой связан, собака-любимица была в семье, не буду описывать. Поэтому тут не до шуток.
Есть правила выгула собак. Так же как и правила дорожного движения, призванные защитить всех участников дорожного движения - как водителя, так и окружающих его от него. И если эти правила соблюдать - ни у кого не будет недоразумений, это просто уважение людей друг к другу и законопослушность. А если хозяин среди людей выпускает потенциально опасную собаку без поводка и намордника (нарушает правила жизни в обществе) и говорит “да она не кусается…” - можно делать вывод о том, как он ее воспитывает, и об адекватности хозяина, а следовательно, об уровне адекватности собаки. И тут возвращаемся к вопросу - как защититься от такой собаки.
В полицию я сходила, рассказала, показала видео. Пообещали провести беседу с хозяевами. Но мамы своих детей в магазин за хлебом еще долго не будут пускать.