Відпочинок форумчан.

Говерла. Дуже люблю собак, тому всі фото з нею :blush:

23 лайка

Красотаааа :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:. Я собі обіцяю, що колись до вас приїдемо.

2 лайка

А я щороку їду відпочивати в Східницю в Карпати, там лікувальні мінеральні води. Почитайте в неті .
Помимо користі вся красота і принади гір . На любий достаток є пристойний варіант. Цього року я платила 100 гр за добу без харчування за:
кімнату,
всі вигоди і кухня на 3 кімнати окремо від господарів.
Напрягу ні на кухні, ні в туалеті ніколи не було .
Не хочу в пансіонаті, бо зв’язаний годинами харчування, а так вільний.


є супермаркети, ринок з цінами нищими ніж у Львові, повно заклалів харчування і т.д. інфраструктура для відпочиваючих дуже розвинена.
Комфортабельні автобуси відправляються з головного жд вокзалу Львова. Словом -ласкаво просимо!

12 лайков

Совсем не понимаю, почему у вас еще нету козочек? Какая красота и вообще, и для коз рай)

2 лайка

а мы к ним в гости с козами поедем - вот и появятся … :grin::grin::grin:

10 лайков

Кстати да, хотят же оплату фермерской продукцией)

8 лайков

ТутПодивіться про Буки.Дуже гарно там,була дев’ять років назад,живу недалеко,але все мимо.А за дев’ять років там багато добавилося.В нас меценатів майже нема тепер,а це людина меценат,сам живе і ділиться з людьми ним же створеною красою.

2 лайка

Самые первые грибы - трутовики чешуйчатые (Трутовик лускатий) в мае, но они редкие. Потом ждем первый урожай - летние белые, примерно июль. В августе появляется желтый груздь. С сентября начинается осенний белый. Всё лето сыроежки зеленые - самые вкусные сыроежки и лисички. Я уже молчу про разные “бабки”: подосиновики, подберезовики. Краснокнижные грибы не называю. Ой, еще куча всяких-разных, я назвала основные.
Обожаю фоткать мухоморы - произведение искусства, я считаю :smiling_face_with_three_hearts:

14 лайков

Ну все, Марина, мы ваши клиенты!

1 лайк

Очень хорошая темка,спасибо.Люблю вас,форумчане!

2 лайка

Так! Україна дуже багата країна! У нас з р. Прут “лізуть” родовища сірко-водню, є багато мінеральних вод. А в селі Старуня є “вулканчик” - світове диво: З нього виходить газ, нафта, озокерит, ропа і геологи не розуміють, як таке може бути :upside_down_face: Це тільки те, що я знаю про цей регіон, а як багато цікавого по всій Україні, в світі ще такого треба пошукати.
Ви прави про ціни, в Карпатах дуже багато дешевих та корисних вариантів. Буковель - дорогий регіон, тому що тут дуже розвинена інфраструктура на любий гаманець. Чим далі від Буковеля, тим нища ціна.

5 лайков

Еще год мне мучаться с этой мыслью… Пока не получается за всем уследить самой, а животинку я никому не доверю.

Тоже вариант! Люблю форумчан! :rose:

6 лайков

Хочу поделится ещё одним классным местом отдыха для семьи!
Когда муж вернулся с Ато, решила я что нужно как-то отвлеч его от этого кошмара и предложила романтическую поездку в Каменец Подольский, там есть гостиница называется “7дней” . Я ни чуточку не пожалела об этом отдыхе, отель замечательный , экскурсионные автобусы забирают прямо с отеля, старый город поражает своей красотой, город очаровует своим калоритом. В конце дня уставшие от экскурсий и прогулок возвращаемся в отель, переодевается и спускаемся на 0 этаж, а там спа центр, бассейн, хамам, сауна, и усталость как рукой снимает, работает до 10 часов вечера, входит в стоимость проживания, мы были в восторге. На следующий год поехали уже туда с ребенком отдыхать. Ей тоже очень понравилось, ещё и попали на фестиваль “рыцарских турниров”
У этого отеля есть свой сайт, там расписан план на ближайшие месяцы по праздникам в городе, там проходит множество фестивалей, лучше ехать на какой то праздник, будет ещё интересней!

11 лайков

Берегове, Закарпаття, термальні води. Часто їздила туди з дітьми, там дуже рідкісна вода, що має кремній. Дуже добре підтримує імунітет, також добре лікує ортопедичні та легеневі захворювання. Не можна з підвищеним АТ.
Недорогий курорт. Є 2 басейна, що працюють цілий рік: Один ще з радянських часів, такий сервіс і нині. А є новий, європейського рівня “Жайворонок”, ціни дуже приємні, харчування чудове, та файний ресторан-погріб з винами :hugs: Якщо брати абонемент на басейн, то виходить так само, як в “радянському”.
Набагато дорожчі води Косино та Велятино. Але, якщо вже ми їдемо Закарпаттям, то покупаємось скрізь :smiley:

4 лайка

Солотвино, Закарпаття. Вода така солона, що тримає тіло на поверхні. Дуже корисна вода. В воді живе планктон. Є різні цінові варианти. Нажаль, я поки не змогла знайти чистого пляжа, хоча скрізь вхід платний. Інколи їдемо туди на вихідні, пошуки пляжа тривають :stuck_out_tongue_winking_eye:

![IMG_8477|666x500](upload

://caLNZjy9nBoJdCEkYWLNqbI48UC.jpeg)

9 лайков

На море дуже любимо їздити в Кирилівку, Азовське море, Федотова коса. Коса знаходится поміж морем та лиманом з корисною грязюкою :expressionless: На лимані є прокат віндсерфінгів та кайтсерфінгів. Беремо “дюралькі” напрокат, з 5 ранку виходимо на рибалку: бичок, камбала.
Ціни і сервіс є дуууже різні.

3 лайка

На морі я надаю перевагу Лазурному або Залізний порт Херсонської обл. Мені подобається там клімат сухий. А в Лазурному є ще лиман, і якщо попадете на море що штормить чи холодну воду то він виручить- і вода завжди тепла і шторму нема, оскільки не глибокий

3 лайка

В Кириловке была давно, цены завышены, дискотека в аквапарке нормальная. Ильичёвск, длинный широкий пляж, пологий вход, людей сейчас немеренно, город хороший, если бы людей было меньше, еще поехала бы. Железный порт, это Кириловка на Черном море, досуг только прогулка мимо киосков и кафешек вдоль пляжа, песок белый, хороший, море с медузами и водоросли кучами на пляже. Крым, люблю Алушту, хотя была и везде в округе, про Крым могу много мест любимых рассказать, может в этом году поеду, вот ,если бы еще на границе не долго стоять.

4 лайка

Наши друзья в Крыму без машины остались. Угнали. Менты нагло ухмыльнулись: Типа ничем не можем помочь…

Машину и здесь могут угнать, у нас во дворе возле подъезда нашей машине окно разбили и ноут украли, муж додумался забыть, менты даже не ухмылялись, просто ничего не делали. А в Крым я езжу маршрутками, мерседесы , мне нечего беспокоится.

4 лайка