В добрі руки песик. Київська область, Макарів.

Дорогі форумчани трохи раніше писала, що ми взяли песика, він виявився не джеком расселом, але питання не в тому. Песик зараз має приблизно 3 місяця, а він ростом і розміром з 3 місячну стафиню, тобто собака буде мінімум по коліно, скоріше і вище. Ми планували песика маленького і порода вже потім не мала значення, але виявилось що і вцьому наші надії не оправдались. Дві собаки середнього розміру нам тримати немає смислу. Тому шукаємо нашему Рокі хороші руки.

Тепер про нього: пес дуже розумний, добрий, контактний, допомогає мені пасти кіз. Вже знає команду сидіти, намісце, брись :slight_smile: фу, дай лапу, лежати ще треба трохи довчити. Активний, здоровий, їсть просту їжу, коли першу ніч спав в домі в туалет ходив на пелюшку. Він вже гавкає на людей які приходять до воріт, його навчила наша стафка. Миролюбивий чудовий песик, я шукаю йому хороші руки, підійде на охорону і пасти кіз. Якщо будуть бажаючі добре, будь куда його не віддамо, бо щоб віддати голос чоловіка, мій щоб лишити. Тобто нового хозяїна будем вибирати ретельно. Всіх хто зацікавився пишіть поки що в особисте повідомлення, телефон буде пізніше, коли заберу з ремонта напишу номер.
Фото розумника.

22 лайка

Хороший такой, смешнючий чебураха))

1 лайк

Очень славный парнишка. Пусть ему найдутся самые лучшие ручки!

1 лайк

Эта тема была автоматически закрыта через 180 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.