“Sunny farm” Солнечная ферма

Душа рветься на куски.Такий біль,що краще не бачити.Будь то будівлі,будь то тваринки.Зелених лужків їм і сонечка ясного.А Вам всю волю в кулак і продовжувати жити заради дітей,мами,самих себе.Я думаю,що у Вас все вийде,Ви сильні духом.

16 лайков

Невозможно больно это видеть :sob::sob::sob::broken_heart::broken_heart::broken_heart: У меня нет слов… Если есть ТАМ Рай для животных, я верю что они там… Ведь эти прекрасные создания ни в чем не виноваты…
Ирина, моё огромное Вам сочувствие, не могу даже представить, как Вам больно это видеть, вспоминать, смотреть опять эти фото… Время, только время… И собрав волю в кулак, хочется сказать, слава Богу, что живы люди, что Ваша семья в безопасности и детки, это же кошмар, эти нелюди поступают так же и с мирными жителями и с детьми… Переживём, очень надеюсь что Ваша прекрасная ферма возродится в свое время.

27 лайков

Ось такі «подарунки» збираємо по всій фермі.
Хвіст від міни.

11 лайков

А це солдати лишають такий «порядок» після себе:
Шукали залежи золота і діаманти


До туалета не донесли, зробили «справи» на килимку. Пробачте за подробиці.


6 лайков

Очень больно все это видеть, держитесь, не отчаивайтесь, главное, что все вы живы, боль потихоньку уляжется, главное чтобы поскорее мир настал на нашей земле, остальное отстроим и восстановим.

26 лайков

Сволотаа! Сиджу, дивлюсь і плачу. Нелюди, горіти їм в пеклі. Ірочко, тримайтеся, в мене нема слів.

7 лайков

Це жах :cold_sweat: ! Прийміть і наші співчуття :sob::sob::sob: немає слів… просто біль

8 лайков

Ірочко, співчуваю вам. Дуже шкода прекрасних невинних тварин.
Кожного дня, коли небо палало червоним заревом з вашої сторони, я молилася за вас. Просила Господи допомогти і врятувати, але моєї молитви було замало. Якщо є Рай для наших менших братів, то ваші тварини там в безпеці - вільні і ситі. Я вірю що так і є.
Бо як тоді це все пережити і не збожеволіти.
Нехай Господь береже Вас та Україну.

32 лайка

Сьогодні прислала вісточки з дому:



51 лайк

Амбера відгодовуєм, дуже похудав і шуганий

55 лайков

Ваш біль нескоро вас покине але хай в вас іде світла полоса з вашого відродження.Щиро бажаю цього вам

25 лайков

Трошки освоюємо невеличкий клаптик газону біля балкону, мама тішиться :slight_smile:

43 лайка

47 лайков

Помідорки підросли трошки, загартовуємо їх вже на дворі, але ночі холодні. Будемо експерементувати висадку томатів в горщиках.

51 лайк

А що за красота фіолетова?незвичайна

2 лайка

Якщо ви про кущик з фіолетовими квітками, то це Французька Лаванда

4 лайка

Доброго ранку! А ми потрошку відгодовуємся і соціалізуємося, вже хоч не шугаємося від людей

68 лайков

Ми привикли що лаванда мае міленькі квіточки а ці дуже красиві і незвичні для нас

4 лайка

Іриш , як там собаки ? Як Гром ?

4 лайка

Собаки вже більш менш, оговталися. Гром трошки прикульговує, але в цілому добре почувається. Дякую!

28 лайков