Щоденник звичайної домогосподарки "Мысли вслух"

Оце хліб! Це в хлібопічці чи в духовці? А форми які?

1 лайк

Ні, пока печу на дрожжах,на закваскі моїм не сподобався,кажуть нема кислинки. Ну буду ще пробувать на закваскі.

Печу в духовці у формах на хліб, колись купила,як хлібзавод розпродували. Але я бачила такі форми у господарчому магазині і на базарі.

2 лайка

Это странно, обычно нет кислинки в дрожжевом, а есть в заквасочном, а у вас наоборот) У меня в дрожжевом нет кислинки. Совсем. И мне именно этим и нравится. Я не люблю кисловатый.

2 лайка

Я ставлю опару,щоб трішки підкисла. У мене випічка хліба займає пів дня.

А можна рецепт? Так хочеться хліб свій пекти, думала купити хлібопічку, якщо нормальна , то ціна 4 - 5 тисяч. Друзі відмовляють, кажуть що раз чи два побавишся і буде стояти.

3 лайка

Ничего подобного. У меня хлебопечка лет 15 уже. Еще со старых LG, хлеб пеку если не через день, то через два точно. Магазинный уже невозможно кушать.

А вот маме пару лет назад купила Аврору, или Сатурн, уже не помню торговую марку - брак. И так и не поменяли в Эльдорадо. А она не держала заданную температуру на протяжении длительного времени. На экспертизе включили - греет - до свидания.

4 лайка

Вот и я никак не решусь купить или нет. Отзивов начиталась о разних марках и в растеряности. Не знаю что делать.

1 лайк

По поводу хлібопічки я незгодна з вашими друзями. У мене є хлібопічка,яка пропрацювала справно 8 років,зараз ,щось із мішалкою,думаю треба каструльку замінити. Дуже мені у хлібопічці тісто подобалось на пиріжки і хліб пекла. А тут рецепт простий. У теплій воді розчинить сирі дріжжі і мука, суміш як густа сметана, і в тепле місце десь на три години,коли опара почне трішки просідати. Потім замішую круте тісто, можна, щоб іще раз підійшло,це в мене так сьогодні получилось. А можна зразу у форми і хай підійде у формі і в духовку. Все, нічого складного. Якщо, щось незрозуміло, питайье сміло.

forma-hleb-6 у мене ось такі, але я взяла фото із інтернета,бо в мене вже трішки запалені.

8 лайков

Наталія, дуже дякую за поради. Обов’язково спробую.

1 лайк

Мені сподобався хліб “чіабатта”. Багато рецептів в інтернеті. Не складно і смачно. Спробуйте

2 лайка

Дякую,ось подивлюсь рецепт і обов’язково споробую

А хлібопічка дуже гарна була , років 10 відпрацювала. На жаль не найду запчастини.

1 лайк

Ира, хлебопечка - это здорово! Вон девченки возятся по полдня, правда не одна буханочка получается. Я трачу на хлеб минуты 3-4. Закинула все ингредиенты в емкость, втыкнула в розетку и пошла себе.

Правда, важно, чтобы электричество было.

7 лайков

Ира, я купила из недорогих Делфу. Работает исправно, юзаю часто. Правда, пеку чаще всего быстрый хлеб, иногда творожную запеканку. Довольна. Да, без наворотов, но мне подходит

4 лайка

День 12
А ті всякі навороти і не потрібні. Головне,щоб потрібні процеси виконувала. От мені ,хліб пече,тісто місе особисто мені більше нічого не потрібно. Я навіть іншими програмами не користувалась.

2 лайка

Неправда. У кого как. Вот у меня хлебопечка - девайс первой необходимости, наравне с блендером, сепаратором и плитой (вот мультиварку действительно зря купила, стоит пылится). Вот, недавно купила ещё одну хлебопечку про запас, а то страшно, если вдруг эта поломается, беру там, где торгуют б/у техникой из Европы. 600 грн. хлебопечка.

4 лайка

А як вона замінює сепаратор?

У меня хлебопечка moulinex, хорошая вещь и хлеб и кекс и джеми суперовские но, у меня семья большаяи нам мало.Я купила форму (полгода назад )на 3 кирпичика в олх. Теперь пеку в духовке по 3 хлеба сразу - класно.

А ви цукор і сіль в тісто не добавляете?

А я,щоб газ трішки з економить, печу за раз 5-6 хлібин. Тоді одну залишаю,а остальні по кульочках і в морозілку. І коли бачу, що хліб закінчується достаю з морозілки,розмерзається за пару годин і як свіжий.

5 лайков