Щоденник звичайної домогосподарки "Мысли вслух"

Добавляю,в опару сам цукор,а коли вже замішую, добавляю сіль.

2 лайка

У мене одна форма, газу нема, в електродуховці. Ми коли раніше купляли по 4 хлібини теж заморожували.
А мультиварка потрібна, там все можна приготовити , і борщ ,і холодець ,і випічка ,і сир , УСЕ. Для мене потрібний девайс.

1 лайк

Ну да в електро 6 не вмістиш. Але електрика дешевша ніж газ,тому можна і двічі спекти. Свіжіший буде.

У мене велика духовка , потрібна ще одна форма

Тоді залишилось за малим купить ще одну форму. І скільки часу тоді з економиться. Рідше пекти потрібно. Я влітку в основному купляю в магазині,не вистачає часу.

2 лайка

Розкажу про осетинський сир. На смак дуже смачний получився. Як казала Люда @L-U м’якший від бринзи і плотніший. Але для порівняння в мене не було бринзи і точніше сказать не можу. Правда бринзу варила давненько,чогось вона нам піднабридла, а цей сирочок зварила б іще. Як буде молоко зварю разом і бринзу і осетинський, тоді більш різницю замічу,коли буду два кусочки разом смакувать

15 лайков

Наташа, а как варили? Я свой рецепт так и не нашла, а в интернете прочитала, что льют сыворотку. Помню, что я точно не лила.

Люда, робила все так ,як ото відео я загрузила,Осетинський сир. Для мене саме таке нервове було,зібрать у сироватці в один комок зерно. Воно не плотне,а таке м’якеньке поки злипнеться,то трішки зайняло часу. Але результатом я довольна.

4 лайка

А вот мультивапкой мы пользуемся постоянно, вот уже 5 лет редмонд. И запеканки и каши и плав и борщ…

2 лайка

Я тоже користуюсь,кожний день. Швидко накидала,включила і іди куди тобі потрібно
І коли прийдеш буде гарячий обід.

2 лайка

Большое спасибо всем за советы, наш форум - это дружная семья, где поймут и подскажут если что не так.
Буду искать хлебопечку, пусть мои кричат, а я буду хлеб печь.

5 лайков

Іра бери і не задумуйся. Будеш користуватись. У мене донька купила,ну трішки не удачна попалась після року користування поламалась. Але вона була на гарантії і їй замінили,вона тільки попросила другої фірми, то там доплатила трішки, бо та дорожча була. То дуже нею задоволена.

1 лайк

Я так і зроблю, а якої марки донька купила другу хлібопічку?

У мене кенвуд,а у доньки,як позвоне спитаю. Ну я своєю дуже задоволена.

1 лайк

Кенвуд - одни из самых лучших хлебопечек.

1 лайк

Подивилась на розетці - 7 тисяч кенвуд.

Да, они дорогие. Я вот попыталась смотреть на ОЛХ, которые привозные из Германии. Только вот не знаю, как люди их покупают, страшновато, вдруг подсунут какую-то сломанную или брак.

Це точно, майбуть краще взяти в кредит, але з гарантією.

А для меня хлебопечки не хватает. Все кроме меня хлеб любят и нужно 2,5 буханки в день. У меня Мулинекс, печет хорошо, лет 5 ею баловалась, разный хлеб пекла даже с апельсинами. Теперь пеку в духовке от грубы когда холодно. Летом покупаем или в печке пеку.

2 лайка

Так можно же ставить несколько раз хлеб. Или вам так неудобно?

Классно, когда есть такая духовка. Только времени надо для вымешивания немало. Безусловно, большая экономия на электричестве получается.
Все равно грубку топите зимой. У меня вот только котел.