Щоденник звичайної домогосподарки "Мысли вслух"

Я своим снимала в 1,5-2 года. Всё равно растут. Чуть позже с компьютера скину фото. Но это однозначно лучше, чем с рогами. У заана пеньки вырастают плоские, в боях он их сбивает. А вот у заано-нуба один отпавший рог вырос большим и широким пнём в такую же толщину, как и рог.
Когда буду в очередной раз одевать презерватив, попробую и на этот пенёк одеть.

1 лайк

Я коли читала,як ви надівали презервативи,прийшла до висновку,що сама так не зможу. Це ж ви свого приспали,а тоді накручували?

Да, делала укол ксилы. Иначе здорового козла 80-90 кг не уговорить :slight_smile:
Но делала тоже сама. Главное - сделать укол.

3 лайка

Ну у мого то вага поменше, ну не зможу я. Ото я така в собі не впевнена. Мені підтримка потрібна. Можливо і могла б сама зробить,але потрібно,щоб хтось більш досвідчений був присутній.

1 лайк

Были бы поближе, приехала бы…

1 лайк

Закінчився сьогодні трудовий день. Потрудилася я сьогодні добре. Вичистила два загони,по снігу добре вивозить навоз. Розділила козочок маму і доцю,а то окот уже через місяць. Перевела їх у сарай до всих,а сестричок на їхнє місце. Вони бачать одна одну іще і обнюхуються, а все одно кричать. Кажу козі мамці,та вона тебе обіжала ,смаколики одбирала і ти її бачиш чого плачеш? Ну надіюсь,що це не надовго. І сестрички тільки потемніло і собі заспівали. Завтра планую яркам надіть резинки. Щоб уже ,як співали,то співали.Надіюсь не буде,як с козлом.
Ой,сьогодні такий прикол був ,вивожу навоз,а сестрички за мною бігають. І от позалазили на кучу навозу і з розгону плигає у сніг,зверху осталась одна голова :hahaha: Вона на мене дивиться і нічого не розуміє і починає,як плавець гребти до кучі. Жалко телефона із собою не було. Картина ще та.:joy:

4 лайка

О, как это легче? Мне так сложнее, тачка грузнет.

1 лайк

Інна ми зимою замість тачки прив’язуємо до старих ночов або ванночки оцинкованої вірьовку,пливе по снігу,скільки не нагрузиш. Набагато легше чим весною тачкою. Прочистили стежку до навозної кучі по ширині ночов і вперед. Попробуйте,ви цей метод зацінете. А весною менше вивозить. Я за декілька днів перед окотом завжди вичищаю,особливо якщо є сніг.

3 лайка

Ну да, интересно. Жаль, у меня нету ночв. Надо что-то придумать.

1 лайк

Да,щось із плоским дном. Може якийсь лист заліза завернуть у вигляді корита,щоб пливло по снігу, може на металоломі подивитись.

Есть новая оцинковка) На поддоны для кроличье-цыплячьих клеток, но ее как-то жаба душит портить)
А корыт таких нет, подходящих.

1 лайк

Ні,нову оцинковку жалко. Гришу попросіть він придумає. У мужчини мозги по цьому краще працюють.

Так Гриша в городе с бабушкой на зиму. Буду сама думать.Или по-старинке возить.

1 лайк

Ось такі роги у мого Норда.


Ото вже з одного зірвав ізоленту. І видно на скільки відросли роги з 21 жовтня.

4 лайка

Ната, с такого обезроживания ничего не получится, очень высоко резинки.

2 лайка

Так це вже відросли.
Ось на вихідних зробимо надпил напильником у основі рогу і одягнемо знову резинки.

Даже не представляю, что там подпиливать. Я одевала так чтобы резинка легла на стык кожи с рогом.

1 лайк

Ну да в твого не такі широкі,як у мого.

Не лягає. З переду ріг значно нижче ніж ззаду і резинка зкочується на верх щоб бути на рівні заднього боку і тоді зпереду вона значно вище рівня стику получається

1 лайк

А ці резинки не можна опустить вниз,чи тільки нові потрібно надівать?