Щоденник звичайної домогосподарки "Мысли вслух"

А ви постригли шерсть навколо ріг? А ще треба резинку капроновою ниткою підтягувати аж до самої макушки.

1 лайк

Дякую…спробуємо ще.

У нубиков, даже процентных, это не всегда просто. Иногда этот самый отросток глубоко во лбу и не надеть под него, да и рога очень сильно прижаты к затылку.

5 лайков

Да у Рагнар там вообще не реально одеть резинки, хорошо хоть он парень спокойный :hugs:

2 лайка

У нас тоже спокойный…пока…но иногда как зацепит…или козе под ошейник как запустит…уже 2 ошейника порвал.

1 лайк

Дівчата, а хіба ви не знали народну мудрість? Баби з дідами- щоб балувать, а батьки - щоб виховувать.:thinking:

5 лайков

А це правда,я пам’ятаю,як візьме моя мама до себе дітей на декілька днів,так і верне не моїх,а якихось чужих дітей :grinning:балувані дальше нікуди. І давай назад перевиховувать. У бабусі і дідуся усе ж дозволено,ну звичайно в міру.

3 лайка

Ну,що потерпіла я не вдачу з надіванням резинок. Постригла ,вибрила,обробила зеленкою навкруги ріг і давай надівать резинки. А вони стали рваться :cry:. Скажіть резинки вже негожі,чи основа у рога широка?

Наташ, а як ти одівала? Чим?

1 лайк

Капроновим шпагатом,той що тюки сіна обмотані. Надівала на роги і опускала вниз. А тепер пишу і думаю,може я їх поки до низу
дотягувала перетирала об роги. Вони ж не гладкі а із ребром. Може об ребро перетерла.

Ми взагалі брали резинку і ніби накручували її вниз без яких небуть приспособ. Може теж не правильно? :thinking:

1 лайк

Ну я у когось бачила з малюнком,що отак натягували. Може я дуже розтягую?Ну ось іще раз попробую. Дві резинки спортила подумала,що резинки злежались. Мені їх подарували,коли я в минулому році коз купувала.

У мене теж минулорічні…весною купувала. Не рвуться.

1 лайк

Наталья, очень удобно если есть эластатор, то им одеваете до самой головы. А попровляете резиночку на основание рога веревочками заранее продетыми в резинку. Видела, видео, как вместо щипцов использовали загнутые гвозди.

1 лайк

Ще подивлюсь відео,бо і третя спроба була невдала, рвуться резинки. Подивіться дєвочки @NATKA, @L-U,може дійсно роги дуже широкі.

1 лайк

Та широкі…у мого хіба що трошки вужчі, але теж широкі і у твого не погано вони спереду кріпляться, а у мого аж з лоба над очима починаються. геть не зручно одягати резинки. Може сьогодні фото зроблю то покажу.

1 лайк

У Люды L-U есть опыт такие большие роги убирать.

1 лайк

Та я її погукала,може загляне і щось скаже.

1 лайк

Заглянула :slight_smile:
Да, Наташа, “поздно пить боржоми”)) , когда роги поотрастали)
Я 8ми месячному заану уже не могла натянуть, резинки рвались. К счастью, Оля79 посоветовала презервативы и ещё какую-то рыбацкую штуку, которую я не знаю. Я остановилась на презервативах. 2 козла, 3 рога, один ещё осталось снять - всё время перетирает

2 лайка

Моєму 11 місяців,думаю кажуть до року ростуть,я ось така красіва :grinning: зніму після року. А воно не так сталось,як гадалось. Ну,що ж тепер буде цап з рогами або шашлик на майські.:joy:

1 лайк