Сімейне господарство "Мольфар"

2 лайка

Я у Свитаны постоянный клиент на фартуки для козлов, а в этом году и лифчик заказала . Весчь замечательная! И не только когда козлята. Летом -прекрасная защита от насекомых и травм на выпасе, зимой - вымя не обветрится и не замерзнет. Поскольку цена не дещевая (качество соответствует), а коз у меня не 2-3, буду одевать своих девочек постепенно. Но планирую закакзывать для всех, уж очень мне испытанный лифчик понравился в работе

3 лайка

Яка ціна на ліфчик?

Виталий, зайдите по ссылке , там все есть. Цена зависит от размера

Про вартість ліфчика там нічого не сказано

Виталий мои поздравления с благополучным окотом и с тройней пацанов ! Маме козочке скорейшего восстановления, а парнишкам найти добрые руки.

1 лайк

Це тільки початок ще 4😊

2 лайка

Лёгких окотов вашим девочкам.

Дякуємо,Взаємно.!Всим Добра.

1 лайк
1 лайк

Така ціна на такий Девайс😊стимулює придбати машинку і пошити самому!

4 лайка

Я в 2019році так відлучала: Берете дитячі колготки там де резинка зашиваєте, а де “матня” (де розділяються ноги) робите дірку для вим’я. На вим’ я надягаєте широку частину колгот, а “ноги” колготок зав’ язуєте на спині. От і вся торба.

1 лайк

Шьёт @Yara88 напишите ей она все покажет

Дякую за пораду,я минулого року руками пошив сумки досить добре носяться!Вашого чоловіка не Петром звати?

1 лайк

Я вважаю що там не оправдано дорого!За такий ліфчик у столиці оцінили роботу 150 грн,ще подивлюся на яку суму вийде матеріал.

Я не користувалась таким, але читала, що коли тонка і легкопроникна тканина, то умудряються смоктати через ліфчик. У вас такого не було? Бо дитяча колготки, як на мене, саме така тканина?

1 лайк

Я із джинсів шив,

1 лайк

Петром Ви ж мабуть знайомі, а він все не може з роботи приїхати, щоб йому Ваше фото показати.

Ні не смоктали, бо колготки брала махрові, а ранньою весною не дуже жарко, тож було норм.

1 лайк

Знайомі,чи нагадає він мене:blush:бігав я до його сестрички :blush:

1 лайк