Сімейне господарство "Мольфар"

Доброго дня шановні форумчани.Наша сім’я родом із села,але жила в столиці до поки не народилися у нас син та доця.От ми і вирішили,переїхали в глухе та мальовниче село на Черкащині.
Планували купити одну дійну козу,але доля втрутилася і довелося купити відразу чотири:blush:,одна старенька і три первокотки,дві без вухі як Ламанчі,і дві ніби Зааненські,але старенька Ламанча порадувала 4 літри на добу,я не мав краю задоволення коли ні дітки ні дружина ніколи не пили молочко і сказали Смачно!!!Тепер молоко від корови всим не смакує.Придбавши Сипаратор,смаколиків добавилося:blush::blush:Пізніше познайомився з сім’єю “Золота Коза” придбали козлика Зааненця ,кличка Амбал:blush: і сьогодні у нас уже 7 кітних кізочок .Зустріч Козоводів 2019 добавила впевненості що ці тварини заслуговують на повагу,а не реагування на щось гидке,це справді Розумні Хитрулі,Добрі та корисні тваринки,хоть і залюбки зроблять шкоду в саду,чи городі:blush::blush:І покарання для них, добре та тверде батьківське слово.На зустрічі на конкурсі виграв цуцика Бордер Коллі,Велике Дякую Васі, ферма Зінка,тепер наші козульки будуть при охороні та догляді.Фото добавимо

46 симпатий

Як там Ваш цуцик, Ви його уже забрали?

Ще не забрав,відео бачив,чорнобілі😊скоро заберу

Вітаю вас з відкриттям сторінки.:rose: Покажіть і нам ваших любимок. :goat: :goat: :goat: А також вітаю :rose: з виграшем цуцика. Хороший охоронець для господарства потрібний.

4 симпатии

Виталий с открытием странички, добро пожаловать, рассказывайте и показывайте своих животных. :blush:

1 симпатия

Це наший Амбал

37 симпатий

32 симпатии

Наша охорона Малінуа, Ріца

41 симпатия

38 симпатий

Красень хлопчик кучерявий :smiling_face_with_three_hearts:

2 симпатии

Вітаю на форумі! Глухих і мальовничих сіл у нас багато, а от де ви живете? Я в Лисянці живу, сторінка “Кози над Тікичем”, заходьте в гості, можна в справжні. Гостям завжди раді.

1 симпатия

Дібрівка,є таке маленьке село

2 симпатии

Дібрівка Лисянського району? Поруч Смільченці…

2 симпатии

Так Лисянського району

2 симпатии

Так ми ж близькі сусіди!!! Ми живемо в Лисянці на Київській горі, на самому виїзді

2 симпатии

Я бачив біля Пожарної частини пасуться Козочки,можливо ваші а можливо ПТУ,в них теж є на полігоні

ДРУЗІ😊

33 симпатии

Да, то з училища. Ми туди водимо своїх дівчат на свальбу, там альп з Лукачвки. Два роки був Банан, тепер Дружбан. Ми своїх не випасаїмо, вдома сидять.

1 симпатия

У них якісь добрі Козлики?

100% альпи. У нас Ліра - дочка Банана, добра коза, першокотка.

1 симпатия