Сімейне господарство "Мольфар"

Перший горішок Молдовської селекції від Кіктенко М.Ф.Три метелика

24 лайка

Перші горішки Фундука 2019

17 лайков

Дібрівка славиться горіхами. Село високо, не вимерзають. А у нас і все сонце літом, і всі морози весною. За 24 роки, що ми тут живемо, то одиниці горіхів остились, а то вимерзли. А було в кожному дворі 3-4 дерева.

2 лайка

У вас і городу мабуть гектар. Є де розгулятись.

Городу майже 2Га з них 0.7 га засадив змішаним садом фундук та грецький горіх.Ще приватизував 1.5 Га,та й село пусте,є де пасти

4 лайка

Симпатяга ваш Амбал, с чубчиком, с цепочкой на шее :face_with_hand_over_mouth:. Мачо. :+1:

1 лайк

Про диких Кіз теж не забуваємо.

35 лайков

Масло неймовірно Смачне.

24 лайка

Доброго вечора у Вашій хаті!
А масло з козиного молока? Діліться рецептом ) Чекаємо окотів і буду пробувати робити .
Я та нахаба, що хотіла песика на семінарі і пропонувала обмін на сертифікат на козлика)

1 лайк

Дуже гарний у вас садок і гарні горіхи. А садили горіхом, чи купляли саджанці?

Садив саджанцями купував у Молдові Кіктенко Микола Федорович

1 лайк

А Ви їздили, чи поштою передавали?

Є тут офіційні представники,замовляв у них.Вам потрібні саджанці

1 лайк

Я не пам’ятаю пропозицію обмінятися песиком на козлика :joy::joy:мабуть від радості

1 лайк

Масло з козиного молока,пропускаємо молоко через сипаратор що б вершки були середньої густоти,дві доби витримуємо в холодильнику щоб загусли і взбиваємо міксером,промили в холодній воді і Масліще

7 лайков

Дякую! Спробую, дуже апетитно виглядає! Так хочу купити саджанці. В нас на днях кози прорвали сітку і обжерли всі молоді дерева. Кору зняли.

Вітаю, я з Водяників, а чоловік з сусіднього села Тихонівка.

2 лайка

На взаєм,ваші лижні горки бачу із свого двору,а в Тихонівці вся юність пройшла😊

У мене теж роблять шкоду,але навіть таке дерево буду реамувати,які вам саджанці потрібні? Можу порекомендувати перевірених та добросовісних людей.

5 лайков

Це ясно, Вам там рукою подати навпрошки, хоча і до нас недалеко, через горб перейти😁

Дорого дня , а що таке деревце ще можна спасти?ЯК?
Я одного разу спасала але в мене нiчого не вийшло.Спочатку обмазувала садовим варом а потом бинта мочила в глине с мелкой соломой и так прибинтовывала слой у меня был как спичечная коробка.
Но этот вариант не пошол , листья стали всыхать намного раньше осени и весной оно не проснулось.

2 лайка