@1707antik , зараз роблю, в неділю вже закінчую. Роблю кожного року перед сезоном окозів. Питайте, буду рада відповісти.
Якщо треба комусь Трави для чистки, звертайтесь. Збираємо і сушемо кожного року.
@1707antik , зараз роблю, в неділю вже закінчую. Роблю кожного року перед сезоном окозів. Питайте, буду рада відповісти.
Якщо треба комусь Трави для чистки, звертайтесь. Збираємо і сушемо кожного року.