П'яна козочка , незрозуміла поведінка

пізніше ще водку заллю їй , щоб стимулірувати шлунок . Жвачки немає …

Вона не могла проковтнути якогось шнурка чи клейонку?

Ой , Олю , мої ж ніде не ходять , вольєрне тримання . Кульочок звісно могло вітром принести , але я цього не знаю …
Слабне дівчинка … піднимаю на ноги - стоїть максимум 1 хвилину і падає . Але сьогодні побачила її какашки ( до цього не було ) маленький комочок зі слиззю . слизь липка та густа .

Схоже на непрохідність кишковика. Давайте ношпу, аналгін, олію.

1 лайк

ношпу вколола , анальгина нема зараз , але вдень колола мелоксивет . У мне є касторова олія , її можна дати ?

Вони на вулиці зимували, шерсть була густа, зараз полиняли, це я пр своїй Нічці бачу. Так та як вичухувала, все до шерсті нездоровий інтерес. Може в Вашої безоари з шерсті всередині?

а цвет века нижнего у нее какой?

Її жуйним не дають.

В 6 ранку я сьогодні підірвалася … пішла провірити бідняжку … а у неї смертні конвульсії , язик синього кольору … :sob: :sob: :sob: :sob: витягла я її з вольєру , чоловік прибіг , … дорізали . Я одразу козенят достала , не живі … :sob: :sob: двойко , сусліки , хлопчик та дівчинка … у мене повний траур .
Потім почали робити вскриття , нічого незвичайного я не побачила

2 лайка

Тримайтесь Лада, немає нічого гіршого втрачати тих кого любиш. Зелених лугів вашій кізочці. Тримайтесь…

1 лайк

Співчуваю. А козенята, крім того, що неживі, ніяких змін не мали? Я вже вночі думала - може це від удару, або інтоксикація від загиблого козеняти.

Козенята були гарні , вчора ще толкалися … з гарною вагою , точно більше за 3,5 кг … А от те , що вона не пісяла зовсім … хоч і лежала , але за три дні я жодного разу не побачила якусь калюжку під нею … Може бути відмова почек ? І чи може це бути наслідком кліща ?

Ладусь , держись ! Сочувствую :sob:

Все может быть , что уж теперь гадать … Отпусти ее … :rainbow:

1 лайк

А оце серйозно. Або защімлення, або камінчик в сечовому міг бути. Звичайно нирки в такій ситуації відмовляють.

Розмір почек десь як невеличке курине яйце . Мочевой пузир пустим був … Я розумію , що зробила все можливе , але мені так жаль молоденьку дівчинку , а ще ненароджених малят … Думаю , якби вчора наважилася з нею проститися - може хоч дітей би врятувала … але вчора таке Свято було … отже чому бути - того не минувати . Дякую велике за підтримку !

1 лайк

Прошу прощения за данный пост, я не ветврач. Но читала, что при анаплазмозе, что также передается клещами при укусах, как бабезиаз и эрлихиоз, может быть тяжелое поражение почек вплоть до смертельного исхода. Пиростопом и азидином не лечится, только антибиотики.
Знать бы еще, влекут ли эти поражения к каким -то видимым изменениям в самих органах, для возможной диагностики.

Сочувствую вашей потере.

3 лайка

Тилозин колола три дні .

Почитаю тепер і я .

Дякую , Інна . Все хотілось би розібратися , що сталося … можливо комусь колись стане в пригоді .

Лада, в последнее время тилозин часто неэффективен, увы. Через сутки, если нет никакого результата, в человеческой медицине рекомендуют менять антибиотик.

1 лайк

Почитала я про анаплазмоз … там всі органи повинні бути збільшені , а у нас навпаки , серце невеличке , печинка в нормі , жовчний невеличкий . Шлунки та кишки я розрізала також ( шукала поліетилен ) - все ок ! Нічого нема того , на що можна було б звернути … А ще при анаплазмозі тварина дуже худне , так за останні 3 дні моя Елька схудла вже , бо зовсім нічого не їла .
Не знаю … але ж кліщ переносник … тому можливо все . :cold_sweat:

Пиро-Стоп — антипротозойный лекарственный препарат из группы имидазолина. Имидокарба дипропионат, входящий в состав препарата, активен в отношении Babesia bovis , Babesia ovis , Babesia bigemina , Babesia colchica , Babesia equi , Babesia divergens , Babesia canis , Babesia caballi , Babesia gibsoni , Francaiella colchica , Theileria annulata , Theileria sergenti , Theileria mutans , Theileria orientalis , Theileria ovis , Theileria recondita , Theileria tarandirangiferis , Nuttallia equi , Anaplasma marginale , Anaplasma ovis , а также Ehrlichia canis .

Лечится пиростопом. И азидином тоже (в инструкции не всё указано).

1 лайк