Продам посадковий матеріал квітів із власного господарства (весна 2019)

Хочу запропонували на продаж лишній посадковий матеріал своїх квітів, які планую пересаджувати весною.Маю невелику кількість садженців троянд плетючих, клематисів, ірисів, хост, лілейників та інших багаторічників.
Перешлю укрпоштою, НП.
Буду поступово добавляти рослини
1.Садженці троянди плетистої (розова), вирощені із пагінців, виростають 1,5-2 м. висотою, у мене зимують без укриття. 70 грн.


2. Маю кілька садженців клематису виноградолистного. Він дуже гарно плететься, чудово підійде для затінення альтанок. Можна пустити плестись на огорожу чи вирощувати просто на якісь опорі. 50грн.

  1. Форзиція ,(фото з інтернету, свою щось не знаходжу :disappointed_relieved: 40грн.
    image
20 лайков

Шикарно, мрію вже зробити окремий від двору вихід на випас і тоді я вже навіть знаю де шукати :heart: тутечки ! :slightly_smiling_face:

3 лайка

Горобинник, декоративний кущ. 100грн

Багаторічні квіти, 30грн
Дзвоник


Печіночниця
Підсніжник
Флокс шиловидний
Ромашка жовта (дороніум)

20 лайков

л1лейники

Можу також запропонувати мікс (суміш) ірисів бородатих 10шт-70грн., в1д 100шт. по 5грн за корінчик

6 лайков

А я шукаю елітні гладіолуси… Свої не встигла вікопати, треба нові…

в яку ціну лілейник

лілейникм по 35гривень

1 лайк

гладіолусів немаю, відмовилась від квітів, які потрібно на зиму викопувати…також не встигаю :roll_eyes:

3 лайка

Троянда якого розміру, тобто це черенок чи вже кустік.?

Марина, троянда це вже сформований кущик, який має 2-3пагони довжиною 0,6-1 м. Пересилатиму кущики ,не обрізаючи цих пагонів, на них цього року уже будуть квіти. Коренева система також буде разом із грунтом для кращого приживання на новому місці.

Завтра постараюсь зробити фото, планувала сьогодні , але сходити на город не вистачило часу

3 лайка

забронюйте на мене один кущик троянди і лілейник червоний, пересилати будете у квітні? Я подумаю може ще щось до замовлю.

1 лайк

Добре, домовились! В залежності від погоди пересилка буде кінець березня, квітень.

Ще маю хости,очиток, дельфініум та ін. Невичтачає часу познаходити фото

1 лайк

так , фото дуже доречні

Зоєнько, а я б Форзицію замовила. Укрпоштою можете відправити?

1 лайк

ще є такий лілейник


Суміш ірисів Багато фото не хочу грузити, іриси які можуть бути в суміші можна подивитись в моїй темі Не уявляю свого життя без квітів

1 лайк

Мар’яна, звичайно, зможу відправити , моє місце роботи в одному примішенні із Укрпоштою :hugs:
Чекаю адресу

Я ще подивлюся, що замовити і може доповню замовлення! Дякую! :kissing_heart:

Зою, а на іриси яка ціна?

1 лайк

Весною можу запропонувати тільки суміш сортів

Ірис карликовий синій 5 шт.- 25грн

Хости

5 лайков

Меня интересуют хосты. Сколько у Вас видов? Какая цена?

маю хости 4 х видів по 40грн