Продам посадковий матеріал квітів із власного господарства (весна 2019)

Ух ты! Я даже не знала, что их так много бывает.

Таня, іх є дуже-дуже багато видів - від низеньких карликів до хост-гігантів близько метра висотою :heart_eyes:

А у Вас какие? Я хочу зеленые и пестрые.

і зелені, і синьоваті, і рябенькі є 2х видів

Це про колір листя написала :blush:

Тогда, когда будете продавать, маякните мне.

1 лайк

Здравствуйте, хочу заказать лилейник два вида, печеночницу, и пару видов хост.

Добре, Маша @Irma1, записала замовлення.

Через тиждень-другий уже буду готувати посилки. Потепліло і квіти відразу активно почали рости.

Здравствуйте. Про меня не забудьте. Мне хосты разные.

А юки у вас нет ?

можу запропонувати 2-3 кушики юкки нитчатоі, кущики вже великі - 50грн за 1 .

Ще маю жимолость декоративну

Питайте, що кого цікавить… квітів маю багато різних видів… і якщо в наявності на продаж 2-3 кущики… то якось і писати незручно :hugs:

Дівчата, продублюйте замовлення в повідомлення і напишіть адреси і спосіб доставки. Частина замовлень тут. частина в повідомленнях, хочу все переписати поки маю вільний час

А клематисы есть? Жимолость в какую цену?

Клематиси на продаж тільки виноградолистні лишилась 2 кущики (див. вище в темі фото)
Жимолость в залежності від розміру кущика 30-50грню

Зоєнько, тепер і я знаю, чого мені ще хочеться додати до першого замовлення -кущик жимолості :hugs: Іду в приват з адресою :slightly_smiling_face:

1 лайк

Яна, на даний час лишилось на продаж ще кілька кущиків троянд розового кольору, див. перше повідомлення в темі

Дякую, уже прочитала уважніше, а жимолость плодоносить?Барбарис є?

Ні, не плодоносить, вона декоративна ліана тільки цвіте жовтими квітами . Фото з нету для наглядностіimage

Ще питаннячко:чи є у Вас кампсиси?

Кампсис маю великий кущ, завтра подивлюсь чи можна віднього частинку відкопати

Добре, чекатиму дозавтра

1 лайк

Можу запропонувати кілька саджанців сумаху, декоративного деревця, фото також з нету image

3 лайка