Продам двох кізочок 50% нубійської крові біля Білої Церкви

Світла гуляє ярко вчора- сьогодні /16-17 листопада,це для себе,в слідуючий раз повезу до заана/,Карамелька темна на днях відгуляла.Це вже третій чи четвертий раз за осінь.Весною з квітня по 5 червня гуляли як дорослі,літо відпочили,осінь в гульках.Кому на весну треба гарна продуктивна козка і має ким покрити,подумайте.:wink:

5 лайков

ябы тоже купила дойную и молодую но сейчас напряжонка с деньгами.

Немного далековато.А как с кормами?Можете написать в личку свои преложения.Мы с Вами родственнички по Ладиной козочке.Ее бабуля моя Ася.Всегда радовала удоями и имунитетом.Но пускай ей будет хорошо на небесах,нерадивая хозяйка зарезала ее и ее сестру на год младше,чтобы покутить в Киеве.Душа до сих пор болит.В компютере когда взгляну на них от начала все годы,то в сердце будто бы пальцем ковыряют.

1 лайк

Я вам в вайбер напишу

1 лайк

Чорненька гуляє активно четвертий раз за сезон.Козел батько з розуму сходить.Покривати не буду,бо весною прийдеться в хату переходити з козами.Залишиться на весну.

Поїхала моя дівчулька -ламанчулька семимісячна 28 листопада у сусіднє село до пожилих людей.І чомусь душа щемить.Не дали ні номера телефону,ніяких контактів /хоч я їхньому сину дала свій номер на всякий пожарний/,але він живе в Тетієві.Одна надія,що вони мають козу,то надіюсь не загублять.Коротше думаю що назавжди втратила сліди.Вже спарувати хотіли,бо якраз гуляла,кажу та почекайте хоч до лютого,вона ще не дуже по росту,але кобилка гарна.Хай їй пощастить у своєму козиному житті і хай мене пробачить /вона так плакала/:revolving_hearts::hibiscus::hibiscus::hibiscus::heart::cry:

20 лайков

Хай пощастить козулi.

Не рвите сердце, никуда от этого не деться. А вам на руки хоть немного легче будет

5 лайков

Воно то так,але в основному коли люди спілкуються,питають,чи розказуєш і прислухаються,що їла,щоб зразу не обгодували,то душа спокійна,а коли щось шепчуться і бачиш,що їм твої поради до феньки,не дуже старі,а не то вироблені,не то хворівші серйозно,одне одного ніби аж піддержують і щось там шу-шу-шу,кажу та Ви говоріть все що думаєте,я ж така сама,тільки перші дні просто не обгодуйте,а далі я ж знаю що будуть по своєму.То й переживаю,бо вона Мася-сама менша,кроме козликів.Та буду надіятись,не думаю що гроші на вітер захочуть викинути.Тільки із за цього мої переживання.Думаю все в них складеться добре.

13 лайков

Добрый день. Кто из козочек остался на продажу и какая цена?

Залишились дві сестрички-ось ці Якщо цікавлять,йдемо в лічку.Продана ось ця, що одна залишилася-image Вони є на ОЛХ,недавно виставила.

6 лайков

Дві кози все ще в продажі.Не спішу,бо вони
єдині дояться ще.Переведені давно на одноразове.дають ще по літру в день.Дуже спокійні.Буде третій окот,будуть 50%-ні козенята.Цей рік було три кізочки від двох.Чудових три ельфочки гладюсіньких з вим’ячками,високими ножками.Напевне більше не виставлятиму.Хай радують мене.

4 лайка

Світла кізочка поїхала до нової мамочки.Ду аю,їй там буде комфортно,і мені на руки трішки легше.Надіюсь,не розчарує нових господарів.Спасибі за довіру.Хай тішить Вас козлятками,смачним молочком і лагідним характером.А мама Бейжа знову готується до п’ятого окоту через місяць.Залишилась темна в плями,така блискуча,довгонога.Поспішайте,хто ще не заказав подарунок Діду-Морозу в сарай.

16 лайков

В продажу зааноламанчі дві кітні,ті що вище.

1 лайк

Козочка Луна уже знакомится с подружками!!!

8 лайков

залишилась одна.Готова під парування.

23 лайка

Красуня :smiling_face_with_three_hearts:

8 лайков

Козочки загляденье.Статные блестящие, такие все компактные.
Хозяйке браво за прекрасно вырощенных козочек.
Добрых и заботливых рук.
Пусть продадутся на облегчение ручкам.

6 лайков

Спасибі Катю,так,якби не шукати полегшення для рук,то я би вже її не продавала.Але ще треба чимало продати,віддати,щоб вийти на мінімум.

1 лайк

Ох как это все знакомо.
Пусть разлетятся по хорошим рукам как ласточки в теплые края.
Дай Бог.

5 лайков

Темна кізочка жде свою нову маму.

5 лайков