Продам двох кізочок 50% нубійської крові біля Білої Церкви

Напишіть про неї, щоб не перечитувати всю тему, коли окот? Знайома шукає козку гарну, з господарства, де кози здорові та ситі :slightly_smiling_face: порекомендую Вашу.

5 лайков

Дякую Таню,що підняли об’яву,я вже і не надіюся,хотіла закрити об’яву.Коза мама парована 9 вересня 2019.значить скоро будемо з дітками.Така роздата в обидві сторони,набирає вимя.Вже і не знаю чи продавати,чи вже п’ятий чи тільки п’ятий окот.Як кому.Коза хороша,активна,живіт не мішає,якби не скорочення тотальне,то я би навіть не думала продати її.Тільки в добрі руки,де вона буде любима.Бо дуже любить ласку і головна коза,ще не віддала булаву.Дуже розумна,ніколи нікого не вдарить,тільки розжене.Коротше миротвориця.І доця від неї не відходить.Якщо когось зацікавить,думаю зійдемося в ціні.Не буду забігати вперед,бо ще дітей мусить підгодувати,поки буде лишнє молоко.Дочку не парую,останній раз гуляла активно 22 січня.Може хтось уподобає і спарує своїми плідниками.В мене тільки батько.Хоча якщо хтось захотів би,то і батьком спарую.значить 4—5 лютого приблизно.Бейжа зазвичай 146-148 днів,не переходжувала за 148.

6 лайков

Наша песня хороша,начинай сначала :joy: :rofl: :rofl:Сьогодні в мами Бейжі на 147 дні поповнення.Трійня—дві кізочки і козлик.Все пройшло нормально,козенята середні по вазі,але дуже активні,поки не наїлися,а потім
як полягали,то не можна добудитися,здають на пожарників.Всі будуть продаватися,дуже гарні і гени не погані.Хай відіспляться,витягнуться днів три,потім пофоткаю.

46 лайков

Детки супер, особенно чёрная девочка! Люблю такой окрас. Мамочке молока побольше!

1 лайк

Спасибі Іванна,вони такі розбитні,не бачу коли їдять,сплять та й сплять.І повні.Вечером дивлюсь.вони одну долю опустошили,а друга повна,видоїла літр молока і віддала нубійці 100% ній,вона дуже любить молоко і сироватку.

4 лайка

Перших два знімки кізочки,других два козлик —50% нубійської,50% зааноламанча від мами.Вага -3.400—3500—3600 Козлик продається,чим менший,тим дешевше кізочки і мама поки під питанням.

20 лайков

А козлик прям далматинец.

Точно,чим старіший козел тим кращих козенятдає,як про старе вино.Поки що три кози окотились,всі в мраморних плямах,гарнющі.Цьому ще треба підрости,бо навіть не можна сфотати,то горбатий,то зложений,ніяк не поставиш.Але які резв’ячки,я їх так захищала ,щоб кози не позамішували,а вони сьогодні в мороз достьобали до дверей і купкою вложилися,а там так тягне, —13 вночі було.І нічого.

3 лайка

Действительно очень интересные окрасы!

1 лайк

Поїхала моя Бейжочка з двома доцями в Одеську облась в сім 'ю молодого отця Олександра і матушки Світлани.я Вам скажу—таких позитивних людей давно не бачила.Ніби самі близькі родичі приїхали до мене в гості.Гарно поспілкувалися і Бейжа за ріг з господарем пішла до машини,не противлячись :nerd_face: там їм гарно застелили і сіна поклали і зерносуміші в миску,то вона сама зайшла через задні двері на приманку і всю дорогу їхала стоячи,розглядала куди їде.Хай господарям
буде з неї користь і діткам задоволення,а їх у них шестеро.А в мене така душа спокійна.Доброго продовження всім.Залишився гарний козлик далматинець,сьогодні носила попід мамками,кожна ніби рідна йому,не переживав,а вчора вечором випив з соски півлітра молока і за маму не згадує.Якщо комусь треба козлик від хорошої мами плюс 50% нубійської крові,віддам за 600 гр.Важкий,гарний.Звертайтеся,хто близько.

28 лайков

Вiтаю! О, це круто! Мабудь ще бiля нас козоводи знайшлись i здогадуюсь хто це. I чому ранiше не написали? Я б козлика забрала б.
Вiрочко, Ви вже перейшли на нубiйцiв?

5 лайков

Та ні ,повністю ні.Але ж скорочуватися треба Ха-ха-ха.Ніби це так легко.Кожен рік скоротиш,а їх знову наросте.Я чомусь і не подумала,вони казали,що ніби близько кіз нема.Я хотіла їм і подарувати козлика,але подумала,що для дітей молока точно не буде довго,а так рано хоч подоїть,якщо кізочок на ніч відсадить.

3 лайка

Вєра загляньте у вайбер.

1 лайк

Эта тема была автоматически закрыта спустя 30 дней. В ней больше нельзя отвечать.