Потрібна порада господині кози-породіллі

Вчора 150 днів сукозності. Сьогодні з 12 год коза вже практично нічого не їсть і не пє, майже постійно лежить, встає лише щоб лягти іншим боком, І часто дихає, час від часу трясеться так ніби її морозить. Це нормально? Чи пора щось робити?

Уже зізвонились.

3 лайка

Оля ми вже народили величезного чорного цапа, чекаю послід. Думаю що він один.
Малий поїв з двох сосків і вже береться вставати

7 лайков

Тепер в мене два вуглики Кіт і цапок .
Коза встала і знову лягла

3 лайка

Лежав правильно, але я помагала тягнути, і йшов в пузирі, я на носі розірвала його.

2 лайка

Оля, козу трохи морозить. Місце ще не відійшло. Я рухала вагіну, потуг це не викликає. Гладила живіт з різних боків, рухів не відчуваю. Козеня ніби більше нема. Як довго може не відходити послід?

В принципі з послідом до ранку можна зачекати. Але антибіотик вколіть, бо руку вводили.
Трусить - бо кальцію не вистачає (він витратився на потуги і молозиво). Вколіть кальцію глюконат. Дайте пару ложок сухого цукру (чисту воду окремо).

3 лайка

Кальцій внутрімязево скільки вколоти? Маю його. А антибіотик маю в таблетках людський, можна розтовкти і залити з водою?

Якщо 10%, то 10мл.

Що саме? Може є таблетки фуразолідон? Або метранідазол (тріхопол)?

зараз перегляну аптечку

Якщо знайдете, то 2 таблетки в матку можете закинути.

Є доксициклін 100 мг, ломефлоксацин 400 мг,лінкоміцин 250 мг
і кларитроміцин 500 мг

Ще маю свічки жіночі ліварол

Я это всё на козах не испытывала. Не могу сказать.

Послід відійшов, кальцій вколола, дала таблетку ломефлоксу, свічку не ставила, там ще сопля висить. Коза трохи повеселіла, козлик вже підскакує. Здоїла до літри молозива, думаю там ще стільки ж лишилось а може й більше . На радостях випила його трохи, доречі перший раз і на диво сподобався смак.
Важитись будемо вже завтра.
Що підскажете купити з ветпрепаратів?
Дуже дякую, Оля!!!:smiling_face_with_three_hearts:
Надобраніч!

9 лайков