Понос у козочки 3,5месяца

Добрий ранок, прошу допомоги… У моєї кізочки 3,5місяці 5й день понос, думаю, що переїла моя кізочка з дорослими козами яблук з кабачками (хоч дала на пробу зовсім трошки), думала, що справлюсь сама але щось не проходить. Зараз Козочка на дієті сіно і вода, давала водичку з завареного сіна, лоперамід, вчора уже були какульки не такі рідкі думала покращило,… Вранці знову Понос, думала обийдусь без антибіотиків, в наявності є фармазин 200, чи потрібно колоти, вчора ввечері пробувала дістати жуйку в старшої козочки не вийшло, буду пробувати ще. Що можна ще зробити

А скільки днів на дієті? Погіршення апетиту немає?

П’ять, але так бока впали, що я ввечері дала молоко не знаю може не можна було

Трави нічого зеленого не даю, закрила окремо від всіх поставила в кормушкі тільки сіно і воду, Потрошку жує

Лен є насіння, ромашка теж є

Дякую…, пішла все заварювати

А молоко давати, ні?

Я б давала молоко, по стакану за раз.
Якщо з відварами до вечора краще не буде - беріть антибіотик. А якщо поганий апетит (перебірливість) - то і азідін не завадить.

2 лайка

Відвар випила аж літр і ще б пила, чомусь пити сильно хоче, почекаю до вечора, будемо надіятися, що стане краще…

Неможна в такому стані давати багато пити за один раз. Потрібно по стакану, але часто.

1 лайк

Дякую, за допомогу

Напевно подіяв лоперамід крекче трошки понос але сходити в туалет я так зрозуміла зовсім не може, Відвар потроху давала три рази вже, зварила рис, а тепер чи потрібно давати чи не буде тепер запору? Сіно по трошечки жує

Напевно подіяв лоперамід. Крекче але ходити в туалет не виходить…

Вколіть аналгін і фармазин. Дайте кілька вугільних таблеток. Не варто жуйним застосовувати лоперамід. У неї зупинився шлунково-кишковий тракт, і до того всього вона перепила того відвару.

1 лайк

А таблетки розтовкти і з водою дати?

Фармазин скільки потрібно колоти

А скільки колоти і вугілля потрібними і з водою дати??

Передивилась фармазин 200є, а рідкого анальгґну нема є тільки таблетки фармазин вистачить 0,5мл уколоти

А яка вага кізочки?

Я не знаю, ніколи її не важила але думаю кг 10-15є