Понос у козочки 3,5месяца

0,5мл фармазину, внутрішньомязево. Пів таблетки аналгіну.

1 лайк

Дякую, уже вколола, а завтра колоти

Добрий ранок, а сьогодні колоти, і щось ще давати??

А як почувається?

Краще, сьогодні вранці выскочила до мене з сарая, але я не бачила щоб ходила в туалет, живіт м’який

Ввечері ще раз фармазин вколете.

Оля Дякую вам за допомогу, в кізочки все вже добре, але ще кормлю тільки сіном і вода…

Потихеньку переводьте на вялену траву.

Дякую, сьогодні спробувала завтра подивлюся…

Люди Помогите Пожалуста!
Мне очень трудно об етом говорить,но мой козленок ( Девчонка) заболела. Понос у нее уже 3 день…мучиться.Худая Стала.Апетит не очень.Ей 3 Месяца очень боюсь за нее. Даю Сухое Сено,Вода,еще давала “Лоперамид”,но без изменений(

Добрий ранок, Незнаю чи можна мені тут давати поради, але моїй козочкі допомогло те, що Оля79 порадила, описано вище…

2 лайка

Что нибудь пробовали делать из того, что написано в теме ранее?

1 лайк

Допоможіть порадою, запоносив мій Кокосик всі остальні кози нормально, спочатку поїла його завареним сіном і льоном на другий день нормалізувалося, ввечері те саме, на наступний день рідше стало вколола фармазин 0,5 і на слідуючий теж 0,5 понос пройшов але ходить якийсь не такий, а ще в Перший день влила бовтушку показалось що трошки животик твердуватий і вздутий. може знов бовтушку дати?@olga79 що ще можна зробити, допоможіть будь ласка…

Я думаю пора глистів ганяти.

1 лайк

Дякую. Є івермектин .Козлику давали суспензію, а в три місяці думала вколоти івермектин чи можна зараз, нічогощо після антибіотика і понос був ще вчора вранці?

Коліть, головне що апетит є.

1 лайк

Апетит є, сіно жує ще зерносуміш поки що не даю і моркву перестала давати хоч і рветься( А довго його на сіні тримати ще?

Потрошку все давайте.

1 лайк

Дякую вам Олічка побігла колоти)

Від глистів проколола.