особисте господарство МАРШЕР

Дякую. Я їх дуже люблю

З’явилось у мене ще поповнення. Приїхав до мене козлик ламанча, йому 2 місяці і назвала я його Буцефал( як кінь Олександра Македонського). Так ось цей малюк мені вже всі железні прути погнув на які я його припинала. Чоловік тепер думає що йому зробити для того щоб не гнув припон. Такий гарний малюк, вушка суслик, приїхав до мене з Кремінчуга. Плигає на все що шевелиться, моя доросла коза навіть мекать почала від його зазіхань на її честь. Отакий Буцефал у мене. Завтра викладу фото.

13 лайков

І так завжди! Тільки переїхали - обзавелись господарством, і всього хочеться. І удачі вам у всьому - шириться, множиться, радіти, хотіти , співати і гарно господарювати!

2 лайка

дякую за теплі слова

Марина , показывай своего - сердцееда ! Да поздравляю тебя с пополнением !

1 лайк

мій маленький Буцефал

16 лайков

21 лайк

Він такий кумедний, бь’є копитом наче кінь і постійно бодається, ух і Буцефал

2 лайка

а вот это уже не до смеха
нельзя позволять козлику бодаться
точнее, бодаться он может сугубо с себе подобными, т.е. с козами
и ни в коем случае не с человеком - это табу!!!

тут на форуме есть тема о козлах
посмотрите, почитайте, ознакомьтесь
воспитание козла начинается практически с пеленок и если этот процесс пустить на самотёк, можно нажить себе те еще проблемы

10 лайков

дякую Оля за підказку

Приїхала я жити у село і незнаю за що хвататись. Треба багато чого зробити. Чоловік майже постійно у Києві а мені потрібна чоловіча сила. Посадила гарбуз і кормовий буряк на 10 сотках, побачу як взійде. Буцефал випиває майже усе молоко що дає Щедра і таким чином мені залишається тільки стакан молока. Купити ще одну дійну козочку поки що не можу бо треба купити дошки для паркану і загону а ще треба зробити скважину. Зрозуміла я напевно, що для переїзду у село потрібні добрячі грошові заощадження

14 лайков

Ты права про заощадження, особливо с початку, але що зробиш, помаленько, не все одразу. Головне початок вже є :wink:

2 лайка

Не дуже це добре, в мене перший козлик, буцав все до чого міг достати, слава Богу мене не зачіпав, то коли виріс, за зіму вибив стіну в кірпічному сараї. Крикну, став тільки відвернулась знов лупить в стіну. Мені здається, зарадити цьому може тільки обезрожування :smirk:

Привіт Ліночка, рада тебе почути. скучила за тобою. Буцефала я почала вже тренувати і ми осилили з ним команду НЕЛЬЗЯ. Тож сподіваюсь перевиховати. До мене він перестав вже лізти бо получив добряче на горіхи. Як твоя теличка? Підросла вже мабуть?

1 лайк

Здравствуй Мариночка! Я тоже очень соскучилась😊 Пробовала запрягать своего козлика, слегка намучилась, тяжелая сама тележка, плюс сено, но он старался. А так в упряжке ведет себя отлично, это при том что сено высохло и заниматься тренировкой было некогда, решила как обычно, будем учиться в бою) как говориться важен результат, сено привез. Надо будет придумать легкую тележку, и хочу тебе сказать зимой запрягать в сани, и можно кататься по селу. Фотки выставлю уже во второй заход, а то нам было не до того, фоткали только соседские дети). Коровка подросла, бегает за мной и пытается смоктать юбку, приняла меня за маму, играемся с ней, то она меня догоняет то я ее, такая прикольная, но очень неуклюжая. Как годовалый ребенок, только большой) учится есть траву, зерно, точнее козы учат) У нас теперь в вольере регулярные пробежки, по началу козы сразу в сарай залетали, а теперь малышня бегает вместе с коровкой и взрослые иной раз приобщаются) Весело жить в деревне😊 Как вы?Потихоньку обзаводитесь хозяйством? Как на новом месте? Вот это меня понесло, думала в двух словах😘

6 лайков

У мене зараз одна дійна кізонька, три маленькі і козлик Буцефал. Планую до кінця місяця зробити скважину і завести воду у будинок. Також думаю про курей і качок- місця у мене багато аби коштів побільше. А ще мрію про джерсійку, Сергій цю тему постійно обговорює зі мною. Яку саме ти зробила тележку для козлика і яким чином запрягла? Я також буду робити по твоєму принципу бо навіщо тримати дармоєда, хай працює

2 лайка

Місця тут дивовижно гарні, наче казкові.

їздила по гриби на підводах, дуже захопливо бо я бачила це тільки зі сторони раніше. А тепер навіть і їздила

27 лайков

Ліс неймовірногарний і величествений, навіть казковий

17 лайков