особисте господарство МАРШЕР

Знайомство кізоньки Щедра і собаки Мона

28 лайков

29 лайков

16 лайков

мої собаки скуштували козине молочко і одразу прийнялись її пасти і охороняти, тож моя Щедра і Бонда під повним захистом

28 лайков

Собаки перший раз у своєму житті побачили козочек, я їх познайомила і вони добре ладять

20 лайков

кожна з наших собак персонально підішла до “новеньких” щоб познайомитись

19 лайков

пасти худобу це мабуть у алабаїв у крові

25 лайков

Кізонька Щедра дуже смілива( як для кози)

20 лайков

козочки дуже вразили собак

17 лайков

Маленька кізонька Бонда

15 лайков

Очень смелая козочка у вас, сходу так с собаками контактировать, мои улепетывают от мелких шавок, что пробегают)

1 лайк

Фотографии прекрасны! Собаки - зацеловала бы… ))) Ламанчи - прелесть! Интересно, а где Вы, Марина, именно проживаете?

1 лайк

вона мене також здивувала своїм характером-“крепкий горішок”:relaxed:

1 лайк

Зараз під Києвом (20км) а до кінці цього тижня переїджаю у чернігівську обл (100 км від Києва)

Жаль, я думала соседствовать будем((( я из Обухова.

1 лайк

Собаки кізоньку не злякали, вона їм язика показала і пішла

15 лайков

так , я пам’ятаю що з Обухова, ми спілкувались на порталі для новеньких

Одна моя знайома має алабая, придбала вона собі вівцю-підлітка, собака та вівця так потоваришували , що разом спали в будці (поки дозволяв розмір вівці:grin:), далі вона спала притулившись до будки в якій жив алабай. Загнати її в сарай просто неможливо, вона здіймає такий галас , що на неї махнули рукою і вона живе на вулиці поряд з собакою навіть зимою. Гуляти ходять разом, уявіть картину ідуть по селі господиня, з обох боків вівця та собака.Ще у вівці зявилась пагубна звичка - вона почала їсти курчат, гусенят (весь молодняк пробує на смак, невстигнеш тільки кісточки хрумкотять) Якби сама не побачила, не повірила б що таке можливе.

11 лайков

Марин, а козюльки симпатюльки:heart_eyes:

1 лайк

Ого яка вівця-хижак. Смішно навіть уявити.