особисте господарство МАРШЕР

Христос воскрес! Добро пожаловать! Вы найдете здесь много друзей и многому научитесь, и научите. Увидела ваших собачек, вспомнила, как когда-то сама хотела купить такую же, но увидев папу, голова которого была больше моей в два раза, побоялась)))

1 лайк

Доброго дня. Ліліана, собака алабай це велика м’якенька кішечка, вони дуууже слухняні і дуже легко виховуються. Надійний друг у вигляді собаки - обов’язково потрібен у кожному будинку.

3 лайка

Марина,вітаю на форумі.Нехай усі Ваші задуми збудуться.

дякую, дуже приємно

Довгий час намагаюсь переїхати у село і щось ніяк у мене це не получається. Чотири рази вже все було домовленно і навіть документи по оренді будинку підписувала але потім чомусь все зривалось. Чомусь люди спочатку кажуть про аренду а потім вони мені хочуть продати цей будинок. Я і не проти купити але можу я це зробити тільки на протязі року. І ось тут так званий " замок". У оренду вони здавати не хочуть, підписувати договір про викуп також не хочуть і по факту я досі знаходжусь у поісках.
Чому я хочу виїхати у село? У мене дуже активна громадська діяльність і я навіть трохи втомилась від міського шуму. Я 7 років тому жила у селі але не довго-1 рік. Я добре запам’ятала свої відчуття і мені саме по цій причині хочеться на сільські простори.
Форумчане , підкажіть може у ваших селах є варіанти оренди з правом викупу? Або просто оренди. Мене цікавить радіус 100км навколо Києва.
Розумію що з вашою допомогою шансів у мене більше, щоб втілити своє бажання. Разом ми сила!

4 лайка

Наче тільки жалілась що не можу знайти будинок а ось і гарна новина будинок я знайшла. Знаходиться він 100км від Києва, 70 соток землі, будинок дерев’яний і навіть сарайки є. Тож починаю свій переїзд і початок господарювання.

16 лайков

С чем и поздравляю!!! Быстрого, легкого переезда и удачи в начинаниях!

3 лайка

хочу вставити фото будиночка але щось не можу згадати як це я робила, піпець

25 лайков

24 лайка

24 лайка

Марина,поздравляю! И в каких краях?

1 лайк

23 лайка

Чернігівська обл

а где именно в Черниговской обл?

Ти хочеш купити будиночок? Чи у гості приїхати?

1 лайк

Мариш,не издевайся-какой купить!? В гости пока не когда ездить.Просто не много знаю Черниговскую обл и есть знакомые друзья в разных районах.

2 лайка

Марина поздравляю, вы очень смелая и решительная, я далеко не смогла уехать…хотя то что я увидела у вас на фото…моя мечта

2 лайка

Вітаю Вас на форумі, і з придбанням будинку! Дуже добре що в будинку є піч, адже пічка це не тільки смачна, здорова їжа на живому вогні, а ще і дух оселі. А навколо будинку неймовірно красиві краєвиди з пасовищами. А гойдалка заставила поринути в такі приємні спогади дитинства…

2 лайка

Дякую. У мене з’явилась кізонька яку я назвала її Щедра і маленька кізонька( доця щедри) звати її Бонда. завтра виставлю фото.

3 лайка