особисте господарство МАРШЕР

я незнаю, хоча також мене цікавить саме це питання

Мы стараемся ей больше жиденького, мягенького давать. Чтоб легче зубками кусать. Травку она сама кушает. Зерно жменьку съест и больше не хочет. А молока прилично уменьшилось.

1 лайк

В минулому році у нас була така ж проблема, у кози мінялися зуби. Не їла, не паслась. Подивилась її в рот, а там два зуби в різні сторони. Чоловік придержав, а я взяла за зуба і він випав, як у малої дитини. Внуки раділи, менший теж був без зуба, казав - ми беззубики. Через якийсь час все наладилось. Давала їсти примочену висівку і обухівський комбікорм.

7 лайков

зуб шатався і майже не тримався? кров була? а який саме?

Зуб був передній( Козі було чуть більше року), стояв боком, я його взяла і ніби придушила пальцями, він і відпав. Крові не було. Але видно він її заважав, вона його " берегла"

1 лайк

у моєї кізоньки кутній зуб-четвертий з права( як що дивитись їй у мордочку) і він тако якось торчить у сторону а ось з лівого боку тільки три зуба, четвертого ще не має. Тож я навіть незнаю що робити

Треба подивитись десь в темі , які зуби мають бути в кози такого віку, як ваша. А ще роздивитися, чи нічого не застрягло між зубами, як у людини.

3 лайка

по віку , то наче повинні лізти кутні зуби а ось з приводу що щось застрягло, то дійсно гарна порада, завтра гляну, дякую

1 лайк

Сьогодні звернула увагу, що у цієї кізоньки , з пісюхи якісь біли як желеобразні виделення. Щось вона у мене разхворалась

Марина, не кричит?

ні не кричить, навпаки стала мовчазна

Сьогодні приїхав маленький Шейх до свого гарему. Тож зберігаю на сторінці інформацію про нього.

Varvara Инна

67д

Продам козлика, рожден 15.03.18 в двойне весом 3800.
Мать - 100% зааненка Вероника из хозяйства Снежаны @snezka . 7милитровка на пике прошлым окотом.
Отец - 100% англонубийский козел американских кровей из хозяйства Екатерины @Veterin .

Козлик растет под мамой, его братик сегодня уже уехал в новую семью.

SAM_1712.JPG1696x954 374 KB

SAM_1714.JPG1696x954 324 KB

SAM_1716.JPG1696x954 356 KB

Окрас козлика практически белый, легкий кремовый оттенок.

Кому нужен прекрасный будущий производитель - улучшатель для козочек - звоните или пишите, не стесняйтесь!
Свежие фото супермалыша

SAM_1889.JPG1696x954 432 KB

SAM_1890.JPG1696x954 417 KB

snezka Снежана

11д

1

Извените ,что в вашей теме, но это актуально.
Прошу обратить внимание тех покупателей, которые хотели купить козликов у меня, но по причине продажи всех, было отказано в этом.
Этот козлик, так же из моего хозяйства. Имеет маму с отличными удоями, которая покрыта тем же козлом, что и мои барышни.
В моём хозяйстве осталась дочь Вероники, в этом году у неё первый окот, трое прекрасных козлят, сейчас пик лактации ( около 5 л. молока), молоко самое сладкое из всех. А у самой Вероники длительность лактации больше года, в запуск идёт с трудом.
Будет хороший жених для улучшения стада.
Не пропустите.

9 лайков

Желаю, чтобы козлик рос здоровым и вы от него получали только положительные эмоции!

3 лайка

дякую, я коли його побачила то одразу вирішила що він Шейх, так це ім’я і вирішили йому залишити. Дякую за креми, потім напишу відгук. Також дуже дякую за масочку для обличчя.

2 лайка

Главное, не стесняйтесь писать, если вдруг вылезет аллергия, подберем обязательно кремы, которые подойдут именно для вашей кожи.

2 лайка

Поздравляю, Марина! Покажи малыша

1 лайк

сфоткаю і викладу, хлопчик дуже гарний, красунчік

2 лайка

Моя Щедра пішла на поправку. Почала їсти краще, навіть молочка прибавила і настрій у неї вже покращився. Я проколола її вітамінами( по інструкції) і буду сподіватись, що все буде добре.

6 лайков

Вирішила зарізати свого дорослого козла. Він мене дуже напрягає. Іноді лізе бодатись, я виводжу його завжди з палкою. також тягне цеп як наче дурний, а утримати мені його важко. Тож подумала я і вирішила, що треба його відправити на котлети. Шукала , щоб знайти людей хто шкури вичиняє але щось не знайшла. Де шукати таку послугу? Дуже хочу шкуру від козла на килимок.

2 лайка

Також вирішила пустити на котлети козу первачку. Чому? Вона дає 1 л молока, соски як піпєтки і вим’я з карманом. Тож всі ці фактори винудили мене прийняти непопулярне рішення. На вихідних займусь цим неприємним дійством.