особисте господарство МАРШЕР

ага, зажрались свинки мої

2 лайка

З’явились у мене нові кізоньки , тож зберігаю інформацію про них у себе на сторінці.

Моя знакомая продает козочек 50%ламанча 50% зааненки родились 30.04.2018г. от зааненской козы Розы первым окотом( папа Розы, зааненец Гаврюша папа Гаврюши - Админ и мама Гаврюши - Моника из хозяйства Созидора) папа козочек козел ламанча Оскар548978450_1_644x461_kozel-tsap-lamancha-kozlik-brovary_rev002


оскар.jpg600x800 242 KB

4

Ответить

  • создано

  • [

последний ответ


](Козочки 50%ламанча 50% зааненки Киевская обл., Броварской р-н. - #5 by Ira81)

  • 4

ответа

  • 153

просмотра

  • 2

пользователя

  • 12

лайков

  • 4

Ira81Ирина

Фото козочек 646833094_7_644x461_dve-kozochki-la-manchi- 646833094_7_644x461_dve-kozochki-la-manchi-

19 лайков

Риженька взагалі чудова. Нехай ростуть Вам молочними.

2 лайка

дякую, риженькій дала ім’я-Нора а ось біленькій Мілка. Дай Бог молочні виростуть, бо маленькі козенята то лотерея( мені так здається).

4 лайка

Поздравляю с приобретением, дай Боже чтобы молочные :blush:

1 лайк

Хорошульки - короткоушки. Без молока точно не залишать. :hugs:

1 лайк

смішних випадків з сусідами вистачає але треба їх трохи ставити на місто

18 лайков

39 лайков

Правильно, так с ними и надо. Меня мама в детстве всегда ругала , что я не слушаюсь, что делаю по своему и т.д.часто говорила -“покорне телятко дві мамки сце”. Ну вот теперь точно могу сказать, что хитре телятко дві мамки сце, а покорному всі на голову сідають). Даш отпор хотя бы раз тем же соседям, другой раз и те не полезут и другим страшно будет.

3 лайка

Марина , Ви така гарна ! жінка воїн !
546

8 лайков

отпор дійсно треба давати бо іноді люди, доброту за лоховство сприймають

9 лайков

дякую Лада але хтож думав ,що прийдеться ставати на захист рідної Батьківщини

7 лайков

Коза окотилась три місяці тому, самостійно. Останім часом (вже як місяць) коза стала трохи заторможена, може стати і дивитись у одну точку дууууже довго. Також раніше вона була проглот на випасі , а зараз все більше лежить. Глистогонила козу -два місяці тому. апетіт такий поганий ,що навіть гілки які вона дуже любила то зараз повний ігнор. Какашки нормальні(горошком). Молоко у вим’я наповнюється погано, як наче полупусте. З зернових їсть тільки овес, від іншого зерна морду відвертає.
Хтось зіштовхувався з такою ситуацією?

Марина, срочно за помощью в рубрики ветеринарной помощи Скорая помощь от опытных форумчан 2018 и Скорая ветеринарная помощь)! Коза не в очень хорошем состоянии.

1 лайк

я туди вже написала але поки що тиша

1 лайк

Може кліщ? @olga79 подивіться будьласка

1 лайк

вже виявили проблему, у неї кутніх зубів з однієї сторони більше ніж з другої і він хилитається

1 лайк

Надо рвать? :flushed:

1 лайк

Ольга ветеринар каже що мовляв треба, а я почитала у інтернеті то наче це нормально у її віці що зуби міняються

1 лайк

Интересно, сколько тянется этот процесс? (смена зубов) У нас в этом году у одной тоже такая проблема. И чем им можно помочь?

1 лайк